Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko kwestia co kto lubi :) dla mnie optymalne 5000 k ale 6000 tez mogą być,najbardziej do orginału :th:

Właśnie! Jak można powiedzieć że 6000K świeci podobnie jak zwykłe żarówki :disgust: Przecież ori xenon (montowany w samochodach od nowości) jest dużo lepszy od zwykłych żarówek, znaczy świeci zupełnie inaczej i ma lekką poświatę niebieską (a to jest o ile się nie mylę 5300K). Więc 6000K będzie miało jeszcze więcej tego zabarwienia na niebiesko / (błękit). 8000K to już lekki lans :tongue4: Niektórzy mają u nas 8000K np. kolega raggaman , ale większość zdecydowała się na 6000K. Ja też planuję założyć 6000 :rolleyes::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4300 :rolleyes:

4300 5300 bez znaczenia :tongue4:ykk a gdzie: " :travolta: "? :naughty: Ja polecam brać 6000 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem 6000k i jest super ! Jednak obniżyłem światła ( tym okrągłym "potencjometrem" ) na 1 by uniknąć oślepiania innych. Będę tak jeździł do połowy sierpnia bo w tedy mam przegląd i zobaczymy jak mi je ustawią.

Inny temat to bardzo mnie denerwuje żółty kolor świateł drogowych :disgust: Czy ktoś zastosował inne żarówki do świateł drogowych ? Tak by barwa była zbliżona do świateł mijania 6000k Czy jest jakieś lekarstwo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też założyłem 6000k i jest super ! Jednak obniżyłem światła ( tym okrągłym "potencjometrem" ) na 1 by uniknąć oślepiania innych. Będę tak jeździł do połowy sierpnia bo w tedy mam przegląd i zobaczymy jak mi je ustawią.

radzilbym nie czekac do sierpnia tylko jechac od razu do stacji kontroli i za dyche ustawic swiatla.

Inny temat to bardzo mnie denerwuje żółty kolor świateł drogowych Czy ktoś zastosował inne żarówki do świateł drogowych ? Tak by barwa była zbliżona do świateł mijania 6000k Czy jest jakieś lekarstwo

w drogowe włóż dobre żarówki osrama albo philipsa i bedzie gut. zadne tam blue visiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w ASO Audi i na półce leżały pudełka z HID-ami, ale że była kolejka nie chciałem drążyć tematu ze sprzedawcą. Czyżby były legalne? Bez poziomowania i sprysków? No chyba że polecają zakładać komplet. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też sklep :) sprzedac można TYLKO należy poinformować kupującego że to nielegalne :)

a co on z tym zrobi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli HIDy czy zapasowe zarniki D2S D1S..?

Spore pudełko, tak jak te z HID-ami. Na opakowaniu duże HID, jakieś tam xenon coś tam, nie pamiętam dokładnie :mysli:.

To też sklep :) sprzedac można TYLKO należy poinformować kupującego że to nielegalne :)

a co on z tym zrobi :gwizdanie:

W sumie fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia przy przeglądzie technicznym - dopieprzają się do HID-ów ( barwa 6000 ) bez spryskiwaczy i samopoziomowania czy nie ??

Pytam,bo jeśli tak to za kilka dni na przegląd wstawię spowrotem H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni.Kwestia człowieka który tam pracuje ,i jak podchodzi do swojej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia przy przeglądzie technicznym - dopieprzają się do HID-ów ( barwa 6000 ) bez spryskiwaczy i samopoziomowania czy nie ??

Pytam,bo jeśli tak to za kilka dni na przegląd wstawię spowrotem H7.

mi nikt złego słowa nie powiedział, nawet Pan mi je regulował i sie słowem nie odezwał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doświadczenia przy przeglądzie technicznym - dopieprzają się do HID-ów ( barwa 6000 ) bez spryskiwaczy i samopoziomowania czy nie ??

Pytam,bo jeśli tak to za kilka dni na przegląd wstawię spowrotem H7.

mi nikt złego słowa nie powiedział, nawet Pan mi je regulował i sie słowem nie odezwał :naughty:

Bo się bał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na pierwszym przegladzie po zmianie na ksenony. Ja sie nie odzywałem, gościu też. wyregulował i na koniec powiedział, że teraz plaga jest niebieskich ksenonów i wszystkie te światła kwestionuja i każą zmieniać (uznając moje za ori). i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na pierwszym przegladzie po zmianie na ksenony. Ja sie nie odzywałem, gościu też. wyregulował i na koniec powiedział, że teraz plaga jest niebieskich ksenonów i wszystkie te światła kwestionuja i każą zmieniać (uznając moje za ori). i tyle...

A masz 6000K? Sprysków też nie miałeś? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tylko zapytał czy to fabryczne czy Hidy. Jak odpowiedziałem ,że HID-y to spytał czy lampa przystosowana do Xenonów,a ja mu,że tak, bo to soczewka Valeo z napisem D2S i nie było żadnego problemu. Mówił,że Policja się dopieprza do HID-ów założonych do lamp nieprzystosowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówił,że Policja się dopieprza do HID-ów założonych do lamp nieprzystosowanych.

I dobrze :decayed:

Mi na przegladze pomarudził o braku sprysków i poziomowania . Olałem kolesia i tyle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...