Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto chetny na grupowego CHIP-ka na STYCZEN/LUTY zapraszam do zapisow:) wszystko omowione z Rogalotti:)

LISTA OTWARTA:

boberek LUTY

lc kazdy termin;)

Artak LUTY

lis LUTY

Opublikowano

Te 900zł to oczywiście za seryjne auto :cool1: ?

Opublikowano

Te 900zł to oczywiście za seryjne auto :cool1: ?

na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących :wink4:

Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym :wink4: taka drobna korekta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Te 900zł to oczywiście za seryjne auto :cool1: ?

na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących :wink4:

Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym :wink4: taka drobna korekta :decayed:

na koniec listopada, na jakies 3-4 dni Rogalotti poswieci nam swoj czas:)

Opublikowano

Te 900zł to oczywiście za seryjne auto :cool1: ?

na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących :wink4:

Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym :wink4: taka drobna korekta :decayed:

na koniec listopada, na jakies 3-4 dni Rogalotti poswieci nam swoj czas:)

3-4 dni to na wstępie powiem Ci że bedzie ciezko uzbierac conajmniej 10 chetnych w tak krótkim czasie 100% przekonanych żeby cena była atrakcyjna :good: no ale powodzenia, ja sie w asze terminy chyba juz nie załapie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Te 900zł to oczywiście za seryjne auto :cool1: ?

na 100%, pozatym cena grupowego od zawsze zalezna była od ilosci podchodzących :wink4:

Ja będe 23 listopada, ale nie na grupowym :wink4: taka drobna korekta :decayed:

na koniec listopada, na jakies 3-4 dni Rogalotti poswieci nam swoj czas:)

3-4 dni to na wstępie powiem Ci że bedzie ciezko uzbierac conajmniej 10 chetnych w tak krótkim czasie 100% przekonanych żeby cena była atrakcyjna :good: no ale powodzenia, ja sie w asze terminy chyba juz nie załapie :gwizdanie:

badzmy optymistami:)

Opublikowano

Daj hasło na innych forach vag dla pewnosci, napisz jakich cen mozna sie spodziewać itp itd jakie silniki wchodzą w gre bo benzynowcy też często sie pytaja, a nawet roześlij link po regionalnych wątkach :wink4: to sie uzbiera masz cały miesiąc czasu :evil:

Opublikowano

Daj hasło na innych forach vag dla pewnosci, napisz jakich cen mozna sie spodziewać itp itd jakie silniki wchodzą w gre bo benzynowcy też często sie pytaja, a nawet roześlij link po regionalnych wątkach :wink4: to sie uzbiera masz cały miesiąc czasu :evil:

Dokładnie. Patrząc na poprzedni grupowy tuning to czasu trochę zajęło aż wszyscy się z tym uporali... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Daj hasło na innych forach vag dla pewnosci, napisz jakich cen mozna sie spodziewać itp itd jakie silniki wchodzą w gre bo benzynowcy też często sie pytaja, a nawet roześlij link po regionalnych wątkach :wink4: to sie uzbiera masz cały miesiąc czasu :evil:

tak sie zrobi, jutro sie tym zajme, wrzuce gdzie sie da;)

Opublikowano

na forum golfa grupowy trwa juz ponad rok za 900pln wiec zadna atrakcja ta cena w takim terminie , tam mozesz sie zapisac na liste wszyscy moga wystarczy sie zarejestrowac i dobrac sobie termin jaki chcesz z rogalem , pozdro

05e55bf7636c9664m.jpg

Opublikowano

900PLN to i tak bardzo tanio. Te ceny nizsze juz raczej nie beda.

Opublikowano

A jak sprawa ma się z Pb?

Opublikowano

900PLN to i tak bardzo tanio. Te ceny nizsze juz raczej nie beda.

tanio tanio , mozna taniej jak ma byc taki spęd , bo taka cena to juz dałem linka to norma , i nie trzeba sie na taki szybki termin zapisywać
Opublikowano

a jak z Q? pewnie stówa drożej?

Opublikowano

Właśnie co z AEB itp.Cena ta sama czy jak to się ma do PB TURBO?

Opublikowano

Rogal nie robi 1.8T w b5

Opublikowano

Sprawdzam łączność :decayed:

Opublikowano

Sprawdzam łączność :decayed:

z kim?

Opublikowano

Rogal nie robi 1.8T w b5

A czemu niby nie robi ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.