Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

dziś k... znowu przysłali coś takiego

Szanowny Panie Augustyn,

Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 14.12.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy.

Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres:

Artur Augustyn

28-500 Kazimierza wielka

kolejowa 25

Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów.

Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 14.12.2010 to 80.50.54.254. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych.

Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji.

Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - [email protected]

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=iIBrhjKmUd56bq%2FG

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem [email protected]

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl

ja im odpisałem coś takiego

Witam Państwa

Bardzo proszę o nie przesyłanie mi żadnych pogróżek itp sądziłem że państwa firma jest ok że wspólnie dojdziemy do porozumienia ale widocznie się nie da trudno. Napisaliście ze wstępujecie na drogę sądową przeciwko komu? ja konta nie zakładałem zrobił to ktoś inny a że dostęp do komputera mają dzieci to również oni mogli wcisnąć poprzez outlooka link aktywacyjny. Pracuje w firmie jednej z największych w POLSCE wspominałem naszemu prawnikowi o Państwie to mogę państwu wytyczyć proces dotyczący wyłudzenia pieniędzy, ponadto ciekaw jestem legalności waszych plików. Czy są wszystkie pozwolenia. Znalazłem również maila z dnia 10.12.2010 wysłany na adres [email protected] o rezygnacji i dostałem maila ze nie ma takiego adresu mail . Proszę o nie przysyłanie żadnych maili z góry dziękuję i pozdrawiam Artur Augustyn

[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:58_________________________________________________zdecydowałem że nie będe płacić ale cykora mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszą, bo chcą kase. Ja bym się nie przejmował. Ode mnie też chcą wyłudzić kasę. Chociaż zarejestrowałem się tam 3 miesiące temu i nawet nie zacząłem korzystać z tego serwisu... Niech spierdzielają :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszą mailami...poważnie brzmiąca treść i ludzie się nabierają...płacą. najlepiej olać sprawę, nic z tego nie będzie. namierzanie po IP...w teorii idzie znaleźć każdego, w praktyce, w szczególności w Polsce, nie jest tak łatwo, jesteśmy jeszcze w tyle o parę lat za innymi...więc bez obaw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej to,a jak ktoś ma zmienne IP to sobie mogą szukać.Mi przysyłali ale już od roku cisza.To są zwykli złodzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co by zrobili jak by ktoś z zza granicy pobierał :gwizdanie: ten serwis to kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Luulu,

Serdecznie dziękujemy za złożone w dniu 10.01.2011 zamówienie na stronie Pobieraczek.pl. Bardzo cieszymy się, że spodobał się Panu nasz serwis w 10-cio dniowym okresie próbnym i dziękujemy, że zdecydował się Pan pozostać z nami na dłużej. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby Pobieraczek umożliwiał wszystkim pobieranie dowolnych plików w bezpieczny, szybki oraz łatwy sposób. Nasz serwis jest na bieżąco rozwijany i ulepszany.

Informujemy, iż zgodnie z warunkami zawartej umowy z dnia 10.01.2011 zostanie uaktywniony dla Pana najtańszy dostępny pakiet - Pobieraczek5 - o miesięcznym limicie 5.0 GB. Przypominamy, że dalsze korzystanie z usług naszego serwisu będzie możliwe dopiero po opłaceniu wyżej wskazanego pakietu.

Pakiet ten posiada 12-to miesięczny okres ważności oraz miesięczny limit 5.0 GB. Zgodnie z warunkami umowy kwota za wymieniony pakiet musi zostać uiszczona za cały rok z góry.

Niniejszym prosimy o opłacenie pakietu Pobieraczek5 z 12 miesięcznym okresem ważności oraz o miesięcznym limicie 5.0 GB w cenie 94.80 PLN za cały okres obowiązywania.

Należność należy opłacić w terminie 7 dni od zakończenia Pana okresu próbnego, czyli do dnia 26.01.2011. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - [email protected]

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=hYd0gmq0YuhtLb7DqSDiaTs%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem [email protected]

:baseball: :baseball:

Kończąc, życzymy Panu miłej zabawy oraz owocnego pobierania z Pobieraczkiem.

Z pozdrowieniami,

Zespół Pobieraczek.pl

Dzisiaj i mi przyszło dziadostwo jakieś, skurwole ja im zapłace :baseball: :baseball:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 20:03_________________________________________________Szanowny Panie Luulu,

Dnia 10.01.2011 z komputera o adresie IP 79.191.146.100 zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:

- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,

- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,

- postępowanie sądowe,

- komornicza egzekucja należności,

- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ

Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:

Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.

Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150

Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - [email protected]

Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=hYd0gmq0YuhtLb7DqSDiaTs%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem [email protected]

Z poważaniem,

Zespół Pobieraczek.pl

Mówicie że na pewno można to olać ? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle sie dziwie co wy tam szukacie na tej stronie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami im nie płać OLEWKA mówię Ci rok temu mi to przysyłali od tamtej chwili cisza i spokój.Ja już miałem płacić ale w ostatniej chwili zrezygnowałem i dobrze.To są złodzieje i naciągacze czekają jak się ktoś przestraszy i im zapłaci z tego mają kasę.Jeszcze raz OLEWKA :hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:38_________________________________________________

Ja to w ogóle sie dziwie co wy tam szukacie na tej stronie :mysli:

ale to nie wchodzi się na ich stronę tylko jak coś chcesz ściągnąć z neta to tam przekierowuje i że niby jest free i darmowa rejestracji ja się zarejestrowałem i całkiem o nich zapomniałem bo i tak z stamtąd nie można nic zaciągnąć aż pewnego dnia mi przysłali pismo buraki. :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami im nie płać OLEWKA mówię Ci rok temu mi to przysyłali od tamtej chwili cisza i spokój.Ja już miałem płacić ale w ostatniej chwili zrezygnowałem i dobrze.To są złodzieje i naciągacze czekają jak się ktoś przestraszy i im zapłaci z tego mają kasę.Jeszcze raz OLEWKA :hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:38_________________________________________________

Ja to w ogóle sie dziwie co wy tam szukacie na tej stronie :mysli:

ale to nie wchodzi się na ich stronę tylko jak coś chcesz ściągnąć z neta to tam przekierowuje i że niby jest free i darmowa rejestracji ja się zarejestrowałem i całkiem o nich zapomniałem bo i tak z stamtąd nie można nic zaciągnąć aż pewnego dnia mi przysłali pismo buraki. :thumbdown:

no własnie ja norzumiem jak mozna sie rejstrować chcąc cos ściagnąć, jak wszystko można znaleźć na rapidach itp ten pobieraczek to ani serwer ani forum jakieś :wallbash:

olejcie to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ale nieraz czegoś naprawdę nie można znaleźć.. a w google wpiszesz np "gta 3 pobierz " przykład i zaraz ci sie wyswietli ta strona jak z nikad indziej nie mozesz sciagnac.. :wallbash:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________"Szanowny Panie Luulu," - :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja zdaje się jakiegoś cracka chciałem zassać i tylko tam był a po zarejestrowaniu i tak nie pobrałem żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, rejestrujesz się i ci wyskakuje jakaś badziewna strona.

pytam po co :decayed:

wystarczy dobrze google zapytać i jest w stanie wszystko wynaleźć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ale nieraz czegoś naprawdę nie można znaleźć.. a w google wpiszesz np "gta 3 pobierz " przykład i zaraz ci sie wyswietli ta strona jak z nikad indziej nie mozesz sciagnac.. :wallbash:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________"Szanowny Panie Luulu," - :polew:

po wpisaniu tej frazy wyskakuje mi od razu rapidshare :gwizdanie: http://precyl.pl/akcji-strzelanki/253601-rapidshare-grand-theft-auto-3-a.html :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRO wejdź w ten link http://szukajkarapidshare.com/rapidshare-vag-com-download-free.html i w pierwszy co jest vag com download FREE FULL RAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRO wejdź w ten link http://szukajkarapidshare.com/rapidshare-vag-com-download-free.html i w pierwszy co jest vag com download FREE FULL RAR

:wtf:

no niby jest odnosnik do pobieraczka ale jak sie popatrzy troche po stronach to mozna sie zoorientowąc że linki podkreslone są zwykle sponsorowane

ze temu pobieraczkowi nikt jeszcze nie załozył sprawy za udostępnanie i zarobek na plikach bez włsnosci :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przekierowuje mnie na pobieraczka tylko na jakiś inny badziew, ale to dlatego, że jestem za granicą, ale co to ma do tego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ale nieraz czegoś naprawdę nie można znaleźć.. a w google wpiszesz np "gta 3 pobierz " przykład i zaraz ci sie wyswietli ta strona jak z nikad indziej nie mozesz sciagnac.. :wallbash:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:48_________________________________________________"Szanowny Panie Luulu," - :polew:

po wpisaniu tej frazy wyskakuje mi od razu rapidshare :gwizdanie: http://precyl.pl/akcji-strzelanki/253601-rapidshare-grand-theft-auto-3-a.html :cool1:

A zauważyłeś że napisałem NA PRZYKŁAD ?? ... Popularne pliki mozna znaleźć na pebie precylu itp. ale jak się szuka czegoś mniej znanego to juz nie jest tak kolorowo..... żeś zabłysnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś PRZYKŁAD, a nie NA PRZYKŁAD

ps. czytam ze zrozumieniem, a gdybyś Ty czytał też to nie ogarniałbyś teraz korespondencji od pobieraczka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...