Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sadzicie o radiach Peiying?


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie"Co sadzicie o radiach Peiying?" zaciekawila mnie ta firma bo widac ze zajela sie troszke strefa audio :wink4: mam zamiar zmienic radio u siebie w aucie i nie wiem co wybrac :wink4: wiadomo ze firmy takie jak Alpine czy Sony,JVC to bardzo dobre firmy ale jako ze nie stac mnie na nie wiadomo jakie sumy na radio chcialbym poznac wasze opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tanie radio Peying, będą cię wkurzały różne oznaki 'chinowości' ale ogólnie nie jest najgorzej :naughty:

Chodzi rok i jeszcze naprawiane nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam cos podobnego do peinga i nawet nie narzekam.odtwarza kazdy rodzaj muzyki filmów teledyskow.prawie wszystko.czyta plyty cd.dvd,karty sd ,usb.i-phone,a nawet telewizje.trudno opisac czego ono nie ma.a jakies firmowe radio nie bedzie czytalo wszystkiego.i mam go juz ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność użytkować PY-9128T

http://www.peiying.pl/radio_samochodowe/py_9128t

Plusy:

- gra całkiem ładnie i głośno, dużo funkcji(m.in. tuner TV).

- tanie

Minusy:

- duże - większe niż standardowe radio, ciężko wpasować w miejsce na radio.

- Fatalny interfejs użytkownika - obsługa tego radia to porażka :) bardzo nieintuicyjne w obsłudze.

- podswietlenie nie pasuje do Audi :)

Osobiście wolę w obsłudze i bardziej pasuje do samochodu zwykly Sony CDX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak kupić to tylko doświadczonych producentów. Radyjko to nie głośnik czy kawałek kabla. Ale z drugiej strony kumpel ma jednego z nowszych peingów (juz ponad rok czasu) i nie narzeka.. Oczywiście kupując takie radyjko nie bierzesz pod uwagę tego, że będziesz chciał coś więcej modzić w audio :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie montował takiego czegoś w aucie. Nawet gdyby mi tego szrota pociskali za darmo.

Jak koledzy pisali wyżej zdecydowanie lepiej kupić używkę uznanego producenta CA.

nic dodać, nic ująć :good:

konkretnie szukam dobrego na 2 din lub 1din :good: koniecznie z dvd :good: zeby miala dobra jakosc dzwieku i nie padlo po 4 miesiacach uzytkowania

2 din lub 1 din to nie jest konkretne określenie :rolleyes:

chcesz dobrą jakość dźwięku, a uderzasz w taką firmę :wallbash:

ile w ogóle chcesz wydać na ten odtwarzacz ??

jakość nie idzie w parze z niską ceną, chcesz dobry sprzęt musisz trochę wydać, nie stać Cię poszukaj coś w używkach, a jeżeli ma tylko grać i bajerancko świecić bierz tego co pokazałeś na pewno będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki spoko bez ciśnienia ja tylko chce wiedziec co sadzicie o tych radiach :wink4: narazie sie rozgladam nie powiedzialem ze juz jutro chce kupic :)

nikt się nie ciśnie bardziej niż Ty na to radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do marki, to fakt może nie jest tak popularna jak Sony, JVC, Pioneer itp. ale też sobie radzi. Jeżeli ktoś nie jest melomanem i nie ma zamiaru wydać kilku tysięcy na nagłośnienie to myślę że to dobry wybór. Biorąc pod uwagę że dobry sprzęt markowy kosztuje 2- 3 razy więcej i że technika idzie dość szybko do przodu, można przyjąć, że radio można wymienić po 2-3 latach.

http://www.peiying.pl/prasa_o_nas

zobaczcie co tu na ten temat piszą!

p.s. bez obrazy, ale większość na tym forum zawsze proponuje produkty tylko z najwyższej półki cenowej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu sprzęt ma za zadanie czytać wszystko, natomiast jakość dźwięku jest bardzo przeciętna;/ Zwykle świecą na niebiesko, wiec trzeba by podświetlenie zmienić. Gdy kolega uparł się na podobne radio i chciał, żebym mu je założył, to po tym fakcie radio wyleciało jeszcze szybciej, niż się tam znalazło;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja się właśnie zastanawiam nad GPS tej firmy. Trochę w tym siedzę i jest to Polska firma a nie jak ktoś napisał chińskie dziadostwo.

No właśnie czy dziadostwo?? Może ta firma jest godna polecenia, czy miał ktoś sprzęt tej firmy i miał z nim problemy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja styczności z tym nie miałem, ale po pierwsze primo, faktycznie jest to polska firma, chociaż same radia faktycznie są produkowane w Chinach. Warto tez zauważyć, że np w Passkach były one montowane jako fabryczne navi. To musi świadczyć o jakości, chociaż wiadomo, doświadczenia osobistego nic nie zastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli

To musi świadczyć o jakości

Twoim zdaniem passat jest dobrze wykonany czy źle?? Lub inaczej raczej na plus czy na minus jest ta firma w Twoich oczach??[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________Teraz to wszytko robią w Chinach, ale to nie znaczy że jest to bubel.[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:58_________________________________________________Widzę że do Toyoty i Skody też wsadzają te radia. Może nie jest to jakieś kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...