Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja wytartych przycisków klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a szablony ktos ma?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Odkopuje kotleta : Jakiej firmy i dokładny lakier używacie do regeneracji ? Dobrze gdyby nie rozpuszczał kleju pod ikonkami i był dość wytrzymały :wink: co polecacie ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, mógłbym ktoś napisać jaki spray czarny użyć do pomalowania przycisków? Był bym bardzo wdzięczny:hi:

Opublikowano

Auto Acryl Spray

Opublikowano

resize.jpg

Ja używałem takiego, jest trochę czarniejszy niż oryginalna powłoka Audi. Ale na pewno bardziej wytrzymała i twardsza. Ważne jest żeby cienką warstwę nakładać bo może popękać. Zerwij szablon zaraz po malowaniu, jak lekko podeschnie.

Opublikowano

Witam, a czy jest ktoś kto regeneruje przyciski ?

Szukam kogoś komu wyśle moje guziczki do regeneracji, osoba ta zrobi to w pełni profesjonalnie za mnie, ja przeleje mu kase a on odeśle mi moje guziczki ? :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, gdzie znajdę ten szablon albo kupie? Bo już drażnią mnie te wytarte przyciski.;/

Opublikowano
Witam, gdzie znajdę ten szablon albo kupie? Bo już drażnią mnie te wytarte przyciski.;/

Regeneracja Klimatronica AudiA4B6 Zestaw Naprawczy (3860565214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale spytaj gościa czy ma szablon pod fotele grzane bo mi nie przysłał i trochę lipa, nałóż dwie warstwy żeby nie przebijało, oczywiście nie będzie to jak oryginał ale lepiej niż wytarte. Spray też ma na sprzedaż więc spytaj to wyślę ci od razu.

Jak chcesz to mogę ci wysłać zdjęcie jak to wyszło.

Opublikowano
Witam, a czy jest ktoś kto regeneruje przyciski ?

Szukam kogoś komu wyśle moje guziczki do regeneracji, osoba ta zrobi to w pełni profesjonalnie za mnie, ja przeleje mu kase a on odeśle mi moje guziczki ? :D

Napisz do kolegi zuloo :wink:

http://s22.postimg.org/ar6c1s0ql/resize.jpg

Ja używałem takiego, jest trochę czarniejszy niż oryginalna powłoka Audi. Ale na pewno bardziej wytrzymała i twardsza. Ważne jest żeby cienką warstwę nakładać bo może popękać. Zerwij szablon zaraz po malowaniu, jak lekko podeschnie.

Pomalowałem nim kawałek awaryjki, bo miałem prześwity i jest o wiele czarniejszy... Strasznie się odróżnia niestety od pozostałych, więc jak trzeba wówczas wszystkie zregenerować, bo jeden będzie bardzo widoczny :kwasny:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam wszytskich, pozwolę sobie odświeżyć temat , czy ktos posiada albo wie skąd mozna by pobrać projekt naklejek? Mam możliwość profesjonalnego wydrukowania ich, ale potrzebuje dobrego projektu. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam dołączę się do tematu

Ma ktoś namiar gdzie można kupić szablony

Pozdrawiam

Opublikowano

Jakiś gdzieś tam mam, ale on chyba troszkę poprawki wymaga.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

ma ktos do sprzedania wzornik klimatronika i przyciskow dos zyb ? w formacie cdr ?

Opublikowano

Ja chyba coś mam... Musiałbym poszukać.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.

Miał ktoś problem z wyciągnięciem panela od klimy (1din)?

U taty bez problemu wyszedł, 3 sekundy i mam w łapie, u mnie ciągnę i nic. Jedynie co palce aż bolą, a nie chce na chama ciągnąć, żeby się coś nie urwało znów.

Opublikowano

musisz podważyć zaczepy , po bokach 1 gora/dol 2/3 , oczywiście po odkręceniu wszystkich śrubek :)

ja delikatnie powkładałem pod nie śrubokręty i poszło :)

Edytowane przez STANIV

Opublikowano

Ale jakie zaczepy? Panel miał wyjść jak się będzie ciągnęło za tą chromowaną listwę poniżej. U taty wyszło bez problemu, u mnie nie mogę...


---------------------

Udało się wyciągnąć :)

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jest ktoś na Forum kto porządnie zregeneruje przyciski szyb ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.