Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mam pytanie. Chce zrobic sobie jakis konkret cykl od pazdziernika. Chcialbym kupic jakas przedtreningowe i potreningowke. Do tego na bank Mutant mass. I mam teraz dylemat co wybrac? Jest tego tyle ze sam nie wiem co kupic. Chce zeby byla pompa i chec i duzo masy zeby weszlo. Dieta to osobna sprawa bo bedzie jak najlepsza. Co wybrac: No xplode, Big Bang, Super Pump? Bral ktos z tych rzeczy? Ja bralem juz No xplode i czulem niezla pompe i chec do treningu i sie zastanawiam czy nie kupic tego samego a nawet No xplode 2 bo wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Chce zrobic sobie jakis konkret cykl od pazdziernika. Chcialbym kupic jakas przedtreningowe i potreningowke. Do tego na bank Mutant mass. I mam teraz dylemat co wybrac? Jest tego tyle ze sam nie wiem co kupic. Chce zeby byla pompa i chec i duzo masy zeby weszlo. Dieta to osobna sprawa bo bedzie jak najlepsza. Co wybrac: No xplode, Big Bang, Super Pump? Bral ktos z tych rzeczy? Ja bralem juz No xplode i czulem niezla pompe i chec do treningu i sie zastanawiam czy nie kupic tego samego a nawet No xplode 2 bo wyszla.

[/quotue]

syf zarlem jedna miarke nic 2 nic 3 nic 4 nic, nic po tym nie czulem....

Piotrek tu zachwalal Rihno sam mam zamiar sprobowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki , jak to jest z tymi przedtreningowkami bo nigdy tego nie bralem .... czy to trzeba brac systematycznei np. jak kreatyne ? cyz mozna 1 raz w tyogdniu , bo bym chcial sobie to pic przed treningiem nog tylko , czy to ma sens i pozwolilo by mi porzadnie zrobic trening nog ? bo reszte daje rade ale na nogach wymiekam po 45min ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki , jak to jest z tymi przedtreningowkami bo nigdy tego nie bralem .... czy to trzeba brac systematycznei np. jak kreatyne ? cyz mozna 1 raz w tyogdniu , bo bym chcial sobie to pic przed treningiem nog tylko , czy to ma sens i pozwolilo by mi porzadnie zrobic trening nog ? bo reszte daje rade ale na nogach wymiekam po 45min ....

Wytrzymałości to one ci raczej nie dadzą, trenuj regularnie nogi to dojdą do formy. Skoro nie dajesz rady całego treningu robić to ja raczej kierowałbym się ku zmianie ćwiczeń/ ciężaru/ powtórzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze za ostro cwicze te nogi .... ale chlopaki pisza ze maja powera po tych przedtreningowkach dlatego zapytalem :)

trening nog przykladowy moj nie liczac rozgrzewki:

4- serie przysiadow , 3-serie wyciskania na maszynie nogami do gory kat kolo 50stopni , 3-serie wyciskania na maszynie kat kolo 90 stopni w pionie lub wykroki z hantelkami , 3-serie prostowania nog , 3-4 serie uginania nog ..... to chyba normlant trening nic specjalnego .... powtorzenia 6-10 zalezy jak mam sile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedtreningówki dają powera, ale wytrzymałość to raczej słabo. ogólnie dają kopa konkretnego. dobre są 1MR, mesomorph. przynajmniej mi dobrze wchodziły :kox: :kox:

a i bierze się je w dni treningowe tylko, także możesz brać tylko przed treningiem nóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , a czym jest power a czym wytrzymalosc ? :) power czyli wiecej sily ? mi chodzi o trening 1,15 godz max :) teraz po 45 min wymiekam :) mysle ze ten srodek by mi pomogl .... a nie ma tego w jakis saszetkach ? zebym mogl sobie kupic kilka i wyprobowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy stara formuła schock therapy to byla pedarda nie wiem jak teraz

ale raz ze schock tylko w treningowki i spokojnie starcza na 2 do 3 miechow zalezy ile kto bierze itd ;-)

obecnie biore superpumpa narazie 1 dzien treninowy byl i powiem ze pompa nawet odczuwalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa w saszetkach probbki suzkaj w sklepach":)

spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa w saszetkach probbki suzkaj w sklepach":)

spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli :D

http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm_Shot-opis26628.html

http://www.sfd.pl/sklep/Ultralife_Nox_pump_xtreme-opis26313.html

masz tu 2 przyklady jest tego wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa w saszetkach probbki suzkaj w sklepach":)

spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli :D

http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm_Shot-opis26628.html

http://www.sfd.pl/sklep/Ultralife_Nox_pump_xtreme-opis26313.html

masz tu 2 przyklady jest tego wiecej:)

dzieki napewno przetestuje :D mam nadzieje ze mnie z tym na lotnisku nie zatrzymaja jak bede wracal heheheh :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa w saszetkach probbki suzkaj w sklepach":)

spoko dzieki szukalem na necie narazie bo siedze w Finlandi ale nic nie ma , pojde do sklepu z odzywkami jak wroce do pl moze cos beda mieli :D

http://www.sfd.pl/sklep/Fitness_Authority_Napalm_Shot-opis26628.html

Polecam :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też śmigam na swojej siłce :wink4:

nexr.jpg[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 17:58_________________________________________________a Tu takie foto z dziś całej sylwetki :embarrassed:

nex1g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa jest :good: pewnie foty po treningu + 10 do wygladu miesni :decayed:

fajne majtki :tongue4:

bral ktos z was Hemo Rage UC ?? ja wlasnie koncze puszke i zdecydowanie nie polecam,pierwszy tydzien cos czulem ale pozniej prawie zero pobudzenia :confused4: teraz wale 1,5 miarki i tez slabo,

teraz kupie White Flood mialem probke i to jest chyba to czego szukam :kox:Piotrek probowales to?

jezeli ktos z was szuka dobrej kreatyny z gornej polki zdecydowanie polecam Green Magnitude

http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html

starcza na 2 cykle po 6 tygodni do tego sila idzie mi na kazdym cyklu teraz np przez 6 tyg na przysiadzie glebokim przeszedlem ze 120kg x 8 na 140 x 8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David jadlem WF 3porcje na raz czyli 6miarek :polew: :polew: i nic po za kibelkiem :decayed:

za to wiem ze na Michala dzialal WF dobrze,ale z tego co mowil to nie byl zadowolony z Green Magnitude.Dlatego warto probowac bo na kazdego kazdy supel inaczej dziala.

Ja obecnie nic nie biore, chce troszke zrestowac receptory,bo te odzywki PT nie wychodza ekonomicznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...