Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

no teraz i mnie czeka wymiana lamp i bedzie ten ksenon. pytanko jest takie czy ten zestaw ze znizka dla audi klubu plus te lampy

http://moto.allegro.pl/item389541330_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html

bedzie to jakos w miare dzialac?

Lampy ok, depo daje radę. Rozumiem że nie chcesz ciąć błotników? Bo jeśli Ci to nie przeszkadza, to może lepiej ori zespolone Valeo lub nowe depo, ale zespolone, koszt podobny a wygląd ciut lepszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

6000K to będzie bardziej białe światło z lekkim błękitem i lepszy zasięg, lepsza widoczność itp. 8000K to większy lans bardziej niebieskawe światło ale krótszy zasięg. Policja się raczej nie czepia, jeśli siedzi to w soczewkach, no ale jeśli mają się do czegoś bardziej przyczepić to do 8000K, ogólnie i 6000K i 8000K nie są legalne, legalne jest chyba max. 5000K (czy coś koło tego), o ile mozna powiedzieć że HID jest legalny :tongue4: jest masa tematów na forum o tym. Poczytaj :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za podpowiedz :) ja sie nie moge zdecydowac pomiedzy 4300 a 6000 :) chce by bylo mega bialo bo blekitna poswiata przy dluzszej jezdzie meczy i czlowiek wpatruje sie tylko w jeden punkt najmocniej oswietlony a potem wszystko dookola wydaje sie dziwnie szare :) no ja mam takie odczucia i kilku moich znajomych to samo :) wiec chyba cos w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za podpowiedz :) ja sie nie moge zdecydowac pomiedzy 4300 a 6000 :) chce by bylo mega bialo bo blekitna poswiata przy dluzszej jezdzie meczy i czlowiek wpatruje sie tylko w jeden punkt najmocniej oswietlony a potem wszystko dookola wydaje sie dziwnie szare :) no ja mam takie odczucia i kilku moich znajomych to samo :) wiec chyba cos w tym jest :)

Najbliższe bieli jest 5000K ale 6000K wygląda super :cool1: Ja się zdecydowałem na 6000 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam i dalej nie wiem :( ktore hidy mam wybrac 6000 czy 8000 k ?? ktore lepiej bedza sie prezentowac w autku i czy bedzie problem z policja :disgust: pomozcie :notworthy:

6000 K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam :mysli:.... Założe jednak 4300 :>.......................

:punk: bardzo dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie 4300k do 6000k.

xenonbk7.jpg

Może to pomoże Ci podjąć decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko jasne

i które wybierasz ?

ps. Malik fotka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis kompromis między tymi wytypowanymi barwami ->5000k ja mam osobiście i powiem wam też jest poswiata niebieskiego ładnie sie prezentuje noi oczywiscie swieci :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jakis kompromis między tymi wytypowanymi barwami ->5000k ja mam osobiście i powiem wam też jest poswiata niebieskiego ładnie sie prezentuje noi oczywiscie swieci :>

5000K jest najbliższe barwie xenonu montowanego ori, m.in. w Audi :wink4: I to jest najlepsza propozycja, bo i przepisy dopuszczają barwę 5000K. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...