Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I ile kolego płaciłeś za to sprawdzenie ? :)

5 dyszek :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co sprawdzaliście koledzy :naughty: :naughty:

Opublikowano

a co sprawdzaliście koledzy :naughty: :naughty:

Chciałem sprawdzić czy mam ori ks servisową :evil:

Opublikowano

Chłopaki, mam takie małe pytanko - otóż jestem w sumie nowy w społeczności audimaniaków koszalińskich, A4 mam od niedawna, a w głowie wiele pomysłów na modyfikację. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z Was montował np. diody LED w lampkę podsufitówki, żeby oświetlić lewarek zmiany biegów albo rezał podświetlane klamek? Zamierzam przeprowadzić takie budżetowe zmiany w "pakiecie oświetlenia", ale wcześniej chciałbym obadać efekt na żywo, ewentualnie poprosić o porady... Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc...

Opublikowano

Ten temat już trochę przewałkowałem (mimo wszystko dziekuję za link), chciałem się raczej dowiedzieć, czy ktoś ze społeczności koszalińskiej ma coś takie rezane, żeby zobaczyć jak to na żywo wygląda.

Opublikowano

Ja mam praktycznie wszędzie ledziki tylko z tyłu w słupkach mi jeszcze zostały do wymiany :P no powiem ci że wygląda to naprawdę dobrze, zwłaszcza z przodu i w rejestracji - autko wygląda młodziej :hi:

Opublikowano

Jak będziesz kiedyś w Koszalinie późniejszą porą, to daj znać - z chęcią zobaczę jak to się prezentuje na żywo. Nie ukrywam, że mam chrapkę na zestaw LEDów do wnętrza :D

Opublikowano

Panowie gdzie w koszalinie prostują alu? i ile za taką przyjemność wołają?

Opublikowano

jeśli chodzi prostowanie alu to polecam gościa w Biesiekierzu. Ten pan ma swoje lata, ale siedzi w tym tak długo, że naprawdę robi to konkretnie. Kiedyś chciałem prostować felgi u niego, ale były tak krzywe że jednak mi się to nie opłacało i sprzedałem za 200zł, ale on wtedy chciał ode mnie jakoś 120zł za felgę + 20zł za każde kolejne wgniecenie na feldze, a ja miałem takie fele że na jednej to po 4 bicia były. Ale on mi taką cenę po znajomości podał, normalnie bierze chyba jakoś 150zł + 25zł. W Koszalinie obok kwiaciarki emka na zwycięstwa ma też gość taki garaż i tam prostuje, bierze chyba 100zł za fele, a sprawdzi ci za darmo czy są proste - nie wiem czy stawki się zmieniły czy nie bo daaaawno tam byłem u niego, ale ja osobiście polecić nie mogę bo nie robiłem u niego nigdy nic, a tego gościa z biesiekierza to znam i wiem że dobrze robi, bo znajomi robili i chwalili.

Opublikowano
:hi: kolego a gdzie zaopatrywałeś się w te ledy gdzie w koszalinie można kupić :notworthy:
Opublikowano

ja ogólnie kupowałem z allegro, ale w Koszalinie w Micro powinni mieć takie rzeczy, tylko nie wiem czy będą mieli wszystkie, bo jest kilka rodzajów i trzeba te rodzaje spisać właśnie z naszego forum, albo po prostu wziąć na wzór do sklepu :) tylko trzeba spamiętać co z czego, bo tych żarówek jest kilka. Ja wymieniłem wszystkie prócz tych z tylnych słupków. Całość mnie wyszła z 80zł chyba, z przesyłką - albo coś koło tego, nie pamiętam dokładnie. Ale polecam, bo naprawdę świetnie to wygląda.

Opublikowano
:notworthy: to najlepiej żarówka w łapkę i do sklepu a jak z mocą żarówki ma znaczenie jak to jest
Opublikowano

nie nie, led bierze tyle co nic, ale już np plus i minus ma znaczenie, bo żarówe jak wkładasz to obojętnie czy plus czy minus, a jak wkładasz takiego ledzika to niestety już musisz patrzeć którą stroną wkładasz. Pamiętam jak zakładałem w rejestracje to myślałem że mam spalonego leda, co jest niemożliwe, no więc po kilku minutach intensywnego myślenia włożyłem go odwrotnie i działał. Np w podsufitce musiałem przelutowywać kabelki bo nie chciały mi działać, chyba też będziesz musiał to zrobić :P z 15 minut zabawy.

Opublikowano

Koledzy co tu taka cisza :dziura: nie umawiacie się na spotkanko.

Opublikowano
  • Autor

kazdy zaganiany i brak czasu :kox::polew:

Opublikowano

Zrobiło się ciepło i nie ma czasu :polew:

Opublikowano

sesja :decayed:

Opublikowano

Oj tam, ja bardzo chętnie bym się z Wami spotkał i poznał ekipę koszalińską ;) Może w niedziele wieczorkiem? Parking pod FORUM?[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 14:32_________________________________________________Niedziela minęła, nie udało się nic zorganizować... Czy w Koszalinie jest w ogóle jakakolwiek ekipa chętna do robienia spotów? Pytam, bo sama możliwość spotkania się z innymi pasjonatami marki jest dla mnie bardzo pozytywna inicjatywą, ale w pojedynkę nic niestety nie zdziałam...

Opublikowano

Ja kolego będe w kraju po 15tym lipca i z miłą chęcią bym się spotkał :wink4: .Zebrać taką ekipke jak w maju.Może jeszcze ktoś dołączy. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.