Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez przesady, moim zdaniem na żywo poszerzenia i tak rzucają się w oczy.

Na sedanie jakoś mi się nie rzuciły.. gdyby nie zderzak RSowy to bym nie obczaił, że body było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to je zostaw

dev nie marudz bo mi tez malowales zaciski na bialo(bedzie logien z d*py) :hi: daniel bialy bedzie kosa ale do czarnej feli,a ze kolor felgi mozna czesto zmieniac wiec maluj na bialo lub zostaw czern tylko te opcje wchodza w gre do twojego planowanego koloru auta...w poniedzialek jade ogladac palety co mi koles przygotowal z biela i bede musial cos wybrac dla siebie,z jakiego ty auta masz ten kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Ty jesteś alfą i omegą jeżeli chodzi o 2.7bit, powiedz mi jedno, czy te auta które widuje na allegro w dziale S4 są czegoś warte? Bo dziw mnie bierze, że można kupić za 16tys no nawet 20tys taki samochód. Bo właśnie szukam sobie takiego ale pytanie czego się wystrzegać, na co uważać. Sorry za offtop ale no jak nie Ty to nikt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Ty jesteś alfą i omegą jeżeli chodzi o 2.7bit, powiedz mi jedno, czy te auta które widuje na allegro w dziale S4 są czegoś warte? Bo dziw mnie bierze, że można kupić za 16tys no nawet 20tys taki samochód. Bo właśnie szukam sobie takiego ale pytanie czego się wystrzegać, na co uważać. Sorry za offtop ale no jak nie Ty to nikt :D

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72299&st=1080&start=1080

i inne z tamtego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb Ty jesteś alfą i omegą jeżeli chodzi o 2.7bit, powiedz mi jedno, czy te auta które widuje na allegro w dziale S4 są czegoś warte? Bo dziw mnie bierze, że można kupić za 16tys no nawet 20tys taki samochód. Bo właśnie szukam sobie takiego ale pytanie czego się wystrzegać, na co uważać. Sorry za offtop ale no jak nie Ty to nikt :D

za 20k w PL nie kupisz porzadnej S4... trzeba dac jakies 25-28k za egzemplarz, do ktorego nie trzeba na wejsciu dokladac kilku klockow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i do tych za 25-28 trzeba dolozyc :) Generalnie moze i kupisz laleczke za np 20 k ale fart wymagany :) Ceny sa rozne : za 20 moza byc igla a za 30 rupiec :) Generalnie na pewno nie licz na 16 tys za auto ktorym bedziesz jezdzil i nie dolozysz od wejscie grubszej kasy. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja mogłem mu PW napisać ale mógł nie przeczytać, cholera z tymi esami. Patrzyłem podczas pobytu w Holandii na giełdach różne esy to tam też one szału nie robiły, padła większość. No cóż będę jeździł i oglądał aż mnie krew zaleje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i do tych za 25-28 trzeba dolozyc :) Generalnie moze i kupisz laleczke za np 20 k ale fart wymagany :) Ceny sa rozne : za 20 moza byc igla a za 30 rupiec :) Generalnie na pewno nie licz na 16 tys za auto ktorym bedziesz jezdzil i nie dolozysz od wejscie grubszej kasy. :good:

loteria jak H...

jedno jest pewne, to co wisi na allegro to gnioty i padliny bo nikt tego nie chce kupić a ogłoszenia są od baaaaaaaaaaaaaaaardzo dawna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 20k w PL nie kupisz porzadnej S4... trzeba dac jakies 25-28k za egzemplarz, do ktorego nie trzeba na wejsciu dokladac kilku klockow.

Za gramanicą ceny zadbanych Esek są od 7 koła € w górę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loteria jak H...

jedno jest pewne, to co wisi na allegro to gnioty i padliny bo nikt tego nie chce kupić a ogłoszenia są od baaaaaaaaaaaaaaaardzo dawna :wink4:

Zgodzę się z tym bo przeglądam allegro od pół roku w poszukiwaniu czegoś 'godnego' uwagi. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Ale jest caly w podkladzie juz na gotowo wiec kwestia kilku dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :) Ale jest caly w podkladzie juz na gotowo wiec kwestia kilku dni :)

TY Lordzie jak będziesz wracał to wpadaj do mnie na oględziny ulepa :wink4::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb wez tam lepiej ustaw bramke przed wjazdem na posesje bo sie sepy z forum rzuca na ogladanie

"Replika Audi RS4 B7" - wejscie 5zl lub browar :polew:

"zabrania sie dotykania,robienia zdjec z fleszem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...