Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

hehe co Ty nie bawie sie wtakie rzeczy :> . Nie jest zle ... 180/92kg wagi plaski brzuch , reka ok. 45 (dawnooo nie mierzylem)

no to do bejcy w sam raz :decayed:

:polew: :polew: :polew: no ...troche typowo to wyglada niestety :tongue4:, dobrze ze juz lysy nie jestem :decayed:

Ale z tego co pamietam to z Ciebie tez niezly kon :cool1:

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie słuchajcie Maćka to przecież taki przecinek w bejcy :decayed::polew:

A tak serio to jest byczek :gwizdanie: :polew::decayed:

Opublikowano

Pablo :polew: :polew: , dzieki za slowa otuchy :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

mmcv no to ujawnij sylwetkę :naughty:

hehe co Ty nie bawie sie wtakie rzeczy :> . Nie jest zle ... 180/92kg wagi plaski brzuch , reka ok. 45 (dawnooo nie mierzylem)

no to do bejcy w sam raz :decayed:

:polew: :polew: :polew: no ...troche typowo to wyglada niestety :tongue4:, dobrze ze juz lysy nie jestem :decayed:

Ale z tego co pamietam to z Ciebie tez niezly kon :cool1:

hehe no ja lysy i 192cm/110kg :decayed:

chyba next bedzie bi em :polew:

Opublikowano

chyba next bedzie bi em

:polew:

obowiazkowo :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja również dalej ćwiczę :good: przerwy jedynie na dokańczanie tatuażu :kox:

Opublikowano

ja również dalej ćwiczę :good: przerwy jedynie na dokańczanie tatuażu :kox:

Słyszałem że w Mongolii są popularne tatuaże ostatnio :decayed:

Opublikowano

na rozluźnienie przed jutrzejszą klatką :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ja się ostatnio motywuje tym:

To get B.I.G

:kox: :kox:

Opublikowano

Ja się ostatnio motywuje tym:

To get B.I.G

:kox: :kox:

nie no chyba się na siłownię zapiszę :naughty:

Opublikowano

Ja się ostatnio motywuje tym:

To get B.I.G

:kox: :kox:

nie no chyba się na siłownię zapiszę :naughty:

Jak najszybciej :good::kox:[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 09:28_________________________________________________Jay Cutler, off season:

a9cba80d4c.jpg

:bag: :bag:

Opublikowano

ale ma ryj :polew: :polew:

Opublikowano

Chlopy wcinal ktos MASS XXL od TREC'a o smaku pinacolada? :cool1:

Opublikowano

Ja zaczynam dzisiaj nitrobolon energised od treca. Podobno dobry mix kreatynowy, brał ktoś?

Będę brał nitro przed treningiem i zwykły monohydrant po, zobaczymy co z tego wyjdzie :evil:

Opublikowano
fd4f547e369adebf4e717e2b8e91cdfa.jpg?1321774649
Opublikowano

Ja się ostatnio motywuje tym:

To get B.I.G

:kox: :kox:

spoko zlepek, a jeśli ktoś tak nie miał jak pod koniec filmiku to znaczy że nie miał w życiu naprawdę hardkorowego treningu

Opublikowano

Ja się ostatnio motywuje tym:

To get B.I.G

:kox: :kox:

spoko zlepek, a jeśli ktoś tak nie miał jak pod koniec filmiku to znaczy że nie miał w życiu naprawdę hardkorowego treningu

...pamiętam swoje pierwsze kroki...co trening :sick3: ...później już tylko jak dałem sobie po piździe :gwizdanie:
Opublikowano

wlasnie skorzystalem z mega promocji u cybera,DAA 500g + kreatyna mono 1kg z Revange za 120zl :kox: :kox:

jak ktos ma sogi to bym sie nie wahal zeby skorzystac :naughty:

Opublikowano

daj jakis link Piotrek

Opublikowano

daj jakis link Piotrek

też proszę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.