Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwa Na klapę do B5


sk baton

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia na aukcji masakra..., zwłaszcza TURBO na Passacie :polew:

A odnosnie pytania... ja osobiscie nie jestem zwolennikiem takich dodatków bo przesadzić z upiększaniem to żadem problem, ale skoro Tobie sie podoba to najwazniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciemno-granatowy kolor A4 i zamówiłem tę listwę.W przyszłym tygodniu będę ją kleił.Mam nadzieję,że będzie to ładnie się prezentować na tle aluminiowych relingów i chromowanych obramówek okien.

jak przykleisz, pokaż fotkę :naughty:

ja mam sedan i zastanawiam się nad jej zakupem, ale nie wiem jak to bedzie wygladać :mysli

do sedana to wąska, 1,5 cm powinno pasować :cool:

Ja sie zastanawiałem nad 3 cm listwą. Myślisz, ze będzie za szeroka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obacznie sobie zdjęcie ponizej i napiszczie czy ta listwa nie pasuje?

Mi osobiście wydaje sie ze Pasuje i mam zamier sobie taka sprawic zobaczcie tez tylne swiatełka wydaje mi sie ze sa fajne

listwajo1.th.jpg

zdjecie znalazłem w internecie (nieznam autora zdjecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis odebralem tylko jest zimno a ja nie mam garazu... :foch::rant: Moze jutro mi sie uda gdzies wbic to wrzuce fote :thumbup:

PS.mam srebrna bestie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie ladnie to wyglada STO_PROCENT ale ja podobnie jak kilku kolegow z klubu uwazam ze takie dodatki raczej nie powinny miec miejsca ale to rzecz gustu, ja nawet zlikiwdowalem u siebie na klapie znaczki :a4fan: i :audi: i tez spoko wyglada...ale tez nie wszystkim musi sie podobac [url=http://http://grono.net/gallery/4268061/0/[/url]http://grono.net/gallery/4268061/0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt faktem ale ladnie sie prezentuje i jesli ktos ma dylemat a podoba mu sie to polecam nie duze koszty malo robty a efekt w jakims stopniu jest lepsze fotki wrzuce jutro bo dzis mi tak babsko stanolo blisko ze nie mialem sie jak za autko wepchac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie nie podoba ale to kwestia gustu, ja sie zastanawiam nad sciagnieciem znaczkow z tylniej klapy, bo jakos nie bardzo mi leza, a chrom... tylko na grillu :tongue4:, wazne ze Ty jestes zadowolony :th: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na srebrnym nie robi wielkiego wrażenia,bo trochę zlewa się z autem .Ja przykleiłem taką samą na ciemnogranatowym i wygląda świetle na tle srebrnych relingów i chromowanych obwódek okien :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie godzinę temu ściągnąłem wyżej wymienianą i do kosza , razem z obwódkami okien też z allegro . Nie wiem co mnie podkusiło , takie wlepki nie pasują jakościowo do reszty i tyle . U mnie wytrzymały tydzień , teraz jest na czarno . Jak ktoś wie jak wygląda oryginał chrom to nie spojrzy na to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już ponad pół roku chrom z allegro za 45zł,auto stoi na mrozie i nadal wyglądają jak nowe.No coż niektórzy cenią oryginały za 800zł z ASO ale każdy kupuje gdzie chce.Ja wolę różnicę w cenie 750zł przeznaczyć na inne przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne ze bardziej pasuje na ciemnym lakierze ale ja wcale nie uwazam tego za wiejski tuning... Audi nawet na srebrnych samochodach teraz montuje te listwy. A co do ceny jaka trzeba zaplacic w aso to jest kpina bo ta kupie za 40 zł a jak mi sie znudzi to odkleje i wyrzuce do kosza a co z ta z aso mam puzniej z nia spac bo co innego zrobic z czyms za co dalem polowe wyplaty? :D

I jeszcze jedno:) zakladanie tej listwy to nie zaden kompleks tylko upodobanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej powiedział taka listwa najlepiej wygląda na ciemnym kolorze (czarny,granat).

Widziałem nie dawno czarną A4 B5 na chromowych ramkach wokół szyb i miał również tą listwę.

Efekt moim zdaniem bardzo dobry ale tylko na ciemnej A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to nie taka wiocha, zalezy od koloru samochodu i ogolnie jak jest "zrobione", jak z auta jest zrobiona choinka to i czarny kolor nie pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...