Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4 1,8T


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nareszcie zrobiłem foty mojego A4 1,8T wiem że trochę późno ale jak to mówią lepiej późno niż wcale.

bb31db50128e9d43m.jpg

58bbb511c4d75181m.jpg

539d329a76eca64dm.jpg

6f2d77f2cf6d4673m.jpg

0e6d79d162272345m.jpg

e6ae47ce28d73566m.jpg

4aad6547e72749fbm.jpg

18d1e683e387d575m.jpg

cb9a5cee1e6f6e08m.jpg

cf18811cf255495bm.jpg

e117beb14b2386bdm.jpg

ed87481bbee95ebam.jpg

0bf6c22757e284a2m.jpg

5de90c3f39220cf2m.jpg

aee938ca534fa100m.jpg

d69b859e679c83c3m.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko miodzio

nie ma to jak zobaczyć to autko na żywca :)

ale musze przyznać że każdy element jest przemyślany, nie jakiś wieś tjunink :!:

a xenonki rewelacja :) wiem bo jechałem przed Tobą pare razy ;)

gdzie można taką blende kupić :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezle sie autko prezentuje. jeszcze male kierunki wymienic na biale.

Kolorek miodzi bo taki sam jak i moj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacja wiem bo jechałem przed Tobą pare razy

No ja jechałem moim Turbo Kibłem za nim i autko prezentuje sie przerewelacyjnie na drodze,pozatym wyraziłem już swoją opinie na temat tej maszynki na ostatnim spocie W KRK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka, tak jak pisza koledzy - male kierunki do wymiany na biale - mala rzecz a duza roznica, no i te szybki przednie tez do przyciemnienia !! Drewno oczywiscie bleee :mrgreen: i lotka rowniez bleee, reszta jest super . :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka 1 klasa ladnie sie prezentuje!

Czy galka zaminy biegow nie jest czasem podswietlana bo widzialem taka na allegro? :roll: Jak to sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-żółw, bo wpadne w szal...autko juz znam dosyc dobrze i jest naprawde sliczne

aha ogladalem filmik ze zlotu i sam powiedziales (niewazne w jaki stanie) "z tym bojlerem wyglada lepiej niz bez" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt bardzo ciekawy

jedyne co mnie razi to niezaciemnione przednie szyby, male lusterko od strony pasażera oraz zwykłe fotele bez porządnego trzymania bocznego. Blenda i daszek na dupci jednym moga sie podobac innym nie - kwestia gustu. Silnik 1.8T jak najbardziej perspektywiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie> Niektórych może zmartwię ale przednie boczne szybki zostaną białe ( takie jak są ), natomiast boczne listwy drzwi też pozostaną bez zmian , wolę nic nie poprawiac, te listwy są gumowe i wolę je zostawić bez malowania ( czarne też mi nie przeszkadzają.Wielkie dzięki za uwagi o bocznych kierunkach, już wymieniłem na dymione wyglądają SUPER doskonale komponują się z tylnymi lampami, różnica z pomarańczowymi ogromna( DZIęKI ZA DORADZTWO ).A co go gałki zmiany biegów to fakt jest podświetlana kupiona z Alegro ( zainteresowanym mogę przesłać link ) tania nie była ale było warto-wygląd super a wykonanie i jakość materiałów najwyższa półka - polecam.

[ Dodano: 2006-09-04, 09:01 ]

myślę że na tym przeróbek koniec - chyba że ktoś ma jakieś ciekawe sugestie ?

Choć narazie wygląd chciałbym pozostawić tak jak jest - czas pomyśleć o tym co pod maską :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...