Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ale nie odpowiedzieliscie mi na pytanie, jak beda czyste klosze z soczewka, to jaki to da efekt???

Opublikowano

da efekt taki, jak powinien świecić Xenon. w światłach normalnych powierzchnia szkła reflektora spełnia zadanie rozpraszania swiatła tak, żeby widoczne było równomiernie i oświetlało określone pole przed nami. w reflektorach Xenonowych dodatkowe rozpraszanie światła nie pomaga a może działać odwrotnie - kierować światło tam, gdzie nie jest ono potrzebne...

Opublikowano

czyli mowisz ze zakladajac lampy po lifcie na HIDach powinno byc,dobrze tzn lepiej niz na zwyklych valeo 95?

Opublikowano

slepy z cala pewnoscia.. :th:

Opublikowano

yyk a co myslisz o takich http://moto.allegro.pl/item283662111_reflektor_lampa_xenon_audi_a4_a_4_94_98_s4.html bo na ori raczej mnie nie bedzie stac, tylko zastanawiam sie jeszcze czy takie jak na tej aukcji czy zespolone???

Opublikowano

no wlasnie mysle o zrobieniu turne po pobliskich szrotach i poszukaniu takich lamp, jeszcze tylko jedno pytanko bo chyba odbieglem od tematu, pod HIDy musza byc reflektory przystosowane pod D2S czy moga byc zwykle H7??

Opublikowano

slepy ori sa D2S, H7 to H.I.D

Opublikowano

czyli wystarczy ze kupie lampy na H7, bez D2S?Z gory dzieki ykk

Opublikowano

Kupujesz zwykle lampy pod H7 i wkladasz w nie H.I.Dy

Opublikowano

no a jak mam HIDy na H4 to nie bedzie problemu czy trzeba bedzie zmieniac??

Opublikowano

Skoro masz H4 to nie wejda pod H7 - trzeba bedzie wymienic. Lampy poliftowe byly tylko pod H7 lub D2S.

Opublikowano
  • Autor

Te po I lifcie czyli Bosche były na H7 ale tam tez nie radze wsadzać jakichkolwiek xenonów. Ostatnio widziałem Corse Combo B z HIDami :polew:. Prawde mowiąc nie sie z czego śmiać. Waliła tymi niebieskimi światełkami po oczach niczym mała elektrownia. Xenon tylko do soczewki (z oznaczeniem D2S oczywiście)

Opublikowano

a nie ma jakiejs przejsciowki z H7 tak zeby mozna bylo zalozyc HIDy H4 albo z D2S na H4???

Opublikowano

a nie ma jakiejs przejsciowki z H7 tak zeby mozna bylo zalozyc HIDy H4 albo z D2S na H4???

Chyba nie ma, bo nikt takich głupich zeczy nie robi.

Twoje pytania sa jakies takie nie teges :disgust: :disgust:

Opublikowano

ok wiec sie nie odzywam,dziki for all ;)

wiem wiem ale to wszystko tzryma kasa pasowalo by jakos zaoszczedzic,a mozesz mi powiedziec czemu tak nie robia??? jest gorszy efekt czy co??? jestem kompletnym laikiem w tym temacie :confused4:

Opublikowano

jak kogoś intersują HIDy to tu poglądowe zdjęcia 8000K i 14000K

ceca2add9922fb6b.jpg

c0754484378cc58a.jpg

df169ffe5709c14e.jpg

a4db24c0db28f087.jpg

Opublikowano

8000 K jakoś tak wypadły mało intersująco pod względem lansu :decayed:

One [8000K] faktycznie mało tak z niebieskiej poświaty mają czy to efekt foty ?? Bo twoje to chyba te 14000 K ? :kox:

Kurde to juz namieszkałeś mi tymi zdjęciami :mysli: Mi potrzeba ciut niebieskawe pod kolor auta , a te 8000 K wygladaja strasznie biało :gwizdanie:

Opublikowano

8000 K jakoś tak wypadły mało intersująco pod względem lansu :decayed:

One [8000K] faktycznie mało tak z niebieskiej poświaty mają czy to efekt foty ?? Bo twoje to chyba te 14000 K ? :kox:

Kurde to juz namieszkałeś mi tymi zdjęciami :mysli: Mi potrzeba ciut niebieskawe pod kolor auta , a te 8000 K wygladaja strasznie biało :gwizdanie:

proponuje Ci zakup 6000 K , nie sa niebieskie dają tylko delikatną taka poświatę. Jak dla mnie najlepsza barwa...

Opublikowano

proponuje Ci zakup 6000 K , nie sa niebieskie dają tylko delikatną taka poświatę. Jak dla mnie najlepsza barwa...

Hmm... sam juz nie wiem ..upierałem sie cały czas przy 8000 K i no chyba juz tak zostanie . Ze zdjęć Keżora widać ze nie sa one aż tak niebieskie jak myślałem . A chciałem by były choć troszke :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.