Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładna, jednak felgi tak jak wszyscy, napewno bym zmienil.

Ma jedno pytanie co do halogenów, masz jakieś fotki jak to wygląda? Chodzi mi o HID :) i jaki to zestaw, jakie tam żarówki idą itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jak z tym grillem? kupujesz od rsa i montujesz? czy sa jakies przerobki?

Kolego przeczytaj post od początku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior

a mi sie te felgi mega podobaja bo nie sa jak kazde inne ;) sam jestem za nieorginalnymi felgami .....

ale ramiona maluj na czarno bedzie fajny taki czarny bandit wtedy z niego ( i gril na czarno )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba$ior

a mi sie te felgi mega podobaja bo nie sa jak kazde inne ;) sam jestem za nieorginalnymi felgami .....

ale ramiona maluj na czarno bedzie fajny taki czarny bandit wtedy z niego ( i gril na czarno )

Grill mam już czarny :)

Takie felasie na allegro znalazlem :thumbup:

295736887rq4.jpg

2957368871pg8.jpg

2957368872zm8.jpg

2957368872zm8.0a42292ddc.jpg

2957368874qp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak fele ... jaki rozmiar opon i felg ?

znalazles ? tzn ze juz kupiles czy dopiero chcesz kupic ? z tego co widze to 225/35R19 :)

jesli jeszcze nie kupiles to masz moje blogoslawienstwo i mozesz sie spodziewac tego ze bede zazdroscic felg :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie autko za***iste. tez takie bede miec w tym tyg tylko w pakiecie s line. no i czarne oczywiscie. felgi masz troche archaiczne ale autko kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie autko za***iste. tez takie bede miec w tym tyg tylko w pakiecie s line. no i czarne oczywiscie. felgi masz troche archaiczne ale autko kozak

"Arcahiczne"...dam ramiona na czarno i polerke rantu im zafunduje więc będą troche mniej "archaiczne" :tongue4:

Ja mam pakiecik S-line wewnętrzny bo zewnętrznego jeszcze nie było w ofercie...a i S-line troche ogranicza modyfikacje bo niewszystkie akcesoria pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i S-line troche ogranicza modyfikacje bo niewszystkie akcesoria pasują.

Można jasniej? Jakie akcesoria nie pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo:

- 3 częściowy spoiler VOTEX

- 2 częściowa dokladka na przód VOTEX

- wiekszość nakładek na przód renomowanych firm

Jeżeli chcesz moge przygotować zestaw tego co jest dostepne z akcesoriów (spoilery, dokladki itp) dla wersji S=Line i Non-S-line oraz jakie części bez problemow ("rezania") pasują do obu wymienionych wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie szukam spoilera na tylna klape takiego jak ty masz. tylko moje autko z tego co widziałem ma taką zyge w klapie na górze wiec nie wiem czy to wpływa na montaz. jezeli masz dojscie do spoilera tylniego do s line to podaj .bede wdzieczny. aaaa gril do od rs4 pasuje do zderzaka s line??? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie szukam spoilera na tylna klape takiego jak ty masz. tylko moje autko z tego co widziałem ma taką zyge w klapie na górze wiec nie wiem czy to wpływa na montaz. jezeli masz dojscie do spoilera tylniego do s line to podaj .bede wdzieczny. aaaa gril do od rs4 pasuje do zderzaka s line??? pozdro

Grill od RS4 B7 pasuje.

Nie mam dojścia do spoilera na klapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spoiler co ma Basior i ja nie podejdzie do Ciebie gdyż masz pokrywe bagażnika S-line, a ona jak sam napisałeś jest inaczej wyprofilowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...