Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również :rolleyes:

Na drodze widuję więcej białych aut niż jakiś szarych, ala daytona grey :rolleyes:

Ale wybór należy do Nosba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie jeszcze kilka dni i bedzie spokoj ... tzn pewnie nie bo bedzie majaczenie ze zly wybor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór Nosb :wink4: czarne dodatki felgi w grafit i będzie :shocked:

czarna fele i będzie jak wszystkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga, jak fura bedzie biala, to te biale felgi beda wygladaly slabo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla gadajcie se zdrowo, ja tam widzę że on już zdecydowany tylko podgrzewa atmosferę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla gadajcie se zdrowo, ja tam widzę że on już zdecydowany tylko podgrzewa atmosferę :polew:

Dadnielle lubi jak się go smyra w jego temacie :D

a łun i tak pomaluje po swojemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kolegi ma czarna RS4, który to kolor wg. niektórych psuje efekt (nie widać dobrze linii nadwozia). Jednak gdy kumpel nią podjeżdża, to ludziom kopary opadają i gały spi****lają, więc zaś tak nie marudźcie, że nie będzie efektu.

A biała perła to już w ogóle zniszczy system. Mówicie, że dużo białych aut jeździ - tak, zgoda. Ale są to przeważnie zwykłe, niczym nie wyróżniające się lakiery i zwykłe, również niczym się nie wyróżniające samochody. Na eresie biały będzie kozacki, zresztą tak samo, jak każdy inny kolor. Moim zdaniem to kwestia gustu. Nie chodzi o to, że o gustach się nie dyskutuje, bo właśnie o gustach się dyskutuje. Głupi slogan. ;) Chodzi o to, że jednemu się podoba taki, drugiemu taki i będą się przekomarzać, a Nosb i tak wybierze ten, który najbardziej podchodzi jemu, a nie nam. Zresztą jestem pewny, że gdy już będziemy mogli obejrzeć efekt końcowy, to 99% osób będzie się on podobał. Ten 1% słucha Biebera. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem dziś w wawrze za białym GTR'em i jakoś szału kolor nie robił :no: co innego sam GTR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moda na sukces" to przy tym pikuś ....

:decayed:

:polew::good:

Wiele podobieństw zauważam

Splątanie wątków, powroty do starych motywów ... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może nosb walnął ściemę, że wybrał biały :naughty::decayed:

a tak nawiasem mówiąc to czemu zielony/pomarańczowy to przesada?? czy w kwestii RS4 istnieje w ogóle takie słowo jak przesada ? :przebiegly:

dziś widziałem nowego merca E klasy coupe w bieli i szału nie robił, teraz jak teraz ale za pół roku na ulicach będzie jeszcze więcej białych wypaśnych aut :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białych już jest w piz*u teraz coraz bardziej popularny czarny mat widziałem już x6, m5 i klika mniej wypaśnych aut... na m5 wyglądał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały na tych fotkach LIPA :thumbdown: WATPIE ZEBY NOSB malował na biały i wrzucał białe fele, chyhba chce nas oszukac a na koncu zrobic suprise z wybranym kolorem, okaze sie pod koniec tygodnia, ale wg mnie do białych felg nosba daytona grey idealnie pasowałaby ja ciagle za tym kolorem :naughty:, jeszcze fajna gleba, sciemka szyb delikatna i :kox::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...