Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek wiem ze naprawa kosztuje. Specjalnie szukalem bitej zeby robic od razu na b7 ;) gdybym naprawil to co jest na b6 wyszlaby z 20 tys maks mnie naprawiona ;)

Bubciowaty no zbieraj zbieraj :) Mnie od krecenia w tym tygodniu az reka boli odpoczywam dwa dni :decayed: a we wtorek ogien :wink4: pusciles mi co tam miales puscic ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że pare tyś mniej niż 20k... Nie jest tak źle, ale lekko niby bity a poduchy wystrzelone :mysli: Daj lepszą fote tych listw, nawet ciekawie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dostalo centralnie po czujnikach uderzeniowych jak widac ... Jak ktos wie gdzie sa to patrzy na auto i wie czemu palnely :) Decha bedzie latana i we flok. Kiera bedzie jakas ciekawsza + obszycie na jasno . Na fotele mam pewien pomysl ale czas pokaze. Plus jest taki ze zamiast zwyklej naprawy mozna od razu poprzerabiac co sie podoba ;)

Mlody moze jutro cos strzele w dzien i z bliska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel wierzymy że dasz radę i to ogarniesz :kox:

Temat będzie w ch^uj śledzony :naughty:

Eeee tam podniecacie sie, odkreci pare gratow z przodu, wsadzi nowe, zrobi 4 spawy, pomaluje auto i juz, wielka filozofia, gdzie tu sens i logika :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) Zobaczymy jak to wyjdzie. Byle mi $ nie zabraklo bo nie usmiecha mi sie jezdzic z przodem RS4 b7 i d*pa b6 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jesteś zadowolony z efektu tych listw? Bo mam czarny fortepian i chcę rozjaśnić swój środek ale nie mam pomysłu. Myślałem nad okleiną jakąś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) Zobaczymy jak to wyjdzie. Byle mi $ nie zabraklo bo nie usmiecha mi sie jezdzic z przodem RS4 b7 i pupa b6 :sick3:

nie pier**l :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) Zobaczymy jak to wyjdzie. Byle mi $ nie zabraklo bo nie usmiecha mi sie jezdzic z przodem RS4 b7 i pupa b6 :sick3:

A powiem Ci że dla nie których taki mix byłby najlepszy :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:59_________________________________________________

heh :) Zobaczymy jak to wyjdzie. Byle mi $ nie zabraklo bo nie usmiecha mi sie jezdzic z przodem RS4 b7 i pupa b6 :sick3:

nie pier**l :polew: :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardzo :) Wszyscy maja : czarne , drewno , srebrne albo carbon :) A ze ja bidny to sE wzialem peeeendzeelll i ogien :) Hihi :)

Mi sie bardzo podoba :) Jak mowie jutro zorganizuje jakeis foto lepsze bo to z fleszem nie oddaje nichuchu barwy.

Oj tam oj tam :) Przod i tak do naprawy to zie zmieni na lepszy :) Silnik dychacz wiec sie wlozy mocniejszy :wink4: Na zime rewelki nie bedzie :) Byle na sezon wyjchac ze skonczona d*pa byloby miodzio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki ze zamiast zwyklej naprawy mozna od razu poprzerabiac co sie podoba ;)

"Dzwon podstawą tuningu"

No to będzie pierwsze B6 sedan 2.7BiT z body RS4 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura git :good: szkoda, że środek jasny ale o gustach się nie rozmawia. Mocno nie dostała. Dzisiaj jechałem do wrocka autostradą i to co mieli na lawecie jak stałem na postoju to dopiero strucle ale nasi polscy artyści zrobią z tego salonowe bryki :polew: :polew:

Ja bym tam nie szedł w kierunku body B7 - to tylko body a kasę w motur lepiej wsadzić :naughty::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura git :good: szkoda, że środek jasny ale o gustach się nie rozmawia. Mocno nie dostała. Dzisiaj jechałem do wrocka autostradą i to co mieli na lawecie jak stałem na postoju to dopiero strucle ale nasi polscy artyści zrobią z tego salonowe bryki :polew: :polew:

Ja bym tam nie szedł w kierunku body B7 - to tylko body a kasę w motur lepiej wsadzić :naughty::kox: :kox:

Body B7 a body RS4 B7 to całkiem inne kwoty, jak robić to już szerokiego RS'a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...