Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

kupić łamany gryf czy prosty 120cm?

ćwiczenia głównie bicepsa, przedramion, barków, grzbieta

myślałem o łamanym

biceps, przedramie, tricek - dobrze jest gryf łamany

barki,plecy,klata - musisz mieć prosty długi

Tak jest najwygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zakupiłem na początek

łamany gryf

hantle wybitnie tanie 2x20kg

odważniki 2x1,5kg

2x5kg

2x10kg

do pokoju może być :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem na początek

łamany gryf

hantle wybitnie tanie 2x20kg

odważniki 2x1,5kg

2x5kg

2x10kg

do pokoju może być :decayed:

:good:

informuj o postepach :wink4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 15:08_________________________________________________

43cd54aaa4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moglibyscie polecić jakieś dobre rękawiczki na siłownie? Najlepiej coś z allegro, bo moje obecne są już w agonalnym stanie po niecałych 2 miesiącach ćwiczeń i chciałbym zmienić na coś lepszego.

polecam te:

http://allegro.pl/power-system-rekawice-power-grip-l-gratis-i2008433200.html

drogie, ale warto

dokładnie tak jak kolega pisze POWER GRIP PRO LINE, najlepsze jakie mam obecnie już drugie kupiłem, jestem bardzo zadowolony, dobry i pewny uchwyt, dobrze podtrzymują nadgarstki, nie barwią rąk i aż tak bardzo się ręka w nich nie poci, na allegro widzę drożej ja w sklepie z odżywkami kupiłem za 44zł (aha i poprzednie wytrzymały mi ponad 3 lata, w międzyczasie kilkanaście razy prałem je w rękach i nic się z nimi nie działo).

co do gąbek uważam że nadają się tylko do mycia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia.... po zatruciu 7kg do tylu wygladam jak szczur .....

to co Wy łykacie, że tyle wody z Was spada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis pierwszy raz sprobowalem przedtreningówke - mam troche probek i tak pomyslalem ze trzeba to pozjadac :decayed: . Wzielem BPI 1.M.R i powiem ze fajnie wkreca az nie chce sie wychodzic z silowni. Zrobilem dzis klate i biceps i pompa byla super. Moze nie bede tego kupowal, ale raz na miesiac mysle ze warto tak sie zajechac na maxa :naughty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien czasu... chce wskoczyc jeszcze na jedna wage i mam nadzieje ze ta 1 oszukuje... chociaz jak patrze na siebie to za ciekawie nie jest...

:shocked: no to niezle

kiedys schudlem 7kg, ale 2tyg chorowalem na angine i nie dalo sie nic przelknac

od wczoraj powrocilem do korzeni jak na poczatku zaczynalem zabawe i popijam kozieradke,pil ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia.... po zatruciu 7kg do tylu wygladam jak szczur .....

Aspargin,lub sól fizjologiczna czy coś podobnego z apteki na odwodnienie.Kalipoz (potas) w ostateczności.To ostatnie chyba na receptę.Pamiętam te specyfiki bo miałem parę razy srańsko/żygańsko i też leciałem po 7-8 kilo w parę dni,aż nery bolały.

Jeśli dopier*alałeś wątrobę koksami lub jakimiś "odżywkami" to poprostu dłużej będziesz dochodził do siebie.Pomogą ci jogurty,kefiry,actimel (białe bez owoców i barwników),i jedzenie warzyw-whuj warzyw,buraczki kapucha,a z owoców morele.

Jeśli jesteś zdrowy to szybko wrócisz do wagi,2tygodnie może 3.W tym czasie bez przesady z białkiem,bo obciąża nery.Zapomniałem dodać oliwki czarne z pestkami-sole mineralne właściwie podstawa.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Składniki sterydowe kozieradki działają wyraźnie hormonalnie i wykazują wpływ anaboliczny. Mogą zastąpić z powodzeniem sztuczne sterydy anaboliczne. Zwiększają retencję azotu, pobudzają syntezę białek, zwiększają stężenie hemoglobiny i liczbę erytrocytów we krwi. Zatrzymują wodę, sód, wapń, żelazo i chlor w organizmie. Pobudzają procesy regeneracji tkanek, pobudzają przyrost tkanki mięśniowej i łącznej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem te hantle bitumiczne 2x20kg przez allegro

tak to jest jak się kupuje tanie gówno :disgust:

odsyłam bo towar wadliwy kilka odważników uszkodzonych wysypuje się z nich ten proszek bitumiczny :kwasny:

ciekawe czy zwrócą mi teraz za przesyłkę + za uszkodzony towar

napisałem @ bo nikt nie odbiera telefonu

gryf i reszta ok ale i tak widać, że to tanie ścierwo a żeliwo zalane w tej gumie śmierdzi jak lepik :wallbash: a pytałem kobity przez telefon,pokój mi śmierdzi co piz....da tam pracuje lumpiara plastikowa jedna :angry:

DSCN0053.jpg

DSCN0054.jpg

DSCN0055.jpg

DSCN0056.jpg

DSCN0057.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...