Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O wypraszam sobie :) Jest ponad 10 kresek na plusie :) Wczoraj ją odsniezylem ;) Po swietach kolo wtorku/srody wprowadzam na zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoncze kumplowi eske tylko i wtargam na garaz : wrzuce dyfer , silnik , skrzynie ... Potem elektryka i jakies detale. Mam jeszcze troche innej roboty a ze mam czym sie poruszac to audiczka zeszla na dalszy plan. Tak Karol mam wszystko. Czekam na paczke z drobnica jeszcze ( nadkola , kratki , zaslepki ) w sumie elementy juz w malowaniu sa ( blotniki , zderzak , progi , klapa tylnia ) . Maska ma byc oblozona carbone a jest czarna wiec na razie nie maluje. No i poskladam pojezdze kilka razy i trzeba sie brac za dupsko ... czyli odlozyc troche grosza na poszycia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się szykuję za***isty projekt, ale faktycznie, jak na razie to 16 stron a nic nie zrobione :D. Kurde zazdroszczę miejsca, jak ja chcę coś robić to przed domem, sąsiedzi się tylko patrzą jak na barana jak przy -1 wyciąga siedzenia z samochodu hehe

:good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione zrobione ;) Tylko sie nic na razie nie pucuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem samopoziomowania. Kseny w sumie ich resztki leza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedaje go na razie przeciez nie mam jeszcze tylu zeby przerobic wiec jakis czas musze przejezdzic z tylem b6 :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ... Przestrzeni :polew: Ja mam maly garazyk pod domem ;) I troche podworka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ... Przestrzeni :polew: Ja mam maly garazyk pod domem ;) I troche podworka :)

Ważne że jest dach nad głową do modzenia a nie ważne ile miejsca :polew::decayed:

Daniel czekamy czekamy jak z tym ruszysz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wtorek pewnie wepcham jak sie wyrobie zrobic eSke :gwizdanie: Morda z malowania pewnie i tak bedzie najwczesniej po nowym roku a i czekam na drobnice typu mocowania progow , blotnikow , nadkola , kratki ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj ile ja sie tego naogladalem ;) Jakby nie te watki to nie kupilbym b6 i nie zaczal robic tego samego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...