Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurfa jedziemy koniecznie w sobote na śląsk! wszystkie d*py Twoje :polew:

czemu na slask haha

bo mu naopowiadałem różnych rzeczy :decayed: :decayed:

Nosb pięknie suka wyszła :good: dostaje dożywocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa jedziemy koniecznie w sobote na śląsk! wszystkie d*py Twoje :polew:

czemu na slask haha

bo mu naopowiadałem różnych rzeczy :decayed: :decayed:

Nosb pięknie suka wyszła :good: dostaje dożywocie?

apropos :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bedzie u mnie dozywotnio : dopki mi nie odjebie i jej nie rozbiore na czesci jak poprzedniej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa jedziemy koniecznie w sobote na śląsk! wszystkie d*py Twoje :polew:

czemu na slask haha

bo mu naopowiadałem różnych rzeczy :decayed: :decayed:

Nosb pięknie suka wyszła :good: dostaje dożywocie?

ale chodzi o to , że laski zdejmują majtki w biegu i wrzucają je przez szyber z zapisanym numerem telefonu ? :kox: to nie prawda :no::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, wystrugasz mi SLR-a ? :polew: :polew: :polew: :polew:

nieeeeeeee, nie chce już SLR-a, chce Gallardo cabrio !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale myśle , że z TT lajtowo by Nosb ogarnął R8ke :naughty: ( nie nie zrobisz nie wierze :kox: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na moje to białe koła pasują i przekonałem się do białego lakieru u Ciebie mimo, że byłem za Daytoną jak większość :)

Jak Ci się znudzi biały na kołach to walniesz w jakiś kolorek delikatny (ostatnio wpadło mi w ręce foto białego Scirocco na jasnych błękitnych kółkach i wygląda to MEGA ale nie wiem czy w tym kierunku chcesz iść :> ) albo grafit, oby tylko nie czarny.

Autko piękne. :good: :good: :good::hi: :hi: :hi:

Kocham RS4 :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem : nie ma szybra :) Muszą pisac na piersiach numery i pokazywa w nadzieji ze zapisze :polew:

Ej z tym Rs4 to nie takie znow wielkie halo :) Prawie wszystko pasuje prawie idealnie :polew:

Felgi sie przemaluje kiedys badz zmieni :) Wdg mnie pasuja i podobaja mi sie :) Generalnie chcialbym jakas grubą fele z rantem skrecana ;)

mlody w sumie to sam nie wiem :D Generalnie to seks :D ale jak teraz patrze na efekt to nie wiem z czego wieksza frajda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksza frajda bedzie z sexu w tej oto furmance choc do tego avant o wiele lepszy :)))) rozkladana tylna kanapa malina mowie Ci :))) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwieksza frajda bedzie z sexu w tej oto furmance choc do tego avant o wiele lepszy :)))) rozkladana tylna kanapa malina mowie Ci :))) :polew:

A co to za problem przednie fotele przesunąć do przodu i w uj miejsca, dla Nosba to nie problem zapewne :kox::polew::decayed:

Ostatnia fota mega wielki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam astre w kombi to moge tam materac wrzucic :polew: A co do bialej to jak bedzie trzeba to tez damy rade bo moja połoweczka drobniutka :)

:hi:

Ide sie przespac kolejne fejk rs4 leci wieczorem do malowania tylko fmic dopasuje i zderzak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje prawo pierwokupu gdybyś czasem się zdecydował kiedyś oddać niunie w inne ręce :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:20_________________________________________________Nosb to jest dobre porównanie :)

dscf6015kopiax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwuje prawo pierwokupu gdybyś czasem się zdecydował kiedyś oddać niunie w inne ręce :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:20_________________________________________________Nosb to jest dobre porównanie :)

dscf6015kopiax.jpg

W bieli przód za nisko siedzi :naughty: no i co z tymi czarnymi lusterkami? Skoro nie zostały polakierowane to pewnie będą z SR4 :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...