Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bierz ten Orange, co wczoraj ogladalismy i nie pitol!

bedzie następny, bez sensu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdolta pierdolta a on i tak wybierze co mu się podoba :)

dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny czyli jeden z dwoch na swiecie :cool1: Pozatym tamten jest w jakims chevroleta a ten mialby byc w innym a ze podobny ? No coz ...

Okaze sie co sie polozy jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze to drugi pomaranczowy :wink4: jak juz wydawac kase na całe auto to byc jedynym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz ten Orange, co wczoraj ogladalismy i nie pitol!

bedzie następny, bez sensu :thumbdown:

a wiesz o jaki chodzi? bo nie o ten mat z R8 co jest w poprzednim poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sepang Bronze piekny kolor mało tego koloru jeździ. Widziałem na żywo mega wypaassssssssssss.... dawaj w taki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowicie ze biale z czarnym dachem klepane i mnostwo ich... Pokazcie mi je na ulicy :)

gdybym miał ciągle aparat w ręce to mógłbym ci mnóstwo takich zdjęć wkleić, to co widziałem na własne oczy w tym tyg: VW Polo, Audi A3 Sportback, Mercedes E-classe, Porsche Cayenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie jaraj sie ja mieszkam na zadupiu a nie w metropolii :wink4: A serio to wiem ze jest tego duzo bo kazdy tak robi bo jest "fajne" dlatego odskoczylem od bialego i szukam czegos egzotyczniejszego :) Ale na pewno jest ich mniej niz czarnych i szarych ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale na pewno jest ich mniej niz czarnych i szarych ;p

Słuszny kierunek ... :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli czarny to mat,ale ja osobiscie wybralbym bialy i tak zaznaczylem w ankiecie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje kółeczka do mnie też Pięknie pasują, Żonka Agnieszka mówi że chce Białe do naszego :)

zdj281cie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: miałem wczoraj w nocy mega pilny wyjazd- chwilę temu wróciłme :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: wpadne z desperados jak będziesz miał chwilę.

opróżnij skrzynkę- bierę listwy jak jeszcze masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz. Dzwonilem bo bylem na pogrzebie i chcialem sie spytac czy wpadasz wogole. W ladnym stanie te twoje ? Chodzi o to ze moja czarne nie pasuja mi booo sa 1-2 mm szersze niz ori z B6/rs4 i zawadzaja o prog :) Musialbym je szlifowac z milimetr a po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz. Dzwonilem bo bylem na pogrzebie i chcialem sie spytac czy wpadasz wogole. W ladnym stanie te twoje ? Chodzi o to ze moja czarne nie pasuja mi booo sa 1-2 mm szersze niz ori z B6/rs4 i zawadzaja o prog :) Musialbym je szlifowac z milimetr a po co ?

jak coś mogę podjechać do Ciebie to sobie zerkniesz ale ta przy drzwiach kierowcy jest lekko obdarta :confused4: na samym dole od spodu [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 22:23_________________________________________________nawet telefonu nie miałem :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podjechac jak je chcesz bo potrzebuje normalne na srode/czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podjechac jak je chcesz bo potrzebuje normalne na srode/czwartek.

mogę nawet przyjechać w poniedziałek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...