Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W przypływie wolnego czasu postanowiłem rzucić mleczko :naughty: na moją wisienkę.

Jak już tak ją wypucowałem, postanowiłem tropem Top Models zrobić jej sesję i poniżej przedstawiam kilka zdjęć :evil:

E0wCi.jpg

E0J50.jpg

E0VyJ.jpg

E19wA.jpg

E1jv9.jpg

Pozdrooo

Opublikowano
  • Autor

Spoko.

W takim razie poproszę moderatora o przeniesienie wątku. Z drugiej strony to "na każdy temat" :>

Opublikowano

kolego a co to za stawanie furą na wydzielonym pasie z ruchu :decayed:

a tak szczerze to widać, że trochę się namachałeś :good:

p.s. ładny kolorek :gwizdanie:

Opublikowano

daj jakiś opis co i jak i jakie plany ;)

ładny kolor :good:

widze xenon :good:

jedynie brak quattro na - :thumbdown:

Opublikowano

Co to za spojler na klapie?

Opublikowano
  • Autor

Zender :>

[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:11_________________________________________________

daj jakiś opis co i jak i jakie plany ;)

ładny kolor :good:

widze xenon :good:

jedynie brak quattro na - :thumbdown:

Jeśli chodzi o dalsze plany, to nie są ogromne ze względu na inne wydatki (rodzina ).

Na pewno chcę dokupić zderzak przedni s-line i do tego listwy boczne S4.

W wolnej chwili chcę też wymienić końcówki wydechu na odrobinę większe.

Jak do tej pory, wymieniłem tylko felgi ( ze standardowych 15') i kierownicę (z plastikowej na skórzaną). Dodatkowo obniżyłem klamrami przednie zawieszenie o 25mm, więc można powiedzieć ,że mody nie powalają na kolana.

Ale powoli do przodu...

Opublikowano

obniżyłem klamrami przednie zawieszenie o 25mm,

:shocked: a czy to oby bezpieczne?

z tego co słyszałem jak ci puści taka klamra to będziesz sprężyny szukał na "ksieżycu" :kox: jak jeszcze będziesz w stanie :confused4:

Opublikowano

obniżyłem klamrami przednie zawieszenie o 25mm,

:shocked: a czy to oby bezpieczne?

z tego co słyszałem jak ci puści taka klamra to będziesz sprężyny szukał na "ksieżycu" :kox: jak jeszcze będziesz w stanie :confused4:

Jesteś hardocrem :shocked:

Opublikowano

... kierownicę (z plastikowej na skórzaną).

no właśnie, chętnie bym zobaczył "moją" kierownicę :naughty:

fajny kolorek :good:

Opublikowano
  • Autor

Robiłem ten mały kosmetyczny zabieg już w kilku autach :).

Kupowałem klamry z firmy Jacky z zabezpieczeniem. Efekt identyczny jak wymiana zawieszenia na sport ,ponieważ auto robi się przy okazji twardsze.

Biorąc pod uwagę ,że jest to moje 30 auto, średnia jeżdżenia jednym to 7 miesięcy :decayed:

Tym i tak jeżdżę już ponad rok :cool1:

Sprzedając auto dalej mogę ściągnąć ściski i jest fabryka.

Opublikowano

Robiłem ten mały kosmetyczny zabieg już w kilku autach :).

Kupowałem klamry z firmy Jacky z zabezpieczeniem. Efekt identyczny jak wymiana zawieszenia na sport ,ponieważ auto robi się przy okazji twardsze.

Biorąc pod uwagę ,że jest to moje 30 auto, średnia jeżdżenia jednym to 7 miesięcy :decayed:

Tym i tak jeżdżę już ponad rok :cool1:

Sprzedając auto dalej mogę ściągnąć ściski i jest fabryka.

twoje auto twoje życie, nie zawsze się ma szczęście...poza tym fajny kolorek a te kratki w przednim zderzaku sam malowałeś bo to chyba nie ori?

Opublikowano
  • Autor

Parę złotych na wymianę sprężyn...

Jakieś 500 sprężyny + 400 wymiana.

Prawie tysiak.

Dodatkowo za kilka miesięcy będę wymieniał na coś nowszego i przyjdzie jeden z drugim jęcząc ,że nie na nasze drogi to zawieszenie :wallbash:.

Wolę rozwiązania tymczasowe :tongue4:.

Naprawdę nie sądzę, żeby ktokolwiek z Was słyszał kiedykolwiek aby komukolwiek coś się stało w wyniku takiego rozwiązania.

To tylko hipotezy.

Naprawdę kilku moich znajomych robi to samo od lat i jeżdżą. Żyją.

Opublikowano

Parę złotych na wymianę sprężyn...

Jakieś 500 sprężyny + 400 wymiana.

Prawie tysiak.

Dodatkowo za kilka miesięcy będę wymieniał na coś nowszego i przyjdzie jeden z drugim jęcząc ,że nie na nasze drogi to zawieszenie :wallbash:.

Wolę rozwiązania tymczasowe :tongue4:.

Naprawdę nie sądzę, żeby ktokolwiek z Was słyszał kiedykolwiek aby komukolwiek coś się stało w wyniku takiego rozwiązania.

To tylko hipotezy.

Naprawdę kilku moich znajomych robi to samo od lat i jeżdżą. Żyją.

Rzadko na forum trafiają się tacy "mądrale".

Gratuluje znajomych :wallbash:

Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby ryzykować zdrowie i życie rodziny po to by samochód lepiej wyglądał.

Sprężyny używki można za 200-300zł wyrwać a nie ściskać klamrami :angry:

Opublikowano

Ładny kolor! Fajnie się prezentuje to autko. Daj pare fotek z wnętrza jeszcze:) pozdr dla Wrocławia!

Opublikowano

Parę złotych na wymianę sprężyn...

Jakieś 500 sprężyny + 400 wymiana.

Prawie tysiak.

zmień mechanika bo ostro Cie kroi :thumbdown: mój sobie liczy 70zł za stronę przy zawieszeniu. Czyli razem 140zł, a nie 400zł :shocked:

sprężyny na sam przód też taniej dałoby rade wyciągnąć... chociażby używane - i tak bezpieczniej :)

co do autka to ładną polerkę rzuciłeś :naughty: daj foty wnętrza i opisz wyposażenie :wink4:

Opublikowano
Czyli razem 140zł

u mnie to samo 70 zł na przod dałem, a tył prosty od ogarniecia bez kanału czy podnosnika

Opublikowano
  • Autor

Doooobra, bo mnie zakrzyczycie. :shocked:

Poszukam sprężyn i tańszego mechaniora.

I dorzucam zdjęcie środka

JGawA.jpg

Opublikowano

ładny środeczek :good:

Opublikowano
  • Autor

DAQC0.jpg

No i ta wypasiona kiera.. No nie?

Kupiona okazyjnie :)

Opublikowano

Wyczysciles ja chociaz??Czy sie do rak lepi?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.