Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki za pozytywne opinie :) Wiem ze kolorem nie trafilem w gust wielu osobom ale mi sie strasznie podoba na zywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne opinie :) Wiem ze kolorem nie trafilem w gust wielu osobom ale mi sie strasznie podoba na zywo :)

fajnie wygląda na żywo po prostu :kox: gratuluję :good:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 08:52_________________________________________________teraz jako pierwszy musisz zrezać ledy na tył :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały leprzy od czarnego w 100% teraz jak tak patrze na stare zdjęcia to bały robi robote!!!

Będą mówic "o ksiądz jedzie" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia kurde... Zrobic teraz na czarno deche itp to znow koszta. Zobaczymy jutro :)

Poki co nowe fotki . Auto totalnie nieposkladane i niepopasowane. Bede skladal na spokojnie .

p1020131z.th.jpg

p1020111g.th.jpg

p1020112ty.th.jpg

p1020126w.th.jpg

p1020114a.th.jpg

:slina: :slina: :slina:

ze zwykłego brzydkiego B6 wyrezać takie cudo.. ukłony :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, będziesz mógł teraz dorobić na dowozie pary młodej na wesela hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne opinie :) Wiem ze kolorem nie trafilem w gust wielu osobom ale mi sie strasznie podoba na zywo :)

Ma podobać się Tobie, nie innym. ;d Tak swoją droga, nawet moja dziewczyna-laiczka w temacie motoryzacji zdziwiła się, jaką transformację przeszła Twoja bryka. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, zaktualizuj pierwszy pierwszy wątek w tym temacie bo nikt nie bedzie czytał 145 stron hehe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, zaktualizuj pierwszy pierwszy wątek w tym temacie bo nikt nie bedzie czytał 145 stron hehe ;-)

A kto narobił te strony bzdurami ? tak pisaliście OT teraz czytaj całość :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kolorem nie trafilem w gust wielu osobom

To już nie Twoje zmartwienie :wink4:

Brawo!

I widzę, że garaż też przechodzi kosmetykę :gwizdanie: Taki bolid musi mieć porządne stanowisko. Tak trzymaj! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytywne opinie :) Wiem ze kolorem nie trafilem w gust wielu osobom ale mi sie strasznie podoba na zywo :)

b&w na fotach rwie suta :good: switne polaczenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, zaktualizuj pierwszy pierwszy wątek w tym temacie bo nikt nie bedzie czytał 145 stron hehe ;-)

A kto narobił te strony bzdurami ? tak pisaliście OT teraz czytaj całość :oklaski:

Jakie bzdury. Kolor był wybierany!

Tak wogóle ten kolor to taki ...

Przydałby się jakiś bardzi krzykliwy.

Jka myślicie :mysli:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, zajebiaszczo wyszedł ten kolor :kox: od początku obstawiałem biały :good: gdzieś wcześniej dawałem fotę białego rs4 z usa z pomarańczowym felunkiem i kilkoma detalami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki Nosb powiem szzerze że mod :kox: :kox: Kolor każdy ma inny gust ale biały jest jak najbardziej ok :)[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 11:35_________________________________________________Co do środka musi być czarny co najwyżej z białym akcentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu bialy to nowy czarny :wink4: pozatym to nie jest idealna biel tylko odcien bialego a to juz roznica bo koloru sniezno bialego nie spotkamy dzis na drogich nowych autach..cale szczescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tvnwarszawa.pl/absurdy,news,zapa-r-kowany-samochod,269700.html

to auto jest takim unikatem że powinieneś pomyśleć o czymś takim :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje projektu, ja bym wymiękł już na starcie :P Tak się zastanawiam czy nie taniej/łatwiej byłoby sprowadzić "pukniętego" RS4 powiedzmy z wysp i naprawić oraz przystosować do ruchu prawo stronnego? Projekt taki to zapewne góra wyłożonej kasy i wiele problemów z doborem odpowiednich części. Choć złożenie własnej zabawki od podstaw to druga sprawa :P

tutaj przykładowy link do uszkodzonego RS4:

http://www.copart.co.uk/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e3s1&lotId=22736721&returnPage=SEARCH_RESULTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...