Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja wytartych przycisków klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

_radek_

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejne rezanie :kox:

Idąc śladem kolegi dabliues zregenerowałem u siebie włącznik świateł i przyciski klimatronika u brata :gwizdanie:

Jak rozebrać klimatronik jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167497.0

Postarałem się zrobić to profesjonalnie na tyle na ile mogłem. Szablony wycięte komputerowo, farba dobrana komputerowo u ziomka :hi:, dany podkład zwiększający przyczepność farby.

Wyjmujemy przyciski i czyścimy je z farby

http://c12.wrzuta.pl/wm899/bc8e0701000a5db64cded693/dsc06121?

Odtłuszczamy,naklejamy szablon. Kładziemy podkład a następnie farbę. Po podeschnięciu farby zrywamy szablonik.

http://c9.wrzuta.pl/wm16341/8e97963f000f073b4cded7eb/dsc06128?

Ku memu zaskoczeniu kolor praktycznie nie różni się od reszty przycisków :notworthy:

wgląda to tak

http://c13.wrzuta.pl/wm19133/c50f2b28000050d54cded868/dsc06172?

Test paznokciowy farby jest na poziomie ori lub nawet twardszy. Nie ma gwarancji ile to się utrzyma ale czas pokaże i myślę ze szybko to nie zejdzie. :tongue4:

Jeśli ktoś chcę mogę mu wykonać taką regenerację klimatronika czy włącznika świateł Pozdro.

Ps. kolejne będą przyciski od podnoszenia szyb

Witam, a czy same szabloniki można by było uzyskać?

Ja mogę odsprzedać szablony z farba musisz radzić sobie sam :hi:

Jakie koszta?

Opublikowano

ja wysłałem do Radka i już mam nowe w aucie ;-)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć , jak rozebrać  przyciski  od klimatronika , i kierownicy ?  
Przy kierownicy niestety ale  słyszałem ,ze lepiej odpiać akumulator by poduszka nie wystrzeliłą.. to prawda? 
niestety link nie działa .... 
a nie chce nic urwać 

Opublikowano

Nie trzeba aku odpinać, tylko zapłonu nie przekręcaj. Wykręć poduszkę.

Wyjmij klimatronik.

Opublikowano

Dobbra , 
moze to głupie pytanie ,ale nie wiem jak wyciągnać klimatronik .. 
Faktem jest ,ze jeszcze nie próbowałem ,ale nie mogę żadnej wzmianki na forum znaleść 

Opublikowano

Masz 1DIN, czy 2DIN?

Opublikowano

DIN ?

Opublikowano

Wstaw najlepiej fotę z wnętrza auta.

Opublikowano

KLIMatronik!!.jpg

Opublikowano

1 DIN. Wsadź rękę pod klimatronik, złap i wypchnij do siebie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc, ma ktoś może szablon do klimatronika w Corelu lub w PDF tak abym mógł sobie wyciąć na ploterze? Przeszukałem sporo i niestety nie znalazłem, a mam możliwość samodzielnego wycięcia. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

dołączę się do tematu. Ma ktoś szablony do przycisków szyb i klimatronika? Chodzi oczywiście o cdr lub pdf.

Edytowane przez windus

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Na allegro można kupić gotowe szablony

Opublikowano

kupiłem juz jakiś czas temu i nie mogę sie za to zabrac.. 

 wie ktoś moze jak szybko rozebrać guziki ?  
Pozdrawiam 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Próbowałem też zestawów do regeneracji ale efekt wyszedł średni i finalnie kupiłem przedni panel od b7 i problem z wycieraniem mam z głowy. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

I ja postanowiłem odświeżyć wnętrze :) Mój panel był mocno pozdzierany. A tak wygląda teraz :)

 

IMG_6371.JPG

IMG_6372.JPG

IMG_6378.JPG

IMG_6380.JPG

IMG_6379.JPG

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podziwiam. To co mi wyszło przy próbie regeneracji nie można nazwać cenzuralnie.. Skończyło się na wymianie paneli na te z nowszych roczników - z lepszego materiału i w idealnym stanie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.06.2018 o 12:57, Kristiano napisał:

I ja postanowiłem odświeżyć wnętrze :) Mój panel był mocno pozdzierany. A tak wygląda teraz :)

.....................

 

? Efekt dla mnie miazga! Powiedz jaką farbą malowałeś panel? Dawałeś jakiś podkład a później bezbarwny czy tylko jeden rodzaj farby? 

Szablony gdzie kupowałeś ?

 

 

Czym pomalować też tunel środkowy, u mnie też schodzi z niego guma?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć, 

szablony kupiłem z tej stronki https://www.facebook.com/pg/automaniaV6/posts/ kupisz jeden komplet a dostaniesz przynajmniej dwa :)

Ja malowałem tylko matowym lakierem do akrylu. Dokładnie tym (tylko taki znalazłem u mnie w sklepie) http://www.hml-polska.pl/produkt/hml-black-mat-500ml-lakier-akrylowy-czarny-mat/

Nie dawałem żadnych podkładów. Dałem trzy warstwy lakieru. 

Szablony odrywasz za pomocą igły. Trochę się bałem, że mogą "szarpać", lub nadrywać lakier, ale nie - wszystko odchodzi pięknie - tylko trzeba robić to z wyczuciem 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.