Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Az z ciekawosci wszedlem na tego Guldana... :shocked: :shocked:

Co zrobic zeby tak wygladac?? :decayed:

ćwiczyć całe życie heh

gość oprócz tego, że model to jeszcze zawodowy kulturysta więc pewnie saa u niego to norma

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak jesteś szczupły i ćiwczysz to nie problem osiągnąć taką sylwetkę gorzej jak masz nadwage

Opublikowano

Dieta dieta i jeszcze raz dieta podstawa do wszystkiego ......

racja ale kto ma czas na to i checi :) ale fakt dobra dieta i przyrosty napewno beda :) mi tam waga kolo 100kg odpowiada przy moim wzroscie a wiec nie ma co sie pompowac :nie chce wygadac jak kolejny koks :D

przy 182cm to waga powinna być 85kg a nie 100kg

tak jak ma to "luke guldan" przy 180 cm / 80kg sylwetka idealna wg mnie

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 06:27_________________________________________________druga sprawa to kazdy ma innaczej zbudowane kosci i miesnie , wiec nawet jak bedziesz cwiczyl 100lat nigdy mozesz nie wygldac jak ten twoj idol ...... jakos pudzanowski przy wzroscie 186cm wazyl kolo 130 kg i nie byl gruby i nie mial tluszczu ..... wiec wydaje mi sie ze przy 182cm 100kg to nie jest duzo ....

Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

Opublikowano

dlatego trzeba najpierw zrobić 45 na rzeźbie a potem dążyć do 50 na rzeźbie

Opublikowano

dlatego trzeba najpierw zrobić 45 na rzeźbie a potem dążyć do 50 na rzeźbie

i oczywiście na samym kurczaku :kox:

:bag:

Opublikowano

Oczywiście... ale w płynie :kox:

1576.gif

Opublikowano

Oczywiście... ale w płynie :kox:

1576.gif

to jest kurczak w płynie :mysli: trzeba będzie spróbować :decayed:
Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

jak czemu jak sam piszesz ze cwiczysz fitnnes :D a wiec byl by odpowiedni dzial :D oj dobra nie wazne ale niech mi tutaj nie pisza ze 100kg to mega duzo przy wzroscie 182 i ze powieniem wazyc 85 kg :hi:

Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

jak czemu jak sam piszesz ze cwiczysz fitnnes :D a wiec byl by odpowiedni dzial :D oj dobra nie wazne ale niech mi tutaj nie pisza ze 100kg to mega duzo przy wzroscie 182 i ze powieniem wazyc 85 kg :hi:

Dokładnie... ja przy 182 waze 96kg i dalej jakos mało :kox:
Opublikowano

i dobrze ja teraz tez 96 bo ostanio troche aerobow robie i zrzucielm 2-3 kg ale nie chce wiecej trzeba znowu sie podpompowac i zrzucac zeby bylo minum 95kg przy dobrej rzezbie

Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

jak czemu jak sam piszesz ze cwiczysz fitnnes :D a wiec byl by odpowiedni dzial :D oj dobra nie wazne ale niech mi tutaj nie pisza ze 100kg to mega duzo przy wzroscie 182 i ze powieniem wazyc 85 kg :hi:

czekaj bo nie rozumiem... to dla zawodników fitness samo rośnie i nie muszą chodzić na siłownie ? heh niestety treningi na rzeźbę są o wiele bardziej wyczerpujące niż na masę... ja jak zaczynałem to na wymioty mnie po treningu brało ze zmęczenia

no widzicie a ja miałem w czerwcu 180cm/85kg i już wydawało mi się że za dużo...

teraz 80kg, w talii zszedłem z 87cm do 80cm ale pewnie jeszcze z 5cm zgubię tak do 75cm i będzie kosa

http://imageshack.us/photo/my-images/685/picture0019w.jpg/ łapka na zdjęciu przy 85kg

Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

jak czemu jak sam piszesz ze cwiczysz fitnnes :D a wiec byl by odpowiedni dzial :D oj dobra nie wazne ale niech mi tutaj nie pisza ze 100kg to mega duzo przy wzroscie 182 i ze powieniem wazyc 85 kg :hi:

czekaj bo nie rozumiem... to dla zawodników fitness samo rośnie i nie muszą chodzić na siłownie ? heh niestety treningi na rzeźbę są o wiele bardziej wyczerpujące niż na masę... ja jak zaczynałem to na wymioty mnie po treningu brało ze zmęczenia

no widzicie a ja miałem w czerwcu 180cm/85kg i już wydawało mi się że za dużo...

teraz 80kg, w talii zszedłem z 87cm do 80cm ale pewnie jeszcze z 5cm zgubię tak do 75cm i będzie kosa

http://imageshack.us/photo/my-images/685/picture0019w.jpg/ łapka na zdjęciu przy 85kg

Dobry tric :good::cool1:
Opublikowano

Już chciałem wrzucić moje zdjęcie ale jak zobaczyłem tamto to może jednak poczekam jeszcze :polew: :polew:

Opublikowano

Już chciałem wrzucić moje zdjęcie ale jak zobaczyłem tamto to może jednak poczekam jeszcze :polew: :polew:

Ja może coś wrzucę jak zrobię jakieś nowe foto...bo najnowsze jakie mam to z przed trzech miesięcy z jeszcze nie dobitymi plecami... :gwizdanie:
Opublikowano

spoko w takim razie widze ze ten dzial powinnien sie fitness nazywac a nie silownia jak mam wzayc przy wzroscie 182 cm 85 kg. :hi:

czemu? ja ćwiczę na siłowni już 5 lat i staram się uzyskać sylwetkę fitness i zdaje sobie sprawę, że taką sylwetkę będę wypracowywał jeszcze pewnie drugie tyle

każdy ma inne priorytety, jeszcze rok temu chciałem dążyć do 50 w bicu heh ale przemyślałem sprawę i jednak więcej jest minusów niż plusów

wg mnie takie niecałe 45 w łapie na rzeźbie wygląda zdecydowanie lepiej niż 50 na masie

jak czemu jak sam piszesz ze cwiczysz fitnnes :D a wiec byl by odpowiedni dzial :D oj dobra nie wazne ale niech mi tutaj nie pisza ze 100kg to mega duzo przy wzroscie 182 i ze powieniem wazyc 85 kg :hi:

czekaj bo nie rozumiem... to dla zawodników fitness samo rośnie i nie muszą chodzić na siłownie ? heh niestety treningi na rzeźbę są o wiele bardziej wyczerpujące niż na masę... ja jak zaczynałem to na wymioty mnie po treningu brało ze zmęczenia

no widzicie a ja miałem w czerwcu 180cm/85kg i już wydawało mi się że za dużo...

teraz 80kg, w talii zszedłem z 87cm do 80cm ale pewnie jeszcze z 5cm zgubię tak do 75cm i będzie kosa

http://imageshack.us/photo/my-images/685/picture0019w.jpg/ łapka na zdjęciu przy 85kg

Dobry tric :good::cool1:

jak mam dłuższy rękaw to wygląda jakby go wcale nie było heh

Opublikowano

Panowie, wczoraj wzialem 1 M.R na dosc bardzo pusty zoladek... iii czulem sie,jakbym sie zjaral jakims dopalaczem :kox:

Lazilem jak na fazie,ale za to zmeczenia na poczatku nic i sily przybylo,ze az nie wierzylem :decayed:

Pozniej troche dzialanie oslablo,ale ogolnie niezla faza :polew:

W srode tez zadzialalo,ale nie az tak.

Polecam ;)

Opublikowano

Panowie, wczoraj wzialem 1 M.R na dosc bardzo pusty zoladek... iii czulem sie,jakbym sie zjaral jakims dopalaczem :kox:

Lazilem jak na fazie,ale za to zmeczenia na poczatku nic i sily przybylo,ze az nie wierzylem :decayed:

Pozniej troche dzialanie oslablo,ale ogolnie niezla faza :polew:

W srode tez zadzialalo,ale nie az tak.

Polecam ;)

ja też to kupiłem ale dopiero od października zacznę łykać

Opublikowano

Panowie, miał ktoś styczność z Nitrobolon'em Energizer od Treca?

Opublikowano

II lepsza:))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.