Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto zna dobry sposób na ściągnięcie długu ?


tomaszmroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

wstydzenia sie za własne pieniadze

tego własnie nie nawidze POZYCZ a potem się przypominaj :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu nie pożyczałem pieniędzy, moi znajomi wiedzą że nie pożyczam pieniędzy i nikt nie przychodzi do mnie z taka prośbą.

Sprawa kręci się o kilkaset złotych, zakładać sprawę cywilną to trochę zbyt duży krok, jak na tak niską sumę.

Świadków nie mam, tzn świadkiem jest jego kobieta, czyli moja kumpela, ale ona trzyma jego stronę.

Przypominam że pieniędzy nie pożyczyłem, więc nie zarzucajcie mi bezmyślności czy naiwności. Niestety trzeba było zamówić pewną część, która była trudno dostępna, a on miał znajomości i zobowiązał się załatwić taką część osobiście, bo akurat jechał w taki rejon Polski gdzie ta część była osiągalna.

Nie mogłem żądać by wykładał swoje pieniądze za mnie, bo niby z jakiej racji?

Ten koleś na prawdę jest uprzejmy i kulturalny, nie przeklinał nawet itp. Był grzeczny i kulturalny, zaskoczył mnie bardzo tym oszustwem, nie wiem jak trzeba być głupim, żeby za kilkaset złotych robić sobie wrogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do jego ojca, i wyobraźcie sobie że on zaczął bronić syna, a mnie potraktował jak natrętnego typa :shocked:

Ja rozumiem że za swoim dzieckiem należy się wstawić, ale wspierać takie postępowanie syna to zakrawa na patologię.

Gdyby do mojego ojca ktoś zadzwonił, grzecznie przedstawił się z Imienia i nazwiska, wyjaśnił sytuację i powiedział że zalegam z pieniędzmi i nie kwapię się by oddać, to Ojciec już by mi "wytłumaczył" że tak nie można.

Niestety spodziewałem się takiej reakcji, bo skoro synalek ma tupet, to nie daleko pada jabłko od jabłoni.

Po dłuższej rozmowie wytłumaczyłem tatusiowi że nie odpuszczę, i narobią sobie ambarasu za marne kilka stów.

W ostateczności tatuś stwierdził że jego synek odda pieniądze, w przeciągu kilku dni.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe czy odda, miejmy taką nadzieje, a jak nie to synusia z tatusiem do pieca. Co za ludzie. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odda, odda

starsi ludzie sa bardziej uczciwi,

gówniarze nie znaja takiego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odda, odda

starsi ludzie sa bardziej uczciwi,

gówniarze nie znaja takiego słowa

Kolego... :cool1: zdarzają się przypadki, że gówno takie po rodzinie idzie i wszyscy tacy uczciwi. :thumbdown:

Jaki ojciec taki syn ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odda, odda

starsi ludzie sa bardziej uczciwi,

gówniarze nie znaja takiego słowa

Żeby jeszcze nie było tak, że to tatuś synkowi poradził, jak ma "postąpić"... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odda, odda

starsi ludzie sa bardziej uczciwi,

gówniarze nie znaja takiego słowa

Żeby jeszcze nie było tak, że to tatuś synkowi poradził, jak ma "postąpić"... :thumbdown:

no właśnie

niektórzy całe życie czują się szczeniakami i kombinują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja sprawa to jest pikuś, napomknąłem znajomemu o tej sytuacji, on zwierzył mi się, że jemu też ktoś wisi pieniądze, kilka tysięcy złotych.

Ponad dwa lata walczy z dłużnikiem (koleżanką), która zadłuża się po uszy u wszystkich, już ma ponad 100.000zł do spłaty.

Kredyty niespłacone, dłużnicy - czyli znajomi też nie spłaceni. Ma więcej wrogów niż przyjaciół, ale nikt nie może jej nic zrobić, bo jest samotną matką wychowującą dwójkę dzieci, ma tylko alimenty, nie pracuje, mieszka u jakiegoś fagasa.

Panowie, byście się zdziwili, jakie niektóre kobiety potrafią być wyrafinowane i bezwzględne, ona jest doskonałym przykładem, jeździ dobrym i drogim autem, spłaca kredyt w banku (choć regularność jest wątpliwa), a dzieci jedzą chleb z margaryną, bo nie mają nic lepszego.

Do tego puszcza się na boku ile wlezie, a bawi za czyjeś pieniądze, nie wiem jak ona to znosi i dlaczego się zagłębia w to jeszcze bardziej, tyle osób chce Ją "ukatrupić" a ona się bawi w najlepsze i śpi spokojnie.

Czyjeś pieniądze nie mają dla niej znaczenia, brak słów.

Nie wiem na co ona liczy, że może Bóg jej ześle walizkę pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chleb z margaryną, bo nie mają nic lepszego.

Taką to ciężko matką nazwać-szkoda niewinnych dzieciaków :(:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...