Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to chciałbym jeszcze zrobić z mojego kombi, tego jeszcze nie było :embarrassed::polew:

Jak Avant to tylko w Cabrio :good:

Danielek mogłeś jeszcze robić body RS-B6 bo tego to jeszcze nie byo ale skoro zakupy poszły już za daleko to lypa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja jak wszystko pojdzie po mojej mysli wpadnie na chwile na garz miedzy swietami a nowmy rokiem. Wrzucie dyfer ( zmienialem uszczelniacze ) , przymierze silnik ze skrzynia i wstepnie zawiesze ...

Nosb opchnij mi tylną dokładkę z B6 bo jakiś idiota wysłał mi zderzak od diesla przez allegro :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tylko benzyna (nie licze tych pseudo benzyn 1.6 i 2.0 :decayed: ) miala 2 wydechy proste :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on nie miał 2.5 tylko 3.0 benzyne a tam są dwie rury,

w 2.5tdi są też dwie tylko wywinięte na dół, nie wystają

w 1.8t są dwie na zewnątrz

w 1.6 i 2.0 jedna

w tdikach jedna.

Oprócz tego każde quattro ma 2 rury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze o flyera aucie. i przecież miał 2,5 TDi a że Nosb ma/miał w aucie 3.0 to tez wiem bo na własne oczy widziałm :) Flyera auto zresztą też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No flajer miał 2.5tdi w quattro - seryjnie 2 wydechy ale schowane, musiał obciąć końcówki i dospawać nowe, proste no i zmienić zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wszystko wiem... :) PS. Daniel. Przyjadę koło Świąt do Ciebie, przywiozę Ci w końcu te przełączniki szyb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie moge jej sprzedac :no:

Kajoj spoko ja i tak bede swoje wysyłał do kolegi co sie w sprzedam oglasza na regeneracje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie moge jej sprzedac :no:

Kajoj spoko ja i tak bede swoje wysyłał do kolegi co sie w sprzedam oglasza na regeneracje ;)

Ale pamiętaj o mnie :decayed:

Przeciez tylko benzyna (nie licze tych pseudo benzyn 1.6 i 2.0 :decayed: ) miala 2 wydechy proste :wink4:

Ty jaka pseudo benzyna :punish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jaka pseudo benzyna :punish:

żarty bro :afro:

Flajer jara się BiT i czasem go ponosi i pisze takie posty, wybacz mu :):decayed:.

juz sie nie jaram... mniej wiecej po miesiacu frajdy stwierdzilem, ze nie jedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez doskonale go wymyles z resztek ropy, nawet baczek mu zmieniles... a dieslowski spaliles :D ... nic tu dieslem juz nie smierdzi, tylko piekny zapach PB98 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...