Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... Ciekawe co miało na celu ogólnie tzn ten wałek żeby wypełnić danymi :naughty:

Opublikowano

Dotarło do mnie że wszystkich nas nieźle w c**ja zrobili :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

zrobili nas w c**ja... tylko po co :chytry:

Opublikowano

zrobili nas w c**ja... tylko po co :chytry:

ilość wyświetlania strony-jakieś punkty w rankingu reklamowym,statystyki,dostęp do maili itp... :cool1::wink4:
Opublikowano

w sumie racja ziom!

Kiedyś była taka stronka... hmm, co tam się klikało w takie linki i od kliknięcia ileś tam 0.00$ wychodziło, może to taka podpucha w tym temacie. [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:03_________________________________________________Kurna jak to sie nazywa... :przebiegly:

Opublikowano

zrobili nas w c**ja... tylko po co :chytry:

ilość wyświetlania strony-jakieś punkty w rankingu reklamowym,statystyki,dostęp do maili itp... :cool1::wink4:

Weźcie pod uwagę jedną rzecz: to jest ogólnodostępna strona www Bridgestone'a i nie jesteśmy jedyni, którzy te testery zamówili :decayed:

Nie wydaje mi się, aby taka firma chciała sobie psuć reputację na rynku jakąś trefną akcją z darmowymi testerami tylko po to, żeby ileś tam tysięcy łosi wypełniła ten formularz.

Chociaż, biorąc pod uwagę mentalność współczesnych speców od "małketyngu" i reklamy chyba mnie już nic nie zdziwi :gwizdanie:

Opublikowano

no nie wiem w sumie... ale wydaje mi się w tym jakiś haczyk, przecież ile oni by musieli tego rozdać. Żeby chociaż było założenie że dla 300osób np pierwszych którzy wypełnią ten formularz, a tak to wiecie :> ..

Opublikowano

u nas na Forum też jest takie coś,klikasz i jakies tam grosiki wpadają :wink4:

http://pajacyk.pl/ - klikajcie , przynajmniej coś z tego będzie :wink4:

Opublikowano

u nas na Forum też jest takie coś,klikasz i jakies tam grosiki wpadają :wink4:

http://pajacyk.pl/ - klikajcie , przynajmniej coś z tego będzie :wink4:

:good:

Opublikowano

Ale nie, nie oto mi chodziło, są takie strony.. na których sie logujesz, ogarniasz sobię konto bankowe jakieś z paypala, i codziennie klikasz w reklamy masz liste reklam, dostajesz od każdej reklamy jakiś tam grosz powiedzmy, rozpowszechniasz to po ludziach i tez dostajesz kase, na twoje konto nie chodzi mi o pajacyka , to swoją drogą[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________kurde.. to sie nazywało jakoś na B... ..kurde :mysli:

Opublikowano

Ale nie, nie oto mi chodziło, są takie strony.. na których sie logujesz, ogarniasz sobię konto bankowe jakieś z paypala, i codziennie klikasz w reklamy masz liste reklam, dostajesz od każdej reklamy jakiś tam grosz powiedzmy, rozpowszechniasz to po ludziach i tez dostajesz kase, na twoje konto nie chodzi mi o pajacyka , to swoją drogą[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________kurde.. to sie nazywało jakoś na B... ..kurde :mysli:

Nie sądze, by Bridgestone miało aż takie kłopoty finansowe, by stosowac takie metody zarabiana :D

Opublikowano

Moze F1 ich dobilo...

Opublikowano

A może Nam wąglika podeślą :mysli:

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli miał by to być jakiś wałek, to nie wyłączyli by tej 'promocji' po dwóch dniach. Czekajcie spokojnie, może dostaniemy :)

Opublikowano

Jeśli miał by to być jakiś wałek, to nie wyłączyli by tej 'promocji' po dwóch dniach. Czekajcie spokojnie, może dostaniemy :)

Dostaniemy ... kurwicy chyba :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

haha, w ogóle taki gadżecik a jak wszyscy czekają niecierpliwie :polew:...

ile to może kosztować ? :decayed:

Opublikowano

haha, w ogóle taki gadżecik a jak wszyscy czekają niecierpliwie :polew:...

ile to może kosztować ? :decayed:

Dla Bridgestone'a to są groszowe sprawy wliczone gdzieś tam w budżet przeznaczony na reklamę.

Opublikowano

Mala rzecz a cieszy -la by :decayed:

Opublikowano

Więcej firma wyda na przesyłki, bo te gadżety to Chińczycy pewnie robią za dolara z 500 sztuk.

Opublikowano

Coś mi się wydaje , że do końca roku ten temat będzie miał z 500 stron :polew: :polew: Może pod choinkę Mikołaj Wam przyniesie :polew: :polew: :polew: Ja nie zamawiałem to nie czekam na prezent :kox:

Taki miernik normalny kosztuje 12zł , a cyfrowy 39zł :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.