Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Stojak na fele.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko czy ktoś posiada stojak na fele ? jeśli tak to jaki polecacie. Zawsze trzymałem koła jedno na drugim ale czytałem że się deformują felgi i myślę aby zakupić jakiś stojaczek na felgi tylko pytanie jaki. Na allegro są dwa rodzaje jeden http://allegro.pl/stojak-wieszak-uchwyt-na-felgi-opony-kola-tanio-i1299403523.html a drugi taki http://allegro.pl/stojak-na-kola-felgi-opony-supercena-i1294400741.html , ma ktoś któryś z nich ? który jest praktyczniejszy, lepszy ?

Opublikowano

ja mam ten na którym leżą kółka, kupiłem w Biedronce za 25 zeta :)

Opublikowano

daje rade :good:

Opublikowano

kto Ci bzdur na opowiadał że felgi się deformują :wallbash:

u wulkanizatorów w przechowalniach myślisz że jak je przechwują :gwizdanie:

Opublikowano

Deformują się nie felgi, a opony.

Opublikowano

Ja tam od lat trzymam opona na oponie w garażu i jakos jeżdze, myślałem żeby zrobić sobie stojak taki na kształ stojaków na rowery przed sklepami kiedyś, żeby opony stały obok siebie, ale tak sie zbieram do tego :wallbash: ze do tej pory leżą

Opublikowano

Opony deformują się jedynie gdy nie są założone na felgi. Przy całych kompletnych kołach i sposobie przechowywania koło na kole w pozycji poziomej nic się nie deformuje. Natomiast w pozycji pionowej należy co pewien czas obrócić koło...

Opublikowano

same opony powinny leżeć "na płasko", ta pozycja jest najbardziej optymalna

taki stojak

http://allegro.pl/stojak-na-kola-felgi-opony-supercena-i1294400741.html

kupiłem w lidlu też za ok 25zł i jest git, ale felgi z oponami 235 się nie mieszczą :no:

Opublikowano
Zawsze trzymałem koła jedno na drugim ale czytałem że się deformują felgi

Felgi się nie deformują jedynie opony jak leżą luzem

Opublikowano

koło na kole upuścić do poniżej bara powietrza i niech sobie leżakuja w ciemnym chłodnym miejscu :hi:

Opublikowano
  • Autor

same opony powinny leżeć "na płasko", ta pozycja jest najbardziej optymalna

taki stojak

http://allegro.pl/stojak-na-kola-felgi-opony-supercena-i1294400741.html

kupiłem w lidlu też za ok 25zł i jest git, ale felgi z oponami 235 się nie mieszczą :no:

A nie wiesz czy są jeszcze te stojaki w Lidlu ? bo w Biedronce już nie ma. Jak coś to kupie ten z allegro.
Opublikowano

Opony deformują się jedynie gdy nie są założone na felgi. Przy całych kompletnych kołach i sposobie przechowywania koło na kole w pozycji poziomej nic się nie deformuje. Natomiast w pozycji pionowej należy co pewien czas obrócić koło...

zgadza sie czyli:koła przechowujemy kładąc jedno na drugie poziomo a same opony w pionie jedna obok drugiej i raz na jakiś czas obracamy by sie nie zdeformowały :wink4:

:hi:

Opublikowano

dziś widziałem u siebie w mieście takie stojaki w kauflandzie (39,99zl)

Opublikowano

tylko jak kola leza na sobie,zaleca sie przekladane ich conajmniej 1 na 2miesiace,zeby te kolo co ma kontakt z podlozem nie bylo caly czas na ziemi bo pod wplywem nacisku 3 pozostalych moze cos wyskoczyc na oponie(glownie kiedy podloze jest nie rowne....tak gdz :hi:ies czytalem.ja mam stojak ten z 2 linku i 19" 225 oponka wchodzi

Opublikowano

tez uzywam najzwyklejszego stojaka (z Lidla :> ), bardzo praktyczna rzecz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.