Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany to jak z jakimś Spotkankiem !!! zadaszonym afkros... i nie 4 auta tylko wiecej :D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja mam hidy do opchnięcia - wymontowałem ze swojego, chodziły bez zarzutu - komplet z przetwornicą i łatwą możliwością zmiany (oryginalne wtyki) Pozdrawiam

Kolego a zapodaj jakies zdjecia na pw tego zestawu i podaj cene i jakie palniki sa ?

Opublikowano

fotki zestawu mogę zrobić, jak będę w garażu - tam został zestaw ... Żarniki chyba mają 6000, jutro zamierzam wybrać się do forum ... Jak coś, mogę zabrać je ze sobą ... Pozdrawiam

gg 7765311

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Opublikowano

Wreszcie jakaś B-6 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejna B5 do was dołączy :> Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza. Za jakieś 2 tygodnie pojawię się w Koszalinie jak będę do internatu jechał (chodzę do samochodówki).

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Opublikowano

koledzy kiedy jakiś spod wiadomo coś już pozdro :kox:

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro ;)

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro ;)

Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem :wallbash:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu :tongue4:

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro ;)

Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem :wallbash:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu :tongue4:

jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca :polew:

no no , luzny zderzak od roku to ja :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Jeszcze powiedz ze na wladysława IV parkujesz i z tylu masz klubową ramke? : )

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro ;)

Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem :wallbash:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu :tongue4:

jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca :polew:

no no , luzny zderzak od roku to ja :decayed:

Widzisz ja w akcie desperacji stawiam na wjeździe pod klatkę albo pod biedronke :evil:

Opublikowano

Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza

Każdy może sobie kupić nową A4 :lol1: ale tak starej jak moja nie ma nikt !

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,szczęśliwych posiadaczy slicznych A4 :kox:,ja jestem z okolic Sławna.Większość dni w roku spędzam w Danii,w kraju jestem w miesiącach maj,sierpień oraz październik więc w którymś z tych miesięcy moglibyśmy zorganizować jakieś spotkanko!!! :mysli:

Pozdrowionka z Danii!!! :polew:

Opublikowano

dobry pomysł tez się pisze nigdy nie byłem na takim spocie :good: :good:

Opublikowano

kiedy spot ???

Opublikowano
:kox: :kox:właśnie
Opublikowano

Widzę, że pozbierało się paru chętnych. To kiedy organizujemy spota?.

Ja proponuje 19, bądź 20 parking pod amfiteatrem w Koszalinie.

Opublikowano

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.