Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Xenony - problem nagłaśniany


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

A żarówki H7 Philips Blue Vision mają 4000K, więc wartośc całkiem zbliżona, a cena znacznie niższa :>

Zamontowałem takie u siebie i wyglada super (w stosunku do zwykłych "osram'ów")

Prawie jak ksenon :>

no bez przesady H7 Philips Blue Vision do xenonów duuużo im brakuje, całe szczęście, że dodałeś to PRAWIE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym te pseudo Xenonki świecą gorzej, bo mają namalowaną tą farbę na bańce i może i ładnie wyglądają, ale drogę oświetlają gorzej <moim zdaniem znacznie gorzej>. W Vici mieliśmy takie i jak na moje oko po pewnym czasie były widać na drodze takie jakby przebarwienia żółte < tak jakby ta farba schodziła w niektórych miejscach i tu było żółto tu ciemno tam biało itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja też chciałem do siebie wrzucać niedługo 6000K ale chyba jednak po przeczytaniu tego wszystkiego jednak zdecyduje sie na 4300K i może nawet nie chińskie :dance: chociaż z drugiej strony wszystko tam jest produkowane :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiliśmy żarówki 8000k i świecą za***iście...cała wawka niedługo będzie jeździła tylko na tej barwie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja też chciałem do siebie wrzucać niedługo 6000K ale chyba jednak po przeczytaniu tego wszystkiego jednak zdecyduje sie na 4300K i może nawet nie chińskie chociaż z drugiej strony wszystko tam jest produkowane

Na szczeście jeszcze nie wszystko:

foto%20(4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żarówki H7 Philips Blue Vision mają 4000K, więc wartośc całkiem zbliżona, a cena znacznie niższa :>

Zamontowałem takie u siebie i wyglada super (w stosunku do zwykłych "osram'ów")

Prawie jak ksenon :>

A w jakie miejsce je wstawiłeś? Mijania czy drogowe?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie wszyscy niebiescy są tacy inteligentni i nie zawsze sprawdzają... :naughty:

Jak już zaczną sapać to powiedzcie im że sami takie montują :P Jedne Mondeo z Wa-wy <zielone> ma takie samoróbki na necie pokazywali super dupowozy naszej Policji i był tekst, że w celu poprawienia widoczności policjanci przerobili światła na xenonowe i fotki tych samochodów, i te mondeo z xenonami sprywsków nie miały :bicz::rant: ale przykład nam dają

Tutaj link do tego artykułu : http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=234&ShowArticleId=61595

i cytat :

Jedyną ingerencją było zamontowanie ksenonowych reflektorów.
Na dole są fotki i w tym Mondeo wogóle nie widać sprysków

na pewno jest to post związany z tym tematem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby wsadzić kij w mrowisko

A mi się najbardziej podobają (od zawsze podobały) i będą podobać te niebiesko-fioletowe. A to są 10000K-12000K.

I takie sobie kupiłem...

To dawaj na spota do Wawy zamontujemy :kox: porównamy jak świecą u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam reflektory Valeo. Aktualnie jezdze na xenonanch, ale zauwazylem ze na szybce lewego relfektora pod soczewka jest napis HG D2S a pod spodem H7. To znaczy ze moge rowniez zamiast xenonow zamontowac zarowki H7??

Foto:

dsc00134mx7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...