Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie lata rs4 biała perła na grafitowych kołach. Z daleka szału nie robi ale z bliska to megaaaaaaaaaaaaa kox. Dlatego głosowałem za Daytona Grey :naughty: bo ten biały mi sie opatrzył :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tamta rs4 z linku to nie biala a suzuka grey to po pierwsze. i wyglada gowniano bo jak brudny bialy. Po drugie RS4 szly w bialym zwyklym BEZ perly ( ibis white) wiec biala perla na rs4 to na pewno cos nietuzinkowego.

Bialy nie robi roboty ? Co rozumiecie poprzez robi robote? Wdg mnie sa dwie opcje : albo wyglada ladnie auto w nim albo ma sie rzucac w oczy wtedy robi robote tak ? Wiec jesli ma wygladac ladnie to w czarnym auto bedzie wygladalo lepiej nic w bialym i wiem to ale bedzie ginelo na ulicy , kształtow nie widac i pozatym co drugie rs4 popieprza czarne. Szary wam sie nie opatrzyl czy czarny ? Widzicie same biale na ulicy bo szare zlewaja sie z asfaltem pewnie :) Reszta kolorow to juz wogole wymyslanie :) Czarny --> megaagresywny kocur , bialy fajne rzucajace sie w oczy autko.

Od bialych kol sie odstrzelic bo ani nie sa przyspawane do niego , farba tez nie jest niezrywalna a pozatym biale na bialym i tyle. Wdg mnie wyglada ok. Panie szarosc :P

Braz nie bo kupa , pomarancz nie bo oczojebny , czarny nie bo ginie , bialy nie bo kazdy robi biale i ich pelno ... Jaki nie wybiore to i tak beda zwolennicy i przeciwnicy :)

Czarne detale ( lusterka , grill , ramki szyb , szyby , listwa tylniego zderzake ) beda czy na bialym czy na innym jak zmienie zdanie w co waptie. szyby sa sciemniane wlasnie , gwint lezy i czeka.

Takze w sumie poki co chce ten :

p1010004ug.th.jpg

p1010005wu.th.jpg

p1010009dh.th.jpg

p1010010gr.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jakby to miało być auto dla Twojej, to bym się pchał w ten kolor :naughty:

cns-0915Fiesta.jpg

Zielony, mieniący sie na złoto, widziałem ostatnio na żywca z bliska i jest ogień z doopy, no ale do auta dla faceta średnio pasi, ten biały bedzie kozak z czarnymi dodatkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + czarne dodatki + czarna felga :good:

co wy z tą czarną felgą..chyba ostatni kolor na jaki pomalowałbym toczydła :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + czarne dodatki + czarna felga :good:

co wy z tą czarną felgą..chyba ostatni kolor na jaki pomalowałbym toczydła :thumbdown:

Taka moda... :co::dontknow:

Ps. co do koloru to wybrałeś za***isty, zawsze znajdzie się ktoś komu się spodoba, albo ktoś dla kogo ten kolor to kupa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + czarne dodatki + czarna felga :good:

co wy z tą czarną felgą..chyba ostatni kolor na jaki pomalowałbym toczydła :thumbdown:

+1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 01:25_________________________________________________

Czarne detale ( lusterka , grill , ramki szyb , szyby , listwa tylniego zderzake )

+ dach jak Ci sie uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + czarne dodatki + czarna felga :good:

co wy z tą czarną felgą..chyba ostatni kolor na jaki pomalowałbym toczydła :thumbdown:

E tam, na czarnych felgach jasne auto, a już białe w szczególności, wygląda zajebiaszczo :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała perła + czarne dodatki + czarna felga :good:

co wy z tą czarną felgą..chyba ostatni kolor na jaki pomalowałbym toczydła :thumbdown:

E tam, na czarnych felgach jasne auto, a już białe w szczególności, wygląda zajebiaszczo :kox: :kox: :kox: :kox:

nie to koło :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem macac u lakiernika :) Poki co tfu tfu za***iście mi sie podoba co i jak robią :) odbior okolo srody wstepnie.

Kolo poki co zostaje biale i bedzie wygladac jak bedzie. Chyba nawet zaciski sobie walne na bialo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet zaciski sobie walne na bialo

Głupi pomysł :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

pierwsze hamowanie i bedzie gnój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cale auto bedzie bialo czarne a zacisk ma byc widac i hamulce to na jaki ? :) Wiem ze bedzie sie pylic to normalne :) Trzeba bedzie czesto plukac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic nie da, pył włazi w farbe

jaki masz na to zaciski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak pojdzie w srebro :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie do bieli z czarnym to jaki nie dowale bedzie w miare pasowal :) Zolty , czerwony , niebieski itp :) Srebrny hmmm w sumie moglby byc ale moze cos bardziej oczojebnego ? :)

Dev mam ori komplet spowalniaczy z rs4 b7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...