Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s4 b5 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tez bym zmienil kilka rzeczy :) i zmieniam :) zrobilem polerke, doszla dokladka na przod od Leona Cupry, obrysowki ala USA, dywany, hamulce, plyny najwyzszej jakosci. Przy najblizej okazji wywale te felgi, podobaja mi sie Rh Turbo w 19", ale ladne 18" tez moga byc, na dniach dojdzie gwint, bo uszkodzilem zawieche.

Jak sie wyrobie to na przyszly sezon planuje zalozyc turbo k04 rs6, big FMIC, wstryki, pompe, mocne sprzeglo, zeby wycisnac z niej 400-450km :):evil:

Opublikowano

Tez bym zmienil kilka rzeczy :) i zmieniam :) zrobilem polerke, doszla dokladka na przod od Leona Cupry, obrysowki ala USA, dywany, hamulce, plyny najwyzszej jakosci. Przy najblizej okazji wywale te felgi, podobaja mi sie Rh Turbo w 19", ale ladne 18" tez moga byc, na dniach dojdzie gwint, bo uszkodzilem zawieche.

Jak sie wyrobie to na przyszly sezon planuje zalozyc turbo k04 rs6, big FMIC, wstryki, pompe, mocne sprzeglo, zeby wycisnac z niej 400-450km :):evil:

plany ambitne zobaczymy jak z realizacja ;)

Opublikowano

rh turbo to już oklepana felga. poszukaj czegoś rasowego :good:

i chciałbym zobaczyć te obrysów ala usa..

Opublikowano

bardzo ładna sztuka :good:

jak chcesz szybko jeździć to wal w 18" :wink4:

Plany do do mocy standardowe , bedzie fajny sleeper , a jak sie depnie to ogień z dópy

Opublikowano

Git maszyna :good:

Opublikowano

piękna,fotele kosmos.. kolorek śliczny. :)

Opublikowano

nie chcesz sie zamienic na czarne recaro? Fura dlugo stala na allegro ale widze ze kazda dobra sztuka znajdzie nabywce :>

Opublikowano

zajebiasta

Opublikowano

Auto ogólnie ładne, ale jeżeli kręcisz filmy dla publiki to proponowałbym zlikwidować tą fontanienkę od płynu i zatankować bo przypał o suchym baku jeździć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

na Recaro napewno sie nie zamienie, bialy srodek jest konkretny, płyn do spryskow zalany, a rezerwa byla bo to sluzy przyspieszeniu :) hehehehe :kox:

Opublikowano

Rozwodzę się z żoną i padam na kolana przed tym cudem... :slina:

Opublikowano

na Recaro napewno sie nie zamienie, bialy srodek jest konkretny, płyn do spryskow zalany, a rezerwa byla bo to sluzy przyspieszeniu :) hehehehe :kox:

brzydko sie komponuje ze srebrnym, musisz kontrast zrobic i wrzucic czarne :good:

[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:33_________________________________________________pochwal sie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

pochwal sie :naughty

Czym mam sie chwalic? :)

Opublikowano

pochwal sie :naughty

Czym mam sie chwalic? :)

czytalem o twojej przygodzie ostatnio :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie takie ostatnio :) latalem sobie bokiem i niefortunnie przy dosc duzej predkosci uderzylem w kraweznik :wallbash: wszystko juz rozebrane, czekam na czesci i bede skladal, amor jest wygiety, wiec moze wleci gwint, felga pekla, wiec beda inne wieksze i ladniejsze :)

Opublikowano

jaki gwint planujesz założyć? :decayed:

bo szczerze to sam szukam i nie ma nic ciekawego :disgust:

Opublikowano
  • Autor

jaki gwint planujesz założyć? :decayed:

bo szczerze to sam szukam i nie ma nic ciekawego :disgust:

No do quattro ciezko o gwint w dobrych pieniadzach, na allegro jest jakis uzywany skladak, ale ma peknieta sprezyne, nie wiadomo jaki stan i za ta cene mozna miec nowego tatechnixa...

Opublikowano

właśnie, pęknięta sprężyna :) patrzyłem po nim ale nie wart swojej ceny

ta technix... poczytaj opinie a Ci się odechce, przy wilgoci popiskują amory/sprężyny z tyłu :thumbdown:

i bądź tu mądry co kupić

czytałem ostatnio o AP i ludzie chwalą, jeździ tego trochę w eSkach i nikt nie narzeka, tylko że nowy kosztuje 2400 zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.