Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Klape juz dawno mam. Sprezarki deko mniejsze. Carbony nie czuje potrzeby tez mialem ladnie pod macha :

img0144g.th.jpg

img0143e.th.jpg

Ech wspomnienia :

img0145gg.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No baaa :kox: Ma fart w zyciu :) wiekszosc dzwon i na zlom albo cale zycie w serii :) a ta drugie wcielenie przechodzi i tez full wypas bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jej się stało? I kto ją teraz buduje? Jest tam jeszcze coś do budowania ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra gdzie ty sie chowasz? :decayed: A na reksiu nie ma wzmianki o niej ? :) A moze nie kumasz czyja bude wykorzystują chlopaki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem z 3 dni temu ... Niestety nie maja ... Chyba bedzie niemozliwe kupic je na wtornym :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel obserwuj otomoto, niedawno pojawiła się RS4 B7 na części w Ostrowie Wlkp - jedynie przód rozjebany. kumpel znalazł ją jakoś o 14 i wysłał mi link, o 21 jak patrzyłem to już nie było ogłoszenia więc musisz polować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel a masz kogoś w Poznaniu kto mógłby podskoczyć na giełdę? gadałem z kolegą, który latem tam śmiga, mówi, że pewnie gdyby ktoś poszukał, popytał to znalazłby się tył od RS B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że na tej giełdzie się wszystko znajdzie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na początku stycznia na tej giełdzie i lipa straszna, z s-line nic nie mieli :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na gieldzie w Poznaniu to ponoc mozna czesci na zamowienie miec...tylko trzeba powiedziec gdzie taka audi parkuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...