Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 Di -> Ostrołęka


fooxes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

O to moje :a4fan:

Wyposażenie:

-Felgi audi (troszkę za małe)

-skóry

-2x el. szyby

-el lusterka

-climatronic

- 4 poduszki

- 2 podłokietniki

- odcięcie zapłonu na kod :P

resztę widać na fotkach.

proszę o komentowanie :):bicz2:

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/13038

525sv2.jpg

http://img526.imageshack.us/img526/2359/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewki chromowane sa okropne! Lusterka to nakladki in.pro czy podrobka jakas? Srodek masz przepiekny.. Jesli juz drewno to tylko w takiej kolorystyce :th: Jeszcze tylko wymiana lampek.. Tylko zastanawiam sie czy jest sens tak dofinansowac 1.9 DI.. nie lepiej kupic cos mocniejszego..? Ale autko ladne.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie środek jest ciekawy nawet bardzo ale tak jak pisał Tony te pseudo chromy ze zderzaka out-wiocha :no: felgi koniecznie zmień pozatym wszystko ok no może poza mocą, te auto jest zbyt ciężkie na marne 75KM :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek ładniutki tylko coca-coli nie rozlej bo plamy będą. :tongue4:

Kolorek ładny tylko coś te lusterka chromowane coś tam brakuje , może

listwy chromowane na około szybek i będzie git :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewki chromowane sa okropne! Lusterka to nakladki in.pro czy podrobka jakas? Srodek masz przepiekny.. Jesli juz drewno to tylko w takiej kolorystyce :th: Jeszcze tylko wymiana lampek.. Tylko zastanawiam sie czy jest sens tak dofinansowac 1.9 DI.. nie lepiej kupic cos mocniejszego..? Ale autko ladne.. :hi:

dokładnie nakładki na lusterka carpoint myślałem ze lepszej jakości to jest.. ale wiadomo nic co tanie jest dobrej jakości.(ale nie najgorzej chyba to wygląda) A silnik właśnie 75 kucy mało ale nie mogłem niczego innego znaleźć z podobnym wyposażenie w dobrym stanie. I musiało to być to. Środek mnie zauroczył :) a i tak jeżdżę większości po mieście. Więc jak przyjdzie kasa jakaś to może chip do 100km u Rogala się zrobi. A jeszce w planach felgi orginalne :audi: 16-17 cali :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chip ci nic nie da. to nie jest silnik doladowany.

I znowu napisze nie na temat,ale nie pisz bzdur bo silnik jest doladowany i spokojnie mozna go chipnac.Wystarczylo popatrzec na obrazki:

JankoIMG_3812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu napisze nie na temat,ale nie pisz bzdur bo silnik jest doladowany i spokojnie mozna go chipnac.Wystarczylo popatrzec na obrazki:

heh dokładnie zgadzam sie Oznaczenie Di nie oznacza ze niema sprężarki. Z tego co wyczytałem na forum to ma ją taką samą jak 90 konny tylko po prostu jest inaczej ustawiony. Ma dłuższą żywotność, mniejsze spalanie itp.

Ps: Jesłi miałbym wybór pomiędzy 2.5 tdi a tym to wiadomo co bym wybrał :) mimo tych 75 kucy i tak mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac ze fajny wypas masz,tylko dlaczego wlozyli taki slaby motor to takiej opcji to zachodze w glowe. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom na przednim zderzaku paskudny ale skorki tylko pozazdroscic :kox:

kolor wnetrza tez zadko spotykany i tu moje pytanie: brudzi sie ;> ?

napisz ile ci pali w miescie a ile na trasie bo jestem ciekaw ;)

ciekawe ile wyjdzie po chipku u rogala :gwizdanie:

nie wiem jaki przebieg jeszcze ale pomiajajc to ja bym za taka dal ok 15 000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do silnika Di- a nie rozni sie tylko tym, ze nie ma intercoolera?

co do ceny- Nowak_zg chyba troche przesadziles z tymi 15k PLN.... jakbys tyle dal z taka, to ciekaw jestem ile dales za swoja...

przebieg raczej nierealny, ale tak czy inaczej minimum 22k PLN, z sugestia na wyzsza kwote (skora, klimatronik, podlokietnik, itd)- oczywiscie moim skromnym zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo wg ciebie ? 15 tys ?

ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... ;)

za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi

a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro

przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem

sory za odejscie od tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za malo wg ciebie ? 15 tys ?

ja kupilem od brata wiec dalem sporo mniej niz powinienem ... ;)

za 20 tys mozna kupic spokojnie 1.9tdi

a w niemczech to juz w ogole mozna przebierc w ofertach za 4000 - 5000 euro

przynajmniej rok temu jak bylem z bratem w hanoverze to za 4500 euro spokojnie mozna bylo targnac tdika z super wypasem

sory za odejscie od tematu

15k za tak wypasione 1998 ? :polew: :polew: :polew:

Za tyle ciężko znaleźć zdrowe 1,9TDi z 1994r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze cie nie mow ze wypasione bo ceny wypasionych aut a golasow uzywek to nie jest taka wielka roznica

po 2. to nie 1.9 tdi tylko 1z silnik wiec to tez obniza troche cene tego auta

fakt 98r to +

ja mowie ze bym wiecej niz 15 nie dal i to jest moje zdanie ( nie wiem z czego sie cieszysz ) ty bys moze dal 25 ja bym szukal dalej bo za ta cene to juz moge zaczac szukac 1.9tdi w niemczech z 96r + oplaty oczwiscie ale mysle ze poszukujac w niemczech 1.9tdi za 18tys bym targnal rownie dobrze wyposazone z 96r-97r

a jak nie wierzysz to zapraszam do hanoveru na gielde

tam zobaczysz po ile chodza a4 w dieslach w niemczech z dobrym wypasem w dobrym stanie

przykladowo benzyniaki zaczynaja sie od 2800euro, diesle golasy od 3500 euro a dobrze wyposazone od ok 4500 euro

zreszta nie bede dyskutowac o tym w tym temacie ..... chcesz zaloz nowy to pogadamy o cenach bo nie chcem chlopakowi zasmiecac tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem 24 plus opłaty. a przebieg udokumentowany książką serwisową.[br]Dopisany: 16 Październik 2007, 17:19 _________________________________________________

kolor wnetrza tez zadko spotykany i tu moje pytanie: brudzi sie ;> ?

napisz ile ci pali w miescie a ile na trasie bo jestem ciekaw ;)

ciekawe ile wyjdzie po chipku u rogala :gwizdanie

NIe brudzi się wnętrze chociaż może dlatego że nie robie na roli i czysty jeżdżę. Pali to na 240km spalił mi 9 litrów (100-120) w trasie a na mieście nie mierzyłem :) Podobno do 100km można podkręcić ją bez żadnych większych zmian (only chip)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...