Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie fantazjujcie ;) Są nowe sŁit focie dodam potem bo spadam odebrac szyby z przyciemnienia :)

Krotko to powiem tak ze do dzisiaj nie bylem jeszcze na 100% pewien czy wybralem dobry kolor ;) Dzisiaj juz wiem ze tak :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p1020093l.th.jpg

p1020094b.th.jpg

p1020095n.th.jpg

p1020098iy.th.jpg

p1020099a.th.jpg

p1020089x.th.jpg

Jutro odbieram z lakierowania i powoli skladam do kupy dalej :):jerk: :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/304085-AUDI-A4-B6-to-B7-RS4-Widebody-Replica-Conversion-Build-Diary[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 18:24_________________________________________________317408_original.jpg

Co to za fela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej zaczyna wyglądać :wink4:

mam również nadzieję, że szybko uda Ci się środek ogarnąć :wink4: bo nie ma co ukrywać póki co będzie szpecił całościowy efekt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej zaczyna wyglądać :wink4:

mam również nadzieję, że szybko uda Ci się środek ogarnąć :wink4: bo nie ma co ukrywać póki co będzie szpecił całościowy efekt :wink4:

wrzuci czarne szyby to nie bedzie sie rzucał w oczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No srodek wiem ze lipa niestety nie da sie wszystkiego naraz :) Zima idzie wiec i tak wiecej przestoi niz przejezdzi.na spokojnie zrobie fajnie wnetrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No srodek wiem ze lipa niestety nie da sie wszystkiego naraz :) Zima idzie wiec i tak wiecej przestoi niz przejezdzi.na spokojnie zrobie fajnie wnetrze :)

TY mnie nawet nie wk... bo rzuce na plastik czarnego pyłu i będzie po kłopocie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję oglądać dzisiaj z danielem Efekt pracy lakiernika i muszę to powiedzieć...

KOLOR JEST PIĘKNY

To nie jest biały. Na żywo i w słońcu dopiero widać cały efekt.

A wykonanie roboty. Fabryka tak nie pomaluje auta. Gość pokazał Klasę.

:hi::good::kox::rolleyes:

Czekam na efekt końcowy. Dobrze, że nie mam daleko do Daniela:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem u Ciebie na dniach zobaczyc toto :P

weź gwoździa z jednego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragus ciagle wlasnie mysle czy nie zaje#ac tego na czarno :gwizdanie: Ale w sumie wal na to co kupiles poki co i tak siana brakuje na skonczenie wiec wnetrze oddalam w czasie niestety.

A pozatym to walta sie gwozdziarze:)

Plastuch ty to z piwem , kluczami i grillem :D

Tomek niestety kazdemu nie dogodze wyborem :) Mialo byc widocznie i nietuzinkowo na ulicy :) Pomarancz i zolty odpadly , wsciekla zielen tez. Ten jest najlagodniejszy z widocznych. Pozatym naprawde na zdjeciach jest kupa. Auto zaczyna sie podobac na zywca tzn lakier :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyl wpadna zwrotnice z RS4 ( miedzy innymi na to mi brakuje kasy ) + dystanse zmieniajace rozstac pod kolo z et60 wynikowo da et25 . Tylko ze et25 w A4 i Rs4 nie jest sobie rowne :) W rs4 sa bardziej wypchniete zwrotnice niz w A4 , takze mimo tego ze felga ma teraz et 25 ( rs4 ori et29 ) to i tak brakuje do nadkola z racji innych zwrotnic. Dalbym wiekszy dystans ale zwrotnice sa potrzebne do zamontowania hamlucy wiec musze chwilke poczeka i po prostu je kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastuch ty to z piwem , kluczami i grillem :D

Oczywiście że pomoge a na koniec zrobie Ci masaż stóp :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...