Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

hm tak patrząc na spryski od tej bejcy i B4 to sorrki ale nie wyobrazam sobie czegoś takiego u siebie.... co ori spryski i zderzak do tego przystosowany to ori panowie nie róbmy jakiejs podróby....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

No u mnie po dzwonie poszły moje żarniki 12 KK

Heveliusz ma mieć na dniach nowe stare reflektory (kupuję używki) oraz moje aktualne bixenony (rozwalone mocowania i pęknięte jedno szkło), dokupiłem także nówki szkła - z tych "gratów" Heveliusz ma mi wyrezać znowu bixenon, ale tym razem 4300 K - bo innych nie ma ori, a ja chcę ori Philips/Osram (nie iudało mi się znaleźć ori 5500 K a podobno są), spryskiwacze też poszły się j***ć więc kupuję koleje....

Ale będę miał za***isty xenon .... mniam - nie moge się doczekać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tak patrząc na spryski od tej bejcy i B4 to sorrki ale nie wyobrazam sobie czegoś takiego u siebie.... co ori spryski i zderzak do tego przystosowany to ori panowie nie róbmy jakiejs podróby....

Zgadza się, ale ktoś pytał to sprawdziłem, ja mam jeszcze bardziej radykalne podejście w temacie ksen.-ori całość albo wcale, lecz nie wywołujmy gorącej dyskusji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tym razem 4300 K

ja wlasnei zrobilem downgrejda HID-ow z 6000k na 4300k i jestem zalamany , 4300 sa fatalne , za tydzien zamieniam ponownie na 6000, zrobie fotki to zobaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem sobie 6000k i rzeczywiście jaśniejsze-bielsze światło ale jeżeli chodzi o efektywne oświetlenie drogi to założyłem spowrotem Philips 4300k poprostu lepiej widać, a jak popada to już wogóle nie ma o czym rozmawiać zdecydowanie lepiej widać przy 4300k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Mi głownie chodziło o oryginalne (markowe) żarniki, szukałem 5500K ale nie znalazłem, 12000K - jeden poszedł przy dzwonie a drugi został - założę sobie jako żarówke w pokoju :P (tylko jak przetwornicę zamontować :P )

A jak znajdę kiedyś Philipsy/Osram'y 5500 K to kupię i wymienię a 4300K sprzedam, niektórzy mówią że 4300K są żółte, inni że białe - zobaczę w praktyce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to skusze się chyba na 6k'ki...

tylko jaki zestaw polecacie? mile widziane linki... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem już wszystkie wątki na temat xenonów. Mam ori lampy Valeo i nie wiem jaki zestaw HiD zamontować tj. jakiej firmy. Napewno będzie to 4300 K bo miałem takie ori w Omedze i świeciły super. Chodzi mi szczególnie o to aby nie zakłócały CB. Kolega zamontował jakiś tam zestaw no\name i o CB może zapomnieć. Koledzy co polecicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wierzyc opisowi aukcji to te wyglądają całkiem nieźle i mają wszystkie zalety :>

http://www.allegro.pl/item311397815_xenony_ksenony_xenon_d4s_i_h7_h1_warszawa_montaz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem boscha. tego innego boscha:)

zalozylem, wrocilem do domu i patrze centralny z pilota nie dziala.

za pol godzinki wyjechalem na zakupy, na parkingu wcisnalem z przyzwyczajenia na kluczyk i jest. dziala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie i nic nie trzeba przerabiać tylko trzeba odpowiednio połączyć przetwornicę z żarnikiem.Jest to bardzo proste gdyż wtyczki pasują do gniazdek i nie da się pomylić.Tu jest instrukcja: http://aiva.pl/~wplaskur/Instr%20monta%BFu%20HID%20-%20do%20e-mail%20xenon%20bi-xenon%20xenony%20bi-xenony%20ksenon%20ksenony.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa, ale sie wlasnie zepsuly - i tej wersji sie czymam.

Tak miedzy bogiem a prawda, to spryski by sie bardzo przydaly do xenonow - kto ma wie o czym mowie - mimo ze skutecznosc tych wysokocisnieniowych jest mizerna

ja mam i dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie ... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba cos przerabiac przy instalacji tego zestawu?

Pozdr.

kostka do kostki , umieścić gdzieś przetwornice i śmiaga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...