Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z sruba od termostatu


amdi92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj zabralem sie za wymiane termostatu ale po odkreceniu jednej sruby (tej prawej) niemoglem odkrecic lewej. probowalem na kazdy sposob zwykla 10 nasadowa od gory od dolu i niemoglem jej odktrecic jezeli ktos wymienial termostat w silniku adr niech podpowie jak to sciagnac jakim kluczem i w jaki sposob zaznaczam ze niemam kanalu a wszytko wykonywalem od spodu samohodu poniewaz od gory jest gorsze dojscie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj z temostatem robilem wczora:D i jaja bo oni specjalnie chyba tak zrobili ta nakrtke zeby przyszlo nam sie wkurzac.... Sposob najprostszy 10 na kiju i po krzyku jak nie masz to drugi sposob jest bardzo prosty...klucz tzw szwed taki maly odkreca nakretki chyba do numeru 19 kazdy go ma. Sluchaj ustawiasz sobie rozmiar nasadzasz klucz pionowo na srube, sruba i klucz w jednej lini sciskasz jeszcze dokladnie kluczyk w raczce klucza z reguly jest dziura, wkladasz srubokret krecisz i po sprawie MI puscily i po krzyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesety zabiore sie za to dopiero w sobote niesety zachorowalem ale jak odkrece to pwoiem co i jak odkrecilem jezeli oczywiscie odkrece :P . Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Październik 2007, 21:35 _________________________________________________Witam po dluzszym czasie. Srube odkrecilem ale nie zadnym sposobem ktory byl tu opisany . Srube mialem mocno zapieczono widocznie termostat niebyl wymieniany od nowosci albo bardzo dawno . Do odkrecenia sruby uzylem klucza ktory z dwoch stron ma 10 nasadome i jest zaokraglony jedno ramie jest dlugie a jedno krociutkie ta dluzsza strone nasadzilem na klucz w krotszawsadzilem srubokret i sie udalo ale malio sie srubokret niepolamal tak sie zapiekla. Klucz mnie kosztowal jakies 5 zl ale warto bylo samochod tzryma caly czas temperature 90 stopni jest super :thumbup: JUtro mzoe jak mi sie uda zamieszcze fotki tego klucza. POzdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cos z mojej rady wykorzystales :P wiec przyczynilem sie do sukcesu :tongue4: wazne ze sie udalo ja na niedogrzanym silniku jezdzilem dluzsza chwile teraz jestem w szkocji i tu mnie to zlapalo a termostat wymienilem na parkingu wiec kanal nie jest potzrebny pozdrawiam..... jak sie nie ma kluczy to sie kombinuje na wszystkie sposoby srubokret tu kluczyck tu ....a jak nie to zebami i tyle:D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyczyniles dzieki wielkie :oklaski: zawsze jakos da rade kanal do tego akurat niejest potzrebny ale zawsze wygodniejszy ja nawet samochodu lekko na lewarku niepodnosilem porpostu udawalo mi sei wejsc :> tereaz wszystko jest ok . Mam jeszce jedno pytanie wiem ze niepowinienem pisac ale jak wy spuszczacie plyn ja odkrecam opaske od weza ktory idzie do termostatu i sciagam go a moze jast jakis latwiesjszy sposob?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...