Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to jeszcze biznes można na tym zrobić hehehe

Opublikowano

Coś mi się wydaje , że do końca roku ten temat będzie miał z 500 stron :polew: :polew: Może pod choinkę Mikołaj Wam przyniesie :polew: :polew: :polew: Ja nie zamawiałem to nie czekam na prezent :kox:

Taki miernik normalny kosztuje 12zł , a cyfrowy 39zł :wink4:

No właśnie kosztuje a my będziemy mieć za darmo :decayed:

:polew:

Opublikowano

A 20zł cyfrowa suwmiarka w biedronce :>

Opublikowano

Coś mi się wydaje , że do końca roku ten temat będzie miał z 500 stron :polew: :polew: Może pod choinkę Mikołaj Wam przyniesie :polew: :polew: :polew: Ja nie zamawiałem to nie czekam na prezent :kox:

Taki miernik normalny kosztuje 12zł , a cyfrowy 39zł :wink4:

No właśnie kosztuje a my będziemy mieć za darmo :decayed:

:polew:

Może będziecie mieli :polew:

Opublikowano

Hugo jak dostane to Ci sprzedam po niższej cenie, chcesz ? :sarcastic:

Opublikowano

Hugo jak dostane to Ci sprzedam po niższej cenie, chcesz ? :sarcastic:

żeby tylko nie wyszło że HUGO ci jakiś sprzeda :decayed:

Opublikowano

Hugo jak dostane to Ci sprzedam po niższej cenie, chcesz ? :sarcastic:

Dzięki ale ja nigdy w życiu nie mierzyłem bieżnika :polew: :polew:

Opublikowano

Hugo jak dostane to Ci sprzedam po niższej cenie, chcesz ? :sarcastic:

Dzięki ale ja nigdy w życiu nie mierzyłem bieżnika :polew: :polew:

to Ty jeszcze masz bieżnik? :naughty:
Opublikowano

Hugo jak dostane to Ci sprzedam po niższej cenie, chcesz ? :sarcastic:

Dzięki ale ja nigdy w życiu nie mierzyłem bieżnika :polew: :polew:

to Ty jeszcze masz bieżnik? :naughty:

nie ma dlatego nie ma co mierzyć :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak to nie ma , prezes przecież zapodał sobie w tym roku nówki nieśmigane Goodyear Ultra Grip 7+ :gwizdanie:

Opublikowano

Koledzy, żeby nie bylo jak z tymi kartami rabatowymi ORLENU...

Opublikowano

Koledzy, żeby nie bylo jak z tymi kartami rabatowymi ORLENU...

:blink:

nie ten temat :D

Hugo, to chociaż w rowerze sobie zmierzysz :cool1: po atrakcyjnej cenie odsprzedam, a może kto inny chętny ?? :kox:

Opublikowano

Jak to nie ma , prezes przecież zapodał sobie w tym roku nówki nieśmigane Goodyear Ultra Grip 7+ :gwizdanie:

na ten rok już VIPy rozdane :gwizdanie: , ale kto wie :mysli: , staraj się, wszystko w rękach Prezeska :naughty:

Opublikowano

Jak to nie ma , prezes przecież zapodał sobie w tym roku nówki nieśmigane Goodyear Ultra Grip 7+ :gwizdanie:

na ten rok już VIPy rozdane :gwizdanie: , ale kto wie :mysli: , staraj się, wszystko w rękach Prezeska :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Jak to nie ma , prezes przecież zapodał sobie w tym roku nówki nieśmigane Goodyear Ultra Grip 7+ :gwizdanie:

na ten rok już VIPy rozdane :gwizdanie: , ale kto wie :mysli: , staraj się, wszystko w rękach Prezeska :naughty:

Masz jakiś problem emocjonalny dotyczący Twojej osoby :mysli:

Opublikowano

Jak to nie ma , prezes przecież zapodał sobie w tym roku nówki nieśmigane Goodyear Ultra Grip 7+ :gwizdanie:

na ten rok już VIPy rozdane :gwizdanie: , ale kto wie :mysli: , staraj się, wszystko w rękach Prezeska :naughty:

Masz jakiś problem emocjonalny dotyczący Twojej osoby :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:15_________________________________________________Koledzy nie wyżywajcie się na sobie, że nie dostaliście jeszcze darmowego mierniczka :polew:

wszystko w swoim czasie, a spokój należy zachować :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:15_________________________________________________cierpliwość popłaca :good:

Opublikowano

Ale już tak się niecierpliwię :patrzy:

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Spokój , bo zadzwonię do Mikołaja i Wam nie przyniesie mierniczków :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.