Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] sprężyny obniżające maksymalnie -30mm do avanta 1.9TDI


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

witam

bezskutecznie od dłuższego czasu szukam sprężyn do swojego a4 o małym stopniu obniżenia max -30mm,mam fele 17' oponki 225/45 i spodziewałem się lepszego efektu (a tu proszę rękę mogę śmiało wsadzić między oponę a nadkole) więc przydało by się lekko obniżyć.niestety na allegro nie udało mi się znaleść -30mm (-40-45mm to nie ma problemu).może któryś z członków forum ma jakiś namiar na spr z małym stopniem obniżenia???proszę o pomoc

i jeszcze jedno zauważylem że mam bardzo blisko opony wahacz (jakieś 3-4cm) czy jak obniżę to nie będzie tarło???(fela 8x17' ET40 opona 225/45) z desperacji zaczołem juz myśleć o przycięciu ori spręzyn lub spięciu ich jakimiś badziewnymi klamrami....help!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szczerze mówiąc to nie bardzo można wierzyć w to co pisze producent.

To że podaje on że obniżenie bedzie np -40mm w praktyce może oznaczeć obniżenie o np tylko -20

Sprężyny potrzebują czasu żeby się ułożyc

Moze to Cie zainteresuje

http://www.allegro.pl/item252991665_sprezyny_audi_a4_avant_10_01_45_30_dies_lowtec.html

Ewentualnie wyślij meila do tego gościa, ma spory wybór spreżyny, może Ci coś dobierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bezskutecznie od dłuższego czasu szukam sprężyn do swojego a4 o małym stopniu obniżenia max -30mm,mam fele 17' oponki 225/45 i spodziewałem się lepszego efektu (a tu proszę rękę mogę śmiało wsadzić między oponę a nadkole) więc przydało by się lekko obniżyć.niestety na allegro nie udało mi się znaleść -30mm (-40-45mm to nie ma problemu).może któryś z członków forum ma jakiś namiar na spr z małym stopniem obniżenia???proszę o pomoc

i jeszcze jedno zauważylem że mam bardzo blisko opony wahacz (jakieś 3-4cm) czy jak obniżę to nie będzie tarło???(fela 8x17' ET40 opona 225/45) z desperacji zaczołem juz myśleć o przycięciu ori spręzyn lub spięciu ich jakimiś badziewnymi klamrami....help!!!

Po pierwsze to wachacz nie zmienia odległości od opony-felgi.

Po drugie nie spinaj niczym sprężyn ani nie ucinaj bo krzywdę sobie zrobisz.

Po trzecie poszukaj uzywane (sporo aut przyjechało z niemiec i ludzie zdejmuja te sprężyny i sprzedają) H&R np. jak znajdziesz niech Ci poda sprzedawca numery seryjne z nich i w katalogu na stronie sprawdzisz obniżenie i inne parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...