Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E tam.

Rob Big IC, Big Turbo, Big Pompki i bedziesz mial 203KM :decayed:

Opublikowano

I do kompletu jakąś sensowną chłodnicę oleju, bo bez tego nie polatasz przy dłuższych dystansach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

E tam.

Rob Big IC, Big Turbo, Big Pompki i bedziesz mial 203KM :decayed:

i kupa trytytek :)

Opublikowano

Piękne panie prezesie :D

Opublikowano

Bardzo ladny avant!

Jezdzilem taka w aftomacie i bylo bardzo komfortowo. Pozniej zona jezdzila przez 2 dni i nie chciala oddac!

Nie moge sie doczekac nowej A6 :)

PS: Nie ma czegos takiego jak opcja Shadow w Audi!! :naughty:

Opublikowano

Nie moge sie doczekac nowej A6 :)

PS: Nie ma czegos takiego jak opcja Shadow w Audi!!

racja , to tylko w bedziesz mial wydatki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w BMW jest jest SWARTZ :)

Opublikowano

klasa furka, mimo, że avant i 2.0 tylko :decayed:

zrobisz co trzeba i będzie malina :good:

no i porządna sesyja się przyda :przebiegly:

Opublikowano

w BMW jest jest SWARTZ :)

Kiedys jak zaczeli z pakietem czern nazywalo sie to Shadow Line.. Teraz dokladnie nazywa sie to: BMW Individual Hochglanz Shadow Line :)

Opublikowano

o Ty Boberek. ładne auto kupiłeś :)

Opublikowano
  • Autor

o Ty Boberek. ładne auto kupiłeś :)

:) o kurde nie skumalem Michał ze to Ty :)

siemano :) no pozbyłem sie A4 i kupiłem A6

a lupo cały czas przygotowywuje do nowego sezonu :)

jak tam S3 :) mody jakies nowe ?? poprawka zrobiona zewnętrzna ??

PS 2,7 szłem :):polew:

Opublikowano

o Ty Boberek. ładne auto kupiłeś :)

:) o kurde nie skumalem Michał ze to Ty :)

siemano :) no pozbyłem sie A4 i kupiłem A6

a lupo cały czas przygotowywuje do nowego sezonu :)

jak tam S3 :) mody jakies nowe ?? poprawka zrobiona zewnętrzna ??

PS 2,7 szłem :):polew:

s3 poprawione i przygotowane do sprzedania :)

A4 kupiłem niedawno a do zabawy to dopiero w przyszłym roku coś nowego wstawie do garażu :)

no i wiadom. 2,7 szłem :D

Opublikowano
  • Autor

ooo a jakie A4 poka poka poka :)

zobaczymy czego nie masz :) reszte sie doreza :) mam w tym wprawe :)

Opublikowano

fajna A6 widze ze masz takie same felgi jak ja faktycznie troche gina ale powiem szczerze ze i tak sie jezdzi jak wozem drabiniastym dlatego ja nie bede wrzucal wiekszych ostatnio kupilem oponki zimowe mam znajomego w pirelli zalatwil mi za 50% 2,5 tys zostalo w kieszeni, fotki robiles w jablonnie? mozemy sie kiedys umowic na mala sesje :)

Opublikowano
  • Autor

no czemu nie :) ale w lato jak koła bede miał :)

Opublikowano

za***ista furka :good:

Opublikowano

no czemu nie :) ale w lato jak koła bede miał :)

hehe ok tylko chcialem zrobic z tymi samymi z zewnatrz byla by tylko roznica w tyle bo ja mam sedana
Opublikowano

Ostatnio jechalem na Radzyminskiej za taka A6 3.0TDI, cala czarna, nawet logo Audi z przodu (z tylu brak - i fajnie to wygladalo) na 19" BBS czarnych + ciekawa gleba.

Kot :kox:

Opublikowano

Ja po 4ce przekonałem się, że super wyposażenie ze słabym silnikiem to jednak nie jest to. Jazda 170KM z kpl wyposażeniem była wygodna, ale i zupelnia pozbawiona jakichkolwiek emocji. Jazda 140konnym A6 musi byc dramatyczna :) Dopisz sobie do listy modow kiere, bo w tej to sie chyba przejrzec mozna ;)

Opublikowano

Ostatnio jechalem na Radzyminskiej za taka A6 3.0TDI, cala czarna, nawet logo Audi z przodu (z tylu brak - i fajnie to wygladalo) na 19" BBS czarnych + ciekawa gleba.

Kot :kox:

chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.