Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moja audi A4 2.0 TDI

Wyposazenie

-Silnik 2.0 TDI 103 kW

-Skora+alcantra

-Fotele podgrzewane s-line,bez loga

-Radio Concert2

-Bi-xenon

-ABS,ESP

-Kierownica multi 3-ramienna

-Pakiet chrom zewnetrzny

-Lusterko wewnetrzne fotochromatyczne

-4xel szyby

-Czujnik zmierzchu,deszczu

-Audio BOSE

-Podgrzewane spryskiwacze

-Alufelgi 17"

-Zawieszenie 1BA

7d403c6acd5ad102med.jpg 3fe71e35cee0d661med.jpg

78986ff59c057d65med.jpg

A tutaj pare fotek z nowymi felusiami i zderzakiem s-line

d2d2cf5d33e66f1fmed.jpg b47c1fefa7d9f5dcmed.jpg

da63d0e561af8622med.jpg

Na nowym zawiasie

8b308b8bfe9dc370med.jpg f0af9551cb7c32famed.jpg

Mody wykonane

-Zderzak S-line

-Alufelgi 18"+opony Goodyear asymmetric 2

-Zawieszenie Eibach pro-system

-Tarcze hamulcowe Tarox Japan Sport

-Sciemka tylnych szyb

-RNS-e

-Podswietlany kubek i wizytownik z chromem

-Podstopnica i nakladki na pedaly od Rs4

-Dioda Ambiente

-Lampki w drzwi(biale i czerwone)

-Dystanse tyl 16mm

-Oslona podszybia i zbiorniczka od spryskiwaczy

-Stabilizator Rs4 tyl

Planowane mody

-Lusterka alu satynowe

-Dystanse 10mm przod

-Stabilizator Rs4 przod

-Listwy drzwiowe S4

-Listwy progowe z logo s-line

-Wydech Miltek

-Oswietlenie przestrzeni stop

-Kamera cofania

-Tylnia klapa S-line

-Jakis wirusik

Opublikowano

foty?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam w klubie szarego wnetrza z alcantara :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Cos mi sie wydaje ze ktos juz modzil w tym autku <-- kiera sport, galka zmiany biegow sport ???

Opublikowano

Koło fajne ale gleba konieczna... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No niestety nie,autko wyjechalo z polskiego salonu z takim wyposazeniem :wink4: z mojej strony dolozone zostaly jak na razie felgi,nakladki na pedaly i rns-e

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Bez obnizenie nie wyglada to zbyt ladnie Ale przynajmniej nic nigdzie nie obciera

Przecież nie musisz go od razu obniżać o 50 mm :polew:

Opublikowano

Witam w klubie szarego wnetrza z alcantara :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Cos mi sie wydaje ze ktos juz modzil w tym autku <-- kiera sport, galka zmiany biegow sport ???

to auto ma pakiet sport, tak jak u mnie - kiera, gałka i fotele na wzór S-line ale bez logo

Opublikowano

Witam w klubie szarego wnetrza z alcantara :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Cos mi sie wydaje ze ktos juz modzil w tym autku <-- kiera sport, galka zmiany biegow sport ???

to auto ma pakiet sport, tak jak u mnie - kiera, gałka i fotele na wzór S-line ale bez logo

A jak masz z zewnątrz? Jakieś listwy? :mysli:
Opublikowano

Fajne fajne :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

a mnie sie jakoś ten wzór nie widzi wole mocniejsze wzory w stylu rs6

Opublikowano
  • Autor
Bez obnizenie nie wyglada to zbyt ladnie Ale przynajmniej nic nigdzie nie obciera

Przecież nie musisz go od razu obniżać o 50 mm :polew:

Nawet o tym nie mysle,ale czytajac posty niektorym obciera przy -30mm

Opublikowano
Bez obnizenie nie wyglada to zbyt ladnie Ale przynajmniej nic nigdzie nie obciera

Przecież nie musisz go od razu obniżać o 50 mm :polew:

Nawet o tym nie mysle,ale czytajac posty niektorym obciera przy -30mm

Ja mam -35 i nie jest źle. :wink4:
Opublikowano
  • Autor

a mnie sie jakoś ten wzór nie widzi wole mocniejsze wzory w stylu rs6

Ilu ludzi tyle opini,jedni wola bladynki a inni brunetki :tongue4:

Opublikowano

fajny kolor , fajnie ze sedan :kox:

ja bym troche porezał i było by pięknie :kox:

Opublikowano

a co ma przycierać? chyba że ty o ulice ;p

ja mam -40 i 45 i jest cacy... nic nie trze chyba że ja o koleiny ze śniegu ;p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koło fajne ale gleba konieczna... :gwizdanie:

dokladnie

luknij na moje auto

Opublikowano

Według mnie te pierwsze fele miałeś lepsze :confused4: sory za OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.