Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jesli brak znaczka audi na klapie + ciemne szyby to pewnie ta sama :)

Opublikowano

ja widzialem ostatnio na 20' w sam raz do lansowania :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja po 4ce przekonałem się, że super wyposażenie ze słabym silnikiem to jednak nie jest to. Jazda 170KM z kpl wyposażeniem była wygodna, ale i zupelnia pozbawiona jakichkolwiek emocji. Jazda 140konnym A6 musi byc dramatyczna :) Dopisz sobie do listy modow kiere, bo w tej to sie chyba przejrzec mozna ;)

słuchaj ja mam drugie auto kórym moge sobie poszaleć

140 km w A6 myslałem ze bedzie dramatyczne ale jest spoko nie ma problemu z wyprzedzaniem róznica w wadze między A6 a A4 jest 100 Kg wiec róznicy w jezdzie i przyspieszneiu nie ma żadnej :)

a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać

a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________

Ostatnio jechalem na Radzyminskiej za taka A6 3.0TDI, cala czarna, nawet logo Audi z przodu (z tylu brak - i fajnie to wygladalo) na 19" BBS czarnych + ciekawa gleba.

Kot :kox:

chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała :)

Wpadaj na spota dziś :)

Opublikowano

a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać

a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac

na zdjeciu wygladala wlasnie na bardzo wytarta i swiecącą, dlatego się "smiałem", że można się w niej przejrzeć :)

no ale tak to juz jest ze zdjeciami - skoro jest ok, to jak najbardizej nie ma co kombinować.

A co do jazdy, to najwazniejsze zebys to Ty był zadowolony, bo to Ty nia jezdzisz i to Tobie ma być w niej dobrze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No i sie zaczęło :)

154514_1335198679884_1828596952_630547_2836755_n.jpg

Opublikowano

No i sie zaczęło :)

154514_1335198679884_1828596952_630547_2836755_n.jpg

spojler? :polew:

Opublikowano
  • Autor

tylna dokładka :) do zderzaka s-lne :):polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylna dokładka :) do zderzaka s-lne :):polew: :polew: :polew:

eeee :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

Autko ładniutkie no i wyposażenie super.

Tylko ten silnik.....to auto nie może jechać z tym motorem ;/ Dla mnie porażka ;/

Opublikowano
  • Autor

no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć :)

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

tak samo jak miałem w swojej A4

dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej

Opublikowano

no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć :)

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

tak samo jak miałem w swojej A4

dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej

i wlasnie tu jest caly kicz marketingowy ze jesli auto ma mniejszy silnik to mniej pali oczywiscie jest tak w przypadku popierdulek ale w przypadku takiego auta to jest bzdura ja mam takie samo spalanie przy 190 ps
Opublikowano

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

Tylko widzisz, tak sie sklada ze drugim autem ktore posiadam jest A6, sedan, 2007, 3.0 TDI, q, Tiptronic.

Ostatnio po sofcie w CS, wyszlo 270 KM i 550 Nm (mniej wiecej)...i to jedzie.

A spalanie (po sofcie):

- cykl mieszany - 8,9 - 9,2 l

- cykl miejski - 9,5 - 10,5 l

Wiec spalanie rzedu 8 l przy 2.0 tdi to zadna rewelacja :)

Poprostu moim zdaniem ten silnik jest za slaby do auta pokroju A6

Opublikowano

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

Tylko widzisz, tak sie sklada ze drugim autem ktore posiadam jest A6, sedan, 2007, 3.0 TDI, q, Tiptronic.

Ostatnio po sofcie w CS, wyszlo 270 KM i 550 Nm (mniej wiecej)...i to jedzie.

A spalanie (po sofcie):

- cykl mieszany - 8,9 - 9,2 l

- cykl miejski - 9,5 - 10,5 l

Wiec spalanie rzedu 8 l przy 2.0 tdi to zadna rewelacja :)

Poprostu moim zdaniem ten silnik jest za slaby do auta pokroju A6

masz racje kolego troche slaby dlatego zastanawia mnie dlaczego nie dali 170 ps czyzby oszczednosci? albo naprodukowali tyle tego barachla ze jeszcze pchaja w auta tego pokroju
Opublikowano

buda b.fajna :good:

wyposażenie fajne :good:

silnik :sick3:

napęd :thumbdown:

ale właścicel rozumiem zadowolony :)

Opublikowano
masz racje kolego troche slaby dlatego zastanawia mnie dlaczego nie dali 170 ps czyzby oszczednosci? albo naprodukowali tyle tego barachla ze jeszcze pchaja w auta tego pokroju

Pchają dla tego, że normalny niemiecki, austriacki ogólnie europejski emeryt, dzięki aliantom :decayed: jest w stanie sobie pozwolić na taki wypas jak audi A6 :decayed: I dla komfortowego, a raczej luksusowego podróżowania po europie nie jest mu potrzebny nie wiadomo jak mocny silnik bo i tak zazwyczaj nie przekracza 140 km/h :decayed: ważne jest aby była klima i inne ekstrasy :decayed: i tanio w eksploatacji.

Opublikowano
  • Autor

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

Opublikowano

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

mi to nie przeszkadza ja tez uwazam tak jak ty, wkoncu ty tym jezdzisz zastanawia mnie tylko dlaczego nie dali 170 ps z tego co mi sie wydaje wogole nie ma takiego silnika w A6 C6 wytlumaczenie o emerytach jezdzacych po autostradach nie przemawia do mnie :wink4:
Opublikowano

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

mi to nie przeszkadza ja tez uwazam tak jak ty, wkoncu ty tym jezdzisz zastanawia mnie tylko dlaczego nie dali 170 ps z tego co mi sie wydaje wogole nie ma takiego silnika w A6 C6 wytlumaczenie o emerytach jezdzacych po autostradach nie przemawia do mnie :wink4:

Podatki. Podatki od mocy silnika. Nie od dziś to wiadomo. Poza tym nie wszystkie narody muszą pierwsze ruszać ze świateł.

A do spokojnego przemieszczania się autostradami taki silnik wystarcza.

Opublikowano

dajcie juz mu spokoj.

jezdzi tym czym chce. :hi:

wszak ma juz 28 lat... wiec mniej jak 10 sek do sety jest niezdrowe dla serducha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

poniżej 10 s to mam drugie auto :)

i ma 8 a nie 11 :D

mi taki silnik wbrew pozorą wystracza im wieksze auto tym wolniej sie poruszam wiec braku mocy nie odczówam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.