Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przod to w sumie mam :) Bixy i zderzak z grillem pozamawiane i prawy blotnik. Reszte powoli znajde :) Mysle ze na liste modow mozna wpisac astre kombi ktora dzisiaj kupilem do poruszania sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłą maszynę masz na placu :) myślę że nie stoi ona przypadkowo..będzie rezanie b6 z body b7 i silnik 4,2 żeby pasiło do body..+ ewentualnie jakieś turbinki :kox: no ładnie ładnie Panie Danielu :decayed:

dscf5636.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ;) Zadne 4,2 na razie :) Silnik z niej mial byc do b3 :) Za to felgi z niej psiknalem na czarno i beda na zimowki do b6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb jaka to astra?

mam troche gratów do G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb wracając od grzanka miałem do Ciebie wpaść na kawę ..ale nie miałem numeru :confused4::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb wracając od grzanka miałem do Ciebie wpaść na kawę ..ale nie miałem numeru :confused4::kox:

no to były by dodatkowe ręce do podawania kluczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja danielowi drukuje kaskę po koleżeńsku :kox:

moją maszyną... weźcie mi ją już zwróćcie, bo ileż można... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamo jakbys chcial to bys wpadl :P Pewnie jechales nawet przez moja wioche ( no chyba ze przez kielce ciales ;) )

Ja to bezrobotny jestem :) Autko to moj jedyny nalog w ktory pakuje wszystko co skoluje :) Pozatym odpadaja koszta robocizny wiec cos tam sie zawsze uda pomodzic :)

W drodze bixy , Zderzak z grillem i prawy blotnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamo jakbys chcial to bys wpadl :P Pewnie jechales nawet przez moja wioche ( no chyba ze przez kielce ciales ;) )

Ja to bezrobotny jestem :) Autko to moj jedyny nalog w ktory pakuje wszystko co skoluje :) Pozatym odpadaja koszta robocizny wiec cos tam sie zawsze uda pomodzic :)

W drodze bixy , Zderzak z grillem i prawy blotnik :)

ja też bezrobotny :kox: rezanie wciąga na maxa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja też :gwizdanie: od tego tygodnia :rolleyes:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:23_________________________________________________projekt zacny, jak dociągniesz do końca to bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...