Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mój S-Piachoo


Aydaho

Rekomendowane odpowiedzi

Adam... prosze Cie... bylaby to totalnie bes sęsu zmiana... w dodatku na BLB :blink:

Nawet RNSa nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam... prosze Cie... bylaby to totalnie bes sęsu zmiana... w dodatku na BLB :blink:

Nawet RNSa nie ma :gwizdanie:

qr** ale ani w PL ani w DE nie ma nic wartego uwagi - chyba że za 60-70 kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje Ci nic innego jak sprzedac bryke i szukac... albo nie sprzedawac :decayed:

Dogadaj sie z kupcem, ze zaliczkuje auto, a Ty masz tydzien lub dwa na szukanie nowego. :wink4:

No spojrz na to B7... wiesz, ze one wszystkie telepia na jalowym?

Po paru dniach chcialbys z powrotem swojego AWX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym dołożyć i poczekać niż zrobić taką zmianę.

macie rację - B6 w takim razie zostaje ułaskawione i wyrok sprzedaży odroczony jest do 2010.

Musze kupca odwołać bo dzwoni co godzinę - napaleniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ja miałem podobny dylemat miałem 45 kilo i nic ciekawego :no: , godnego uwagi nie mogłem znaleźć ... z taką kasą poszedłem do banku i dobrałem w kredycie resztę ( 20 kilo ) dali bez problemu przy w/w kwocie wpłaty za auto , a za resztę kasy ubezpieczenie i opony .... :gwizdanie:

Ogólnie nie lubię strasznie kredytów :wallbash: ale nie żałuję ze zaryzykowałem . Latam swoim 2 lata i nic się poważnego nie dzieje :) .

Moje zdanie na Twój problem - podnieś poprzeczkę cenową w poszukiwaniu a jak kupisz to nie będziesz żałował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację - B6 w takim razie zostaje ułaskawione i wyrok sprzedaży odroczony jest do 2010.

Adaś, ale rozumiem, ze '10 zwiekszysz budzet znacznie, bo inaczej to nie kupisz nic sensownego... przesiadasz sie do lekkiego golasa ze slabym silnikiem, a w lekko swiezszej budzie nie ma sensu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ty to potrafisz wzbudzic emocje, gołe 2.0 i FWD :polew:

to już lepiej bierz to B6 2.5q od turdzi, fajnie wyposażone i tip :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cyce - mam kupca - cche w piatek zabierać fure za 46,500 ...ale moje Q się sprzedalo. Jakieś inne propozycje ? bo musze dac mu znać czy ma przyjechać po Piacha :slina:

az dziw bierze ze ludzie chca placic takie pieniadze za stare kible ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ale jary..Ty za swojego nie wiem czy 4 tysie dostaniesz (jak doprowadzisz do porządku) a jak nie to będziesz musiał dopłacać.. :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację - B6 w takim razie zostaje ułaskawione i wyrok sprzedaży odroczony jest do 2010.

Adaś, ale rozumiem, ze '10 zwiekszysz budzet znacznie, bo inaczej to nie kupisz nic sensownego... przesiadasz sie do lekkiego golasa ze slabym silnikiem, a w lekko swiezszej budzie nie ma sensu... :gwizdanie:

tak jest - będę miał jakieś 650 000 pln do wydania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurfa... ale bykow tam nasadzilem :embarrassed::kox:

Chodzilo mi o przesiadanie oczywiscie :cool1:

tak jest - będę miał jakieś 650 000 pln do wydania :wink4:

Spoko, czy to bedzie RS6 Avant, czy Q7 V12 TDI to i tak chetnie sie przejade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Clio w diesel'u :naughty::kox: Pierwsze na forum :>

Nie bierz golasa B7 w BLB - dozbieraj kasy i kup coś sensownego. Po jakiego dopłacać kasę za inny przód :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Wloch :sick3:

Moj brat kupil ostatnio B5 2000 z wloch - w srodku git, ale lakier srednio zadbany... porysowany momentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o karwa - makaronii mają dobrą cenę :wink4:

Dlatego ja sprzedaje swojego pociska :naughty:

Adaś...co się będziesz babrał w ropie :kox:

http://www.subito.it/mitsubishi-lancer-2-0-evo-viii-gsr-il-nostro-regal-lucca-8646362.htm[br]Dopisany: Listopad 17, 2009, 12:51:36 _________________________________________________

Auto z Wloch :sick3:

Moj brat kupil ostatnio B5 2000 z wloch - w srodku git, ale lakier srednio zadbany... porysowany momentami.

Miałem 3 auta w Włoch :naughty:

Zależy który rejon..południe - syf..północ :kox:

Które auto w domu.. pracownicy fizyczni mają zazwyczaj jedno auto do pracy, którego w ogóle nie sprzątają..i drugie na d*py :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poludnie to troche daleko...

Az za :wink4:

Najlepiej kupic auto od ludzi gdzieś na prowincjach..cena dobra..i auto nie wytrzaskane :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 auta w Włoch :naughty:

Zależy który rejon..południe - syf..północ :kox:

Które auto w domu.. pracownicy fizyczni mają zazwyczaj jedno auto do pracy, którego w ogóle nie sprzątają..i drugie na d*py :kox:

Dokładnie moja jest z północy Włoch przy samej granicy z Swiss, miejscowość około 20 tys. mieszkańców :) Śmigam już ponad 3 lata i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...