Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda mega :wink4:

btw, co jest ze zderzakiem przednim - na środku na samym dole to coś powinno byćproste - u Ciebie jest jakieś zakręcone :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja sie spytam o tyl .... bo chetnie bym poogladal dupke :evil:

1. wydech juz jest ? Jesli nie to jaki bedzie

2. Co z tymi lusterkami ? zostaja takie w czerni czy bedziesz polowac z czasem na ori rs4 b7 ?

3. Wejda halogeny czy zaslepki ?

4. Jakie plany na wnetrze ?

5. Nie ponaglam tylko pytam z ciekawosci :hi:

jak narazie to zdecydowanie najgrubszy projekt na forum .... i jak dla mnie najlepszy :good:

no ale nie zapomnijmy ze iceman zrobil b5 na b7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech ma homemede (rzeźnia) na środek brak pomysłu reszty nie wiem[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 10:55_________________________________________________Nosb ktos Ci Juljana wyje...ł :polew: d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterka byly malowane :) Na czarno :wink4:

Gdybym chcial sprzedawac to kazdy by wolal dolozyc z 20k i kupic ori rs4 :wink4: Bo po kosztach na pewno bym nie oddal :) Za duzo pracy i nerwow.

Pod zderzakiem jest taka listwa/spojlerek . Lezy pomalowany na czarno w bagaju trzeba zalozyc :)

Pawel :

strzele fote specjalnie dla Ciebie potem z tylu na podworku :D

-Z tylu nie ma koncowek ciagle : leza w garazu musze dospawac . Wyde ch gdzies pokazywalem w temacie : DP 2x70 cos mm ( nie pamietam juz ) dalej po rurze 63 mm na strone i po puszcze z nierdzewy na strone. Drze morde niemilosiernie :) Chyba cos wskoczy jeszcze nieduzego na srodek zeby go deko stlumic ale to zobacze poki co bez wnetrze to przeszkadza to :)

-Lusterka poki co takie : nie dam ponad kafla za lusterka bo wole to wpakowac we wnetrze badz silnik. Pozatym nie wem czy sa az takie za***iste: niby ciekawe ksztaltem ale dosc spore i niezgrabne :) Czas pokaze : bede mial kase trafie tanio to kupie nie to trudno.

-halogeny leza trzeba wlozyc ale nie sciagalem jeszcze zderzaka po powrocie od lakiernika :)

-wnetrze robi sie na czarno : kompletuje i wkladam powoli graty a do tego czasu bede smigal z czarno-bezowym :) Generalnie ma byc black , poki co kiera sline MF a z czasem moze z TT albo cos. Fotele nie wiem :) Czarne recaro / biale recaro , biale z TT nowej , moze jakis sline tylko. Nie wiem poki co nie mam na to siana i tak. moze na gwiazdke sobie sprawie :kox:

- :good::D

Julian mial przerwe : juz na stanowisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłeś Magnes na Cipk... Mega szacun za wytrwałośc i środki włożone w cały projekt... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata jedno foto dupska co prawda tylko jedna strona ale tyle ustrzeliłem cichcem :)

2d4ef1efb1d7104c.jpg

Nosb no offence

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaskolot bidaczek wrósł w krzaki :decayed: Ale to zdjęcie z zeszłego tygodnia podobno juz lepiej wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale nie zapomnijmy ze iceman zrobil b5 na b7 :decayed:

poka poka :shocked::evil:

A nooo zrobił ale efekt był średni... autko było fajne ale troche przesadzone... nawet mam foto..

iceman.jpg

foto na szybko wyszukane z mojego archiwum fotek z zlotu w Wiśle pare lat temu

Mam jeszcze dokładne foty tego auta gdzieś ale nie bardzo ma czas teraz szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale iceman rezał b7 z b5 jak jeszcze nam się nie śniły audi :) wyrezał takie cacko 6 lat temu..więc respekt też dla niego..trochę przesadził np z programi..no ale szał był :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale iceman rezał b7 z b5 jak jeszcze nam się nie śniły audi :) wyrezał takie cacko 6 lat temu..więc respekt też dla niego..trochę przesadził np z programi..no ale szał był :naughty::kox:

Dokładnie.

6 lat tamu to dopiero był szał bo wtedy się pojawiło B7 normalnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...