Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

i za pol roku sciagniesz bo co drugi wieśniak z golfa i cieniasa bedzie mial, i oślepiał wszystkich do okołą gównem z allegro

co wedle ciebie jest gównem z allegro ??

Wszystko pięknie tylko ja poluje na zestaw - 8000 K

nie wiedziałem ze chcesz taką barwę ale mozna tez je znalesc na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za pol roku sciagniesz bo co drugi wieśniak z golfa i cieniasa bedzie mial, i oślepiał wszystkich do okołą gównem z allegro

xenon jest mi potrzebny bo szkoda mi wzroku , dobre światło to też bezpieczeństwo :evil: I nie zgodze sie z Toba , ze jest to gówno skoro ludzie kupują zestawy i sa z nich zadowoleni . Nie chcesz nie kupuj . Twoja wypowiedz mało wniosła do tematu i moich pytań :gwizdanie:

nie wiedziałem ze chcesz taką barwę ale mozna tez je znalesc na allegro

Dzieki za podpowiedz . Sprawdze ceny tych "gówien" na allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tematu.Niech ktoś kto kupił HID-y na allegro poda namiar na jakieś zestawy z których jest zadowolony ale tylko takie które na 100% nie powodują zakłóceń komputera ( A4 od 1999 roku wzwyź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tematu.Niech ktoś kto kupił HID-y na allegro poda namiar na jakieś zestawy z których jest zadowolony ale tylko takie które na 100% nie powodują zakłóceń komputera ( A4 od 1999 roku wzwyź).

MAD_Max'owe podobno testowali :wink4: I nic tam nie zakłocało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odbieram moje xseny(HID-y) moze i nawet jutro je zaloze to moge tez napisac czy cos zakłuca czy jest ok. :wallbash: A mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.

zamowilem 8000k :evil:

Napisz , albo wklej linka jesli kupiłeś na allegro . Co to za firma i jaka cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się do tematu.Niech ktoś kto kupił HID-y na allegro poda namiar na jakieś zestawy z których jest zadowolony ale tylko takie które na 100% nie powodują zakłóceń komputera ( A4 od 1999 roku wzwyź).

MAD_Max'owe podobno testowali :wink4: I nic tam nie zakłocało .

od maxa i od kezora są ok - FIS dziala jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro je odbieram bo koles co je ma mieszka odemnie 15km i sie z nim umowiłem ze jutro wieczorkiem podjade :audi::evil:

Namiary na niego mam od znajonego co bral juz od niego.

Jutro sie wypytam wszystkiego dokładnie i napisze wam co powiedzial.

Co do ceny maja kosztowac 280pln :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega eve6 napisał:

i za pol roku sciagniesz bo co drugi wieśniak z golfa i cieniasa bedzie mial, i oślepiał wszystkich dookoła gównem z allegro

Jest to prawda

Kolega raggaman napisał:

xenon jest mi potrzebny bo szkoda mi wzroku , dobre światło to też bezpieczeństwo I nie zgodze sie z Toba , ze jest to gówno skoro ludzie kupują zestawy i sa z nich zadowoleni . Nie chcesz nie kupuj . Twoja wypowiedz mało wniosła do tematu i moich pytań

Nie jestem pewien czy przeczytałeś od początku post. Każdy HID z Allegro to chińskie g...o bez homologacji. Czy tego chcemy -czy nie. A tłumaczenie że szkoda wzroku, że lepsze światło, bezpieczeństwo itp. przy niebieskich śwaitłach - to juz śmiech na sali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ie jestem pewien czy przeczytałeś od początku post. Każdy HID z Allegro to chińskie g...o bez homologacji. Czy tego chcemy -czy nie. A tłumaczenie że szkoda wzroku, że lepsze światło, bezpieczeństwo itp. przy niebieskich śwaitłach - to juz śmiech na sali...

Przeczytałem od początku cały temat i jestem świadomy tego że zestawy sa robione przez żółte łapy - jak wiekszość rzeczy produkowanych teraz :afro: Wg.moich odczuc moje oczy męczą sie mniej nawet przy tym biało-niebieskim świetle niz przy żółtym :rolleyes:

Kolego , nawet jakbym kupił przetwornice Hella i jakieś markowe palniki 8000 K - to i tak kazdy powie " penie ma HIDy". DLa mnie licza sie względy ekonomiczne - jak juz pisałem jeśli roznica miedzy HID a ori bedzie niewielka to wybiore Ori ale jak narazie wychodzi to dubelt !

http://www.allegro.pl/item261421525_bosch_xenon_xenony_hid_h7_h1_6000k_8000k_warszawa.html

http://www.allegro.pl/item262845474_siemens_hid_xenony_h1_h7_nowosc_wawa.html - to tez china ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , nawet jakbym kupił przetwornice Hella i jakieś markowe palniki 8000 K

Markowe palniki (Philips, Osram) wystepuja tylko w temp. 4300 i 5800 K. 5800 praktycznie niedostępne. Wszystkie firmy stosują 4300 K w nowych autach. Robią to z jakiegoś konkretnego powodu. Jakiego? - zapraszam na początek postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wydaje mi sie ze dyskusja na temat czy ktos wstawi ori. czy hid nie ma sensu :wallbash:

Kazdy wybierze co mu sie podoba albo co jest tansze(taka jest nasz mentalnosc) a ze hidy sa bardziej niebieski(lans :polew: ) to wydaje mi sie ze kazdemu jakos lepiej sie podobaja i dlatego wybiera HID-y. :)

A kolega endriuu chyba ma ori. xseny i jest ich zwolenikiem bo chce narzucic wszystkim zeby wstawili ori. ,kolego kto co wstawi do swojego auta to jego wybor. :gwizdanie:

PS. w moim poscie nie ma zadnej zlosliwej odpowiedzi do kolegi endriuu zeby nikt tego zle nie odczytal bo juz za takie cos dostalem ostrzezenie

a wiec pokoj wszystkim :afro::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy HID o barwie 4300 K świeci bardziej niebiesko od np. ori xenonów 4300 K ? No chyba nie, wiec sie nie zgodze ze HID-y to lans i niebieskie światło.... wiadomo ze CI którzy chca sie lansować założą 10 K K lub wiecej .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob zaraz cię zjedzą ze dobra widocznosc to barwa 4300K bo tak się utarło u nas na forum, z tym 5300 K to barwa swiatła dziennego w słoneczny dzień....i bądż tu madry :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem jak swieci 7000kelwinow ;) i powiem ze barwa nie jest mocno niebieska na przetwornicach helli

za to 8000k wydaje mi sie juz ciut za niebieskie .... wlasnie takie do lansu

jak ja bede montowal to albo orginalny xenon z s4 albo valeo albo

fk automotive black + hid 6000-7000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma hidow 7000K.. :mysli:

10000 to ja bym wsadzil w przeciwmgielne.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma hidow 7000K.. :mysli:

10000 to ja bym wsadzil w przeciwmgielne.. :thumbup:

sa ... albo przynajmniej byly

kolega ma w astrze ( ostatnio ogladalem ) i swieca przekozacko

http://polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182

ps. swoja droga ciekawa ta astra 260km i 380nm (5.1s do 100km/h :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...