Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle zaniedbane dwa lata temu A4 b6 3,0 Q :) Aktualnie :

P1050847.jpg

P1050849.jpg

P1050851.jpg

P1050852.jpg

P1050855.jpg

P1050856.jpg

P1050857.jpg

P1050862.jpg

P1050867.jpg

P1050870.jpg

P1050872.jpg

P1050873.jpg

P1050874.jpg

P1050876.jpg

P1050877.jpg

P1050878.jpg

P1050879.jpg

P1050880.jpg

STARY POST :

Z czasem zaktualizuje pierwszy post :)

Sam opis sporo mowi :) Szukalem B6 w Q , z jak najlepszym wyposazeniem i w stanie mozliwym do ogarniecia i za jak najlepsze pieniadze :) I trafila sie :)

Auto jak widac z obitym pyskiem , dosc zaniedbane ale powolutku zaczalem likwidowac nieprawidlowosci :)

Z wyposazenia bez rewelki ale bidy nie ma :)

4 ele , ksenon , bose , stolki w full elektryce , pamiec lusterek... Pozatym chyba standardzik :) Srodek usyfiony po poprzednim wlascicielu bedzie to jeszcze ogarniete wszystko :)

Cena auta byla mocno niska a mnie nie bylo stac na nic lepszego a do stanu to sobie ja powoli doprowadze :)

Auto przyprowadzone w zeszly piatek a po swietach silnik z niego zmienia wlasciciela a ja pakuje 2,7 T z mojego eks b5 :)

Panel klimy strasznie zniszczony to chociaz byl pretekst zeby od razu kupic panel pod 2 din :) Dokupie kosz i bedzie pionek f900bt z b5 :)

Drewno z racji tego ze mnie strasznie wnerwialo a mialem pod reka moja firmowa farbe z BeFunf poszlo w kolor jutro dorzuce moze jakas fotke jak to wyglada chociaz cala reszta jeszcza syf. Na deske i kiere przyjdzie jeszcze czas :)

Generalnie mam na nie juz obrany plan i bede dzialal. Na pewno kierunek i mody nie kazdemu przypadna do gustu :) Ale nie muszą ;)

Takie na szybko :

dscf6032.th.jpg

dscf6019l.th.jpg

dscf6018v.th.jpg

dscf6015.th.jpg

dscf5995.th.jpg

dscf5957y.th.jpg

No i sciorany sciernym panel :

dscf6021.th.jpg

Nowy :

dscf6022.th.jpg

Dzieki czaki :hi:

Nie ma sie czym chwalic ale skoro to taki dzial a a4 moja wiec... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli będzie kolejny :kox: projekt :naughty:

Daniel, nie mówię Ci ani nie proponuje w jakim iść kierunku bo ty dobrze wiesz co z tą audiolą zrobić i mam nadzieje że za jakiś czas wszystkim opadną kopary poprzez przeprowadzone w nim mody ( w tym swam na 2.7 Bit) :gwizdanie:

Szkoda tylko że to nie czarny akryl a metalic ale ważne że gustowny kolor :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że będzie kolejna konkretna B6 na forum, a tu ma być body B7 :thumbdown: IMHO B7 to najbrzydsze A4 jakie wyszło :sick3: Jedynym ratunkiem dla Twojego planu B7 może być body właśnie RS4 w czarnym macie. Chociaż jednak mimo wszystko osobiście pozostałbym przy B6 które dla mnie jest najładniejsze ze wszystkich A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorownia + skrzynia 6 mam nadzieje + front od razu rs4 b7 .. zderzak zaklepany , rozgladam sie za reszta :) Potem bede szukal d*py ( klap i zderzakow od groma na alle :) ) najgorzej z tylnimi cwiarami :)

Panowie jak ktos ma spore znizki w aso i bylby chetny mi skolowac troche czesci ze znizka bede wdzieczny :hi: Kto mnie zna ten wie ze nie przelewa mi sie specjalnie ale auto to moj nalog :)

BTW : dibo mi b6 sie wlasnie srednio podoba :) kupilem tylko dlatego ze nieduzym kosztem mam cos naprawde ladnego tzn po przerobce na rs4 b7 :) Wyglad kwesta gustu : mi sie podoba i tak bedzie :)

PS : waski pisalem PW ... Sorka ale juz nie trzeba ustrzelilem spoko zderzaczke za fajna kase :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, jezeli potrzebujesz jakies elementy hamulcowe i nie tylko to oddam Ci po kosztach na dobry poczatek. Fura super kozak. Powodzenia !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest 1be bynajmniej wdg wlepki :)

Dev dzieki aleee mam te porsche z B5 :) teraz na zime jest 312mm , tarcza jeszcze gruba wiec nie dotykam ;)

Fajnie ze mimo morodobicia sie poboba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest 1be bynajmniej wdg wlepki :)

Dev dzieki aleee mam te porsche z B5 :) teraz na zime jest 312mm , tarcza jeszcze gruba wiec nie dotykam ;)

Fajnie ze mimo morodobicia sie poboba :wink4:

nie myślałem tylko o hamulcach ale też o innych częściach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo ze cale gowno ale jednak :)

To tylko na plus bo zamiast zdejmowac dobre elementy do zmiany to mam taniej auto :) Blotniki sa ok , zderzak leciutko uszkodzony , w sumie do wywalenia to maska i grill , pas przedni deko pogiety ale spokojnie do naprawy i lewa lampa polamana :) No i te nieszczesne poduchy. Raga wroci z dojczow bedzie dzialal z deska :)

A co tam jeszcze masz? Jak na razie to mam z uszkodzen do zlikwidowania : silniczek wycieraczek ( polamany mechanizm nie dziala strona pasazera ) , kostka polaczeniowa drzwi od kierowcy skorodowana ( uszkodzony byl ten gumowy waz i woda sie dostala :/ ) , szybe do wymiany ( peknieta od chyba poduszki ;) ) :) Aaaa wezyki hamulcowe front mam niezaciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...