Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, próbował ktoś czegoś takiego : ? http://allegro.pl/mega-l-karnityna-green-tea-12oomg-trec-wyso-i1977211553.html przy wykonywaniu ćwiczeń aerobowych i innych mających na celu redukcję oponki ? :tongue4:

Opublikowano

Pany, próbował ktoś czegoś takiego : ? http://allegro.pl/mega-l-karnityna-green-tea-12oomg-trec-wyso-i1977211553.html przy wykonywaniu ćwiczeń aerobowych i innych mających na celu redukcję oponki ? :tongue4:

Gdzieś czytałem badania na ten temat... i wynalazki typu zielona herbata, l-karnityna itd. nie pomagają w zrzucaniu kg. Musiałbyś zieloną herbatę pić litrami a te kapsy łykać w setkach... Zwyczajne placebo :wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 14:40_________________________________________________
Nie mam pojęcia... w moim wieku unikam jeszcze testosteronu :wink4:
Opublikowano

dobry koksy temat "testosteron" kto co brał ? jak długo ? i jekiej firmy?

i nie pisac mi ze NIKT ,,,,bo uwierze :naughty::polew: :polew:

http://sklep.kfd.pl/optimum-tribulus-625mg-100-kaps-p-1406.html ja ostatnio zamówiłem to.

bracik to brał i efekt bardzo zadowalający , tak mu podskoczył testosteron , że jego laska łaziła jak kowboy :kox:

Opublikowano

dobry koksy temat "testosteron" kto co brał ? jak długo ? i jekiej firmy?

i nie pisac mi ze NIKT ,,,,bo uwierze :naughty::polew: :polew:

http://sklep.kfd.pl/optimum-tribulus-625mg-100-kaps-p-1406.html ja ostatnio zamówiłem to.

bracik to brał i efekt bardzo zadowalający , tak mu podskoczył testosteron , że jego laska łaziła jak kowboy :kox:

jeszcze jakies doswiadczenia z tymi produktami ?
Opublikowano

dobry koksy temat "testosteron" kto co brał ? jak długo ? i jekiej firmy?

i nie pisac mi ze NIKT ,,,,bo uwierze :naughty::polew: :polew:

http://sklep.kfd.pl/optimum-tribulus-625mg-100-kaps-p-1406.html ja ostatnio zamówiłem to.

bracik to brał i efekt bardzo zadowalający , tak mu podskoczył testosteron , że jego laska łaziła jak kowboy :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

mialem w bicku 28cm :D

miałem podobnie, jakoś 28 czy 29cm gdy dostałem swoje pierwsze hantle z Auchana :kox::decayed:

a teraz 31? :polew: bo z tego co cie kojarze to jestes suchy :gwizdanie: ale moge sie mylic bo tylko w aucie cie wiedzialem :wink4:
Opublikowano

mialem w bicku 28cm :D

miałem podobnie, jakoś 28 czy 29cm gdy dostałem swoje pierwsze hantle z Auchana :kox::decayed:

a teraz 31? :polew: bo z tego co cie kojarze to jestes suchy :gwizdanie: ale moge sie mylic bo tylko w aucie cie wiedzialem :wink4:

29,5 :wink4:

Opublikowano

mialem w bicku 28cm :D

miałem podobnie, jakoś 28 czy 29cm gdy dostałem swoje pierwsze hantle z Auchana :kox::decayed:

a teraz 31? :polew: bo z tego co cie kojarze to jestes suchy :gwizdanie: ale moge sie mylic bo tylko w aucie cie wiedzialem :wink4:

29,5 :wink4:

najważniejsze , że jest progres :decayed:
Opublikowano

33z8x9k.png

z kumplem z silki :good:

Opublikowano
54430919b46fece98dd409ce44fcde8d.jpg:kox:
Opublikowano

54430919b46fece98dd409ce44fcde8d.jpg:kox:

padlem :decayed:

Opublikowano

54430919b46fece98dd409ce44fcde8d.jpg:kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

54430919b46fece98dd409ce44fcde8d.jpg:kox:

który to Ty ? :polew:
Opublikowano

który to Ty ?

Ten :

de.jpg:kox:

Opublikowano

macie pany sprawdzony punkt aby kupić obciążenia ale w gumie??

bo są dwa rodzaje bitumiczne i nie wiem czy to nie śmierdzi

i typowe gumowe ale drogie

chce kupić do gryfu łamanego i hantli [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 22:43_________________________________________________http://allegro.pl/obciazenie-bitumiczne-titan-razr-zestaw-55kg-i2008731600.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.