[ALL] Spoty w Koszalinie?

e2rdd23

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam hidy do opchnięcia - wymontowałem ze swojego, chodziły bez zarzutu - komplet z przetwornicą i łatwą możliwością zmiany (oryginalne wtyki) Pozdrawiam

Kolego a zapodaj jakies zdjecia na pw tego zestawu i podaj cene i jakie palniki sa ?

fotki zestawu mogę zrobić, jak będę w garażu - tam został zestaw ... Żarniki chyba mają 6000, jutro zamierzam wybrać się do forum ... Jak coś, mogę zabrać je ze sobą ... Pozdrawiam

gg 7765311

Witam wszystkich użytkowników A4 w Koszalinie :) Jestem ze Słupska ale na chwilę obecną pracuje i studiuję w K-linie. Śmigam szarym B6 w avancie na GS-ach po mieście jak by mnie ktoś widział :hi:

Kolejna B5 do was dołączy :> Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza. Za jakieś 2 tygodnie pojawię się w Koszalinie jak będę do internatu jechał (chodzę do samochodówki).

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

to juz wiem kto mi zawsze miejsce zajmuje i wieczorem nie mam gdzie stanac pod blokiem : )ja audikiem b5 srebrnym kombi latam, teraz mam klimatyczne kolpaczki zalozone z allegro ;)

Tak jest :) Ramka na przód leży na półce póki co bo zimno w ręce :tongue4:

Z tym miejscem to mi nie gadaj bo ja codziennie po 22 wracam i jest wielki problem z miejscem :wallbash:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

Chyba cię kojarze z tym audikiem. U ciebie jest luźny zderzak z przodu :tongue4:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

jak z roboty wracam po 22 to jest lipa bo nawet na miejscach niedozwolonych nie ma miejsca :polew:

no no , luzny zderzak od roku to ja :decayed:

Normalnie walka o miejsca jak nic :kwasny:

no no , luzny zderzak od roku to ja :decayed:

Widzisz ja w akcie desperacji stawiam na wjeździe pod klatkę albo pod biedronke :evil:

Parametry Audi takie same jak kolega mirek s tylko 2 lata młodsza

Każdy może sobie kupić nową A4 :lol1: ale tak starej jak moja nie ma nikt !

Witam,szczęśliwych posiadaczy slicznych A4 :kox:,ja jestem z okolic Sławna.Większość dni w roku spędzam w Danii,w kraju jestem w miesiącach maj,sierpień oraz październik więc w którymś z tych miesięcy moglibyśmy zorganizować jakieś spotkanko!!! :mysli:

Pozdrowionka z Danii!!! :polew:

Witam,ja się pisze na ostatni łikend kwietnia to jest 29 lub 30,godzina bez znaczenia bo dopiero wtedy będe w Polsce,co koledzy na to? :mysli: