Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No te są super tylko cena :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ten wzór jest kosmiczny:)

33878462.jpg

Opublikowano

Znalazłem swojego faworyta, niestety nie stać mnie na nie!!

A i z importem kiepsko:

http://www.flickr.com/photos/vossenwheels/5280747594/in/faves-spencerberke/#/

za***iste, rancik mega ładnie wygląda :) ile toto kosztuje ?

Opublikowano

Ten wzór jest kosmiczny:)

33878462.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

92496142.jpg

Cena ponad 1600$ za szt :) Ale dla amerykanów to jak dla nas 1600zł:)

Opublikowano

Hmm to nie wiem czy nie wolałbym oryginalnych 20 z Audi tych od RS5 wzoru.Są dobre ale na tym zdjęciu gleba też porządna.

To taki typ felgi że musi byc fest gleba moim zdaniem.

Opublikowano

no ale to felgi z oponami będziesz miał tylko 10% wartości auta :gwizdanie:, ja też mam felgi z oponami w wartości 10% auta :polew:,jak na konia stać to i na bicz musi być :wink4:, w providencie na pewno pomogą :decayed:, mnie jakoś ten wzór nie podchodzi :disgust:

śliczna ta Twoja B8 :notworthy:

Opublikowano

To nie są felgi od RS6.

tylko od czego sa te 20" ET 29 :mysli: rozmawialem ze sprzedajacym i sciagnal to ze swojej RS6 :)

Opublikowano

Ode mnie :tongue4: :tongue4: :naughty::decayed: z A5

Cena 3300 za same felgi i opis stan dobry to oznacza dla mnie ze sa zmiete zyciem.

Opublikowano
  • Autor

To nie są felgi od RS6.

tylko od czego sa te 20" ET 29 :mysli: rozmawialem ze sprzedajacym i sciagnal to ze swojej RS6 :)

mailowałem z nim i tamte koła sa umeczone i maja et 43 a nie 29. A ja własnie szukam z Et29. [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:17_________________________________________________

Hmm to nie wiem czy nie wolałbym oryginalnych 20 z Audi tych od RS5 wzoru.Są dobre ale na tym zdjęciu gleba też porządna.

To taki typ felgi że musi byc fest gleba moim zdaniem.

Zauważ że koło 20 bardziej wypełnia nadkole, stąd Ci się wydaje że ma jakąs glebę a w rzeczywistości tak nie jest. Dla ścisłości felgi ze zdjęcia sa w rozmiarze 10,5 cala X 20:):)

Opublikowano

rozmiarze 10,5 cala X 20:)

fajnie to wyglda i fajnie sie a tym jezdzi ale chyba nie w PL.

10.5 x20 na niskim profilu to raczej nie na PL :rolleyes:

Opublikowano

rozmiarze 10,5 cala X 20:)

fajnie to wyglda i fajnie sie a tym jezdzi ale chyba nie w PL.

10.5 x20 na niskim profilu to raczej nie na PL :rolleyes:

Dokładnie.To się nie nadaje na Polskę.Wygląd wyglądem ale po 2 tygodniach bedziesz tylko kur..i rzucał.

Poza ty zapewniam cię A5 z foto ma glebe bo to nawet nie jest wysokosc zawieszenie z slina.

Uwierz mi.

Opublikowano
  • Autor

rozmiarze 10,5 cala X 20:)

fajnie to wyglda i fajnie sie a tym jezdzi ale chyba nie w PL.

10.5 x20 na niskim profilu to raczej nie na PL :rolleyes:

Dokładnie.To się nie nadaje na Polskę.Wygląd wyglądem ale po 2 tygodniach bedziesz tylko kur..i rzucał.

Poza ty zapewniam cię A5 z foto ma glebe bo to nawet nie jest wysokosc zawieszenie z slina.

Uwierz mi.

Moje auto jest w tej chwili sporo niższe od tego ze zdjęcia:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.